• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Holky.. Sběrače mléka jsou ochranou před prosakováním přebytečného mateřského mléka do oblečení během prvních týdnů s miminkem. Obyčejně se kolem třetího měsíce věku dítěte ustálí "nabídka a poptávka" mléka, navíc převážná většina mléka se tvoří až během kojení, takže později už žádné vložky ani sběrače na mléko potřeba nejsou. sběrače jsou vyrobeny z měkkého silikonu a jejich hlavní výhodou je odvětrávání - bradavka není trvale ve vlhkém prostředí, tudíž se na ní netvoří žádné trhlinky ani jiné poškození. Navíc sběrače chrání bradavku před odíráním.

takhle to vypada:
http://www.consumer.philips.com/consumer/cs/cz/consumer/cc/_categoryid_MCC_BREAST_AND_NIPPLE_CARE_SU_CZ_CONSUMER/
24. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
tý vado tak to čumím jak jelen :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
ja na to koukala taky jak trubka..ale je to fakt mazec.. a jak jsem psala.. jen tim, ze jsem to mela na kozenach..tak jsem nasbirala behem 24h 350ml... coz je fakt mazec.. kdyz je to bez prace.. :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
přeju vám dobrou noc, já dokoukám film a jdu na kutě. To bude zase šílená noc, bere mě ta žáha. Dobrou holky.
24. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Holky..ja vam preji taky dobrou noc.. musím za Natalkou.. Davidovi nejak dochazi nervíky.. hihi :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak sběrače mléka taky nemám, ale myslím, že mi až tak moc neteče :slight_smile:
kojení není taky žádná sranda, hlavně, když se malej špatně přisaje a když je rozzuřenej hlady, tak pak fakt kousne těma dásníčkama a moc to bolí, že řvu bolestí, ale párkrát zasaje, já ho odpojím prstem a snažím se mu bradavku vmáčknout do pusinky tak, aby mě to nebolelo - je fakt, že nemám moc velké dvorce, tak když mu tam narvu celý dvorec, tak to nebolí :grinning:

tak tomu se zasmějete - zrovna jsem pustila prsa na procházku - jak čtu o těch sběračích mléka, že bradavky vyvětrám a při tom jsem napsala to nad tímhle textem a mám mokré pruhy na noční košili od bradavek až do pasu tak kdo ví, kolik bych nasbírala já do těch sběračů :grinning: :grinning: :grinning:

malej už se mi začíná budit, pil v sedm po koupání, tak jsem na něj zvědavá - chci se předtím ještě osprchovat, tak jdu na to, zatím pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
vzkaz od JMIS :slight_smile:
Alex začal chtít ven :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: otevřená jsem na 1 prst, uvidím co vizita...zatím se to dá prodýchat :slight_smile:
25. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
ještě že jsem vás našla :sweat_smile:
25. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
VZKAZ OD JMIS :slight_smile:
Tak jsem na dva,dostala jsem tabletu a prý to mám vzít hákem,vtipná doktorka.
25. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

Míšulko hlavně ať to máš brzo za sebou, držím palečky a myslím na tebe.
Luzza díky za info :dizzy_face:

Kacen taky jsem si říkala, že by to mohlo stát za zkoušku, takový sběrač se jeví jako dobrá věc :grinning:
25. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Taky držím palce Míše, ať to má co nejrychleji za sebou.

Psala mi Káťa, moc vás všechny pozdravuje a jde jim pěkně kojení. :wink:
25. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojky holky Kačenko myslím že jsme na tom s kojením podobně,akorát já mám velké dvorce,a to nejde mu to nacpat do té pusiny celé,to bych ho udusila :grinning: před chvilkou si párkrát sosnul,se divím že mu to fakt stačí a už zase spinká.na jedenáct jdmee na převážení,tak uvidíme co nám řeknou
Tak třeba už má Míša Alexe u sebe :wink:
jdu s eosprchovat,umýt hlavu,udělat trochu ze sebe člověka.jsem celá ulepkaná od mlíka
25. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky.. tak ja mam taky vetsi dvorce..rekla bych.. ale natalka nejak nechce poradne otevrit pusinku.. chudera.. ma ji takovou malou.. ale vcera jak jsem psala.. ze me kojeni poprve nebolelo..tak to bylo tim.. ze jsem ji nechela vyrvat.. a jak rvala.. tak poradne otevrelaa pusu a ja ji to tam strcila.. a pekne sala.. a fakt to vuuuubec nebolelo.. a kdzy jsem to zkousela v noci a ted rano.. tak samozrejme zase bolest jak svina.. potrebovala bych jeste u toho kojeni treti ruku.. ktere by ji tu pusinu otevrela vic.. hihi
Jo a holky.. ja si fakt myslim, ze ty sberace jsou fakt super.. protoze pres noc mam dalsich 160ml...
Kacenko.. ja prave taky mela kolace vsude mozne... a tech prsních vlozek jsem mela desnou spotrebu.. a jak jsem tu psala, ze si myslim, ze v pravem prsu nemam zadne mliko..tak jsem se seredne spletla.. hihih je ho tam teeeda dost.. kdyz to vidim na tech sberacích :slight_smile:

Míše drzím palecky.. !!! :slight_smile:
A Káte gratuluju k uspesnemu kojení :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
ahooj holky! omlouvam se, ale vcera uz jsem se nejak nerozloucila.. tomas zabral pc.. :angry: :grinning:
mam dnes uz po monitoru, no je v poradku a zitra do poradny.. na porod se stale necitim :grinning:
vidim to dnes zase na vanu :slight_smile:
co misa? zadne novinky?
psala mi kacka sms, ze je maly honzik moc hodny, ze porad spinka narozdil od mamky pry :slight_smile: a ze se rozkojuji..
porod pry hruza, pak ze popise, ale ze za cvrcka to stoji :slight_smile: PA i dr. pry byli uzasni a manza ji hodne pomohl.. uz se na nas vsechny moc tesi, mam vas moc pozdravovat :slight_smile:
my jdem ted s bellcou ven..
25. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
nabuduce si uz nemusite vytvarat pokracovanie - pise sa o tom v tejto teme:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=16944&vOffset=60&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
janocka • 12. jún 2009 o 15:10
Temy nad 10 tis. prispevkov uz nie je nutne zamykat a vytvarat si dalsie pokracovania, takze uz nam nemusite pisat, ze chcete temu zamknut z dovodu, ze ma vela prispevkov.
25. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky, jenom nakukuju :slight_smile: . Pořád nmůžu sedět, tak nevím, jak u toho PC mám být :rolling_eyes:
25. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
A fotky dodám, až mě manža pustí k jeho PC, jsou uložené tam.
25. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojj blani! :slight_smile:
ja te tu nikdy nestihnu! :angry: :grinning:
25. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
a sedis na kruhu?
na fotecky se tesim! :wink:
25. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
janocka nu dobra :wink: :grinning:
25. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Andrej, nesedím. Já jsem si ho nekoupila a teˇˇd už to asi nemá cenu (omlouvám se za ty 2 háčky, ale furt to blbne :angry: ).
25. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Jo, a řeknu vám, nemít ten monitor dechu, tak nevím. To miminečko tak málinko dýchá, že to není ani vidět, tak člověk vůbec nepozná, že žije :confused: . Ještě že se můžu mrknout na to světýlko. A v noci začla křičet a nevím, jestli to byl planej poplach nebo ne, ale Mareček byl podle mě pořád na stejným místě :confused:
25. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
jasne, v pohode.. jee to je skoda.. ale treba to na nem ani lepsi o moc neni.. ses hodne sita? :unamused:
ja se toho siti bojim jak cert krize, reknu si navic o to umrtveni..
25. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
blani, tak my ho nakonec taky budem porizovat.. 2v1 i s chuvickou..
angel care ac401 a je to.. nevedela jsem, ale nemela bych klid asi..
25. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
ahojky holky, kukam co nového :slight_smile:
Já ráno odvezla Anetku do školky, pak jsem jela do drogošky pro barvu na vlasy, chci aby mi to mamča ještě teď o víkendu nabarvila, pak už třeba nebude čas :slight_smile: , ještě nějaký drobnosti do porodky, pak nakoupit jídlo, na poštu, no a už jsem doma, vařím kulajdu, Lukášek mě neustále okopává, v noci jsem myslela, že chce vylízt ven mým bokem :grinning: , nevím co tam šťoural :sweat_smile:
Jinak Kátě držím palce s kojením a Jmise, ať už to jede jako po másle :wink:
Blani, ten kruh je vážně dobrá věc, ten ještě musim dobalit do porodky, ale nějak ho nemůžu najít :confused:
Andreasek: koukám, že máš dnes termín :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Andrej, ono hlavně je monitor i v porodnici a za těch pár dní si na něho člověk zvykne :wink:
25. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
ˇˇSitá su asi dost. Jak dlouho mě šil, to netuším, ale ta známá, co byla se mnou u porodu říkala, že si bral tak půl metrovou nit a šil a šil a šil a zůstal mu kousek a říkal to mi nevystačí, ještě potřebuju 5 stehů :confused: . Tak mě možná šil dost vevnitř, z venku té nitě až tak moc není. Ale je to fakt dost cítit :frowning2:
25. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
katu ty ses ale holka pekne aktivni po ranu.. :slight_smile:
ja uz mam za sebou monitor a nakup a jdem s bellcou ven.. :slight_smile:
blani tak to jo.. chci ho take urcite! :slight_smile:
katu jj, termin mam dnes a nejak to nevypada.. pokud neporodim do pristi stredy, budou vyvolavat.. :fearful:
25. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
holky jdem tedy ven ju.. :slight_smile: zatiim..
25. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Andrej, pa.
25. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.