• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Byla jsem venku věšet prádlo...no fuj, tam je nehoráznej pařák, já myslela, že už to bude trochu lepší, a ono naopak...malej mi zas po papání spinká na hrací dece, asi je mu v košíku horko :confused: Taky od pěti hodin do dvanácti koukal a pořádně nespinkal, tak to na něho asi dopadlo. :pensive:
22. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Charlie, já to taky slyšela, ale co jsme doma z porodnice, tak malej toto úspěšně vyvrací :confused: Sem si tnekrát říkala, že je to nějaký divný, že furt vejrá a spát se mu přes den moc nechce
22. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Tak jsem si schrupla :slight_smile:

Hani, to se máte, já bych hrozně ráda někam jela - třeba na nějakou chatu :slight_smile: , ale nic nebude :frowning2:

Kači, ven, v takovým vedru? To by mě teda nikdo nedostal :sweat_smile: . Já mám taky zásobu plínek od mamči.
22. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
Tak Mareček teda pořád spinkal a probouzel se jenom na jídlo. Až tak ten poslední týden teda nee.
22. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Jela jsem s manžou nakoupit a malá chrní v kočáře, ale začíná si tam brumlat, tak nevím, jestli se nezačne budit :confounded:
22. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
Holky dneska je den fakt na prd.Teď jsme dala Vojtíkovi trochu převařené vody leží s Jindrou na posteli.Chystáme se ven,aspoň na chvilku v kočáru budu mít jistotu že usne.Zítra jedeme ráno k našim,budu tam celý den tak s etěším.Jinak taky budu volat doktorce,ta vyrážka nám neustupuje jak bláhově jsem si myslela
22. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem si se šimonkem lehla a spala jsem snad 2,5 hodiny. už jsem to potřebovala. co nového? to je děsný vedro, co? k nám se žene nějaká bouřka.
hani, ještě jsem se tě chtěla zeptat, jak jsi dopadla s tím rodičákem? dali ti ho?
22. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Blani my byli jen kousek za barákem a více méně spíš ve stínu :wink:
Charlie no u nás to tak bylo do třetího týdne :slight_smile: to jsem ho i chodila kontrolovat jestli dejchá:wink: a od té doby spí maximálně tak 2-3 hoďky přes den :confused: ale zase je jistota že pak bude spinkat v noci :grinning:
22. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Andrejko, my to máme taky pořád stejný :unamused:

Kači, já jsem právě četla, že čím víc spí mimčo přes den, tím víc a líp spí v noci. Že je to paradox, ale prý je to tak :confused:
22. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Jituš jj rodičák mám schválenej a už mi ho i poslali..ty taky nejsi na mateřské a pobíráš rovnou rodičovský příspěvek?
Blani tak to jsme zvědavá,Sofinka dneska prospala skoro celý den,vzbudila se vždy jen na jídlo a hned zas vytuhla,tak jsme zvědavá jak zabere v noci..
22. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
katy a jak ti teda malej spí v noci?
22. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Jo a kočky, porodný jste si vyřídily samy nebo jde aby to vyřídil manžel? Samozřejmě formulář vyplním a podepíšu já a on to tam jen předá, nevíte, jde to?
22. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
charlie, mě to taky vyřídil MM, jen mu dej sebou občanku :wink:
22. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Helu tak to je fajn, za jak dlouho ti to přišlo?
22. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
ahoj...tak jsme dnes byli na koupáku a malá v tom vedru teda spí, páč je asi hotová :grinning: jinak včera večer se už nevzbudila, až kolem 2h-tak jsem se trochu i vyspala.

kámoška mi ted vozí, teda ona každý den, tak si i něco udělám....já si zase semka beru její holku aby si holky vyhrály...tak mi to asi oplácí :slight_smile:

dnes je teda zas hic, zítra asi na koupák nejdu-je to na prd-nekoupu se páč ten špek prostě neukážu!! :angry:

míšo taky jsem se pobavila-a nejvíc u té psice jak se poblila :grinning: to sis teda užila :sweat_smile: :slight_smile:

a katulen držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
byl tam asi 29.6. a měla jsem to už v červencové vyplate :wink:
22. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
helu tak to je rychlovka

smouli tak to máš dobře zařízené :wink:
22. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
jj, hani, mám taky rodičák. doufám, že se nenaštvete,a le jsme ráda, že nemám jediná hysterku. jsem si na začátku už říkala, že snad jen já mám uřvaný děcko, který nejsem schopná zvládnout. když to tu čtu večer, tak to je jak u nás před 14 dnama. ted se to nějak upravuje. taky si myslím, že je to tím, že jsme začala dávat jiný kapky na bříško.
22. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Tak kojení dneska po hodině a od půl 4 hodinu v kuse. To jsem vyměkla i já a převařila kojo vodu, dostal do lahvičky 20ml, trochu si cucnul, dala jsem ho do kočáru a jela ven. Teď od 18 zase kojím, dostal zbytek té dvacítky vody. Furt by pil, já bych mu i prso dala, ale už to ublinkává, je toho přecpanej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Ha, tu nikdo?
Já teda nevím, ale já nejsem schopná prcka vykoupat ve večerních hodinách. Usnula mi kolem 16h a pořád spí :confounded: Určitě ji nakojím a odpadne mi zas. Už se mi to tak stalo x krát. Asi se jí spí líp, když už je tu větší chládek než přes den. Já se picnu :unamused: A pak má člověk dítě zvykat na nějaký režim :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
charli...dyk je ještě majinká...režim bych ještě tak neřešila a to koupání, není tak důležitý...já ji koupu, když vytuhne večer až ráno...to je normál!!
píšou, že nejlepší zavádět režim je od půl roka...ale každý si to udělá posvém. :wink:
22. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak mě malá vypila před půl hodkou 60tku-řvala tak další 30tku-řvala tak zas 30tku...ted čekám co to udělá má škytku...a je furt nevrlá...zkusím ji uspat, ale nevim nevim :unamused:
22. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Charlie, já koupu před jídlem.
22. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
jo a jak to máte s otáčením...např. mě se malá točí pořád na pravo a i hlavičku točí napravo, tak ji pořád přetáčím, ale nelíbí....má už trochu placatou jednu stranu chjo! :unamused:
22. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Smouli, náš mladej má tendenci natáčet hlavinku na jednu stranu, tak mu ji prostě otáčíme, snažíme se je podkládat, aby musel koukat jinam, docela to už jde, ale zkraje byl dost zarputilej :grinning:
22. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Holky musím zaklepat,ale u nás dnes vše ok,malou jsem v 19.30h vykoupala,nakrmila,pomazlila se s ní,dala jí do postýlky,sedla si k ní,hladila jí po bříšku a do 5 minut byla tuhá,takhle kdyby to bylo denně to bych skákala metr vysoko.. :grinning:
22. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Asi si to dala k měsíčninám :grinning:
22. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
holky ahojky, hlásím se zase večer, byla jsem mimo dosah PC, takže až teď..
takže zátěžák je pozitivní, porod to zatím nevyvolalo, když mi kapal v kapačce oxytocin, tak jsem měla kontrakce a dle mudr. docela pěkné, ale v poradně....nález na porodních cestách: hrdlo pro prst, ale branka zavřená :frowning2: , tudíž ani Hamiltona mi dnes neudělali. Takže jdu na kontrolu zase v pátek (to zkusím zase jestli by už nešel Hamilton), no a když přes víkend neporodím sama, tak jdu v pondělí na příjem a bude vyvolání :confused: :pensive: .
No, řeknu vám, dneska na tom zátěžáku (dělá se na porodním sále), tak bych tam klidně i zůstala, už tak jako smířená se vším :pensive:
Fakt vás jinak nedočítám, to se omlouvám, snad se máte dobře :slight_smile: a miminka taky :wink:
22. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
Zdravím maminy a těhulky,
tak náš malej včera napapal o půl desátý a spal až pomalu do čtyř, já se probudila úplně v šoku. Vždycky řval po třech hodinách a teď tohle.Pak jedl hned v pět a zas spinká, ale já už jsem nezabrala :confused:
Katu, vidím,že pořád nic, tak držím pěsti, ať do toho pondělka porodíš :wink:

Náš malej má taky tendenci se točit na pravo, tak ho zkouším taky otáčet na druhou stranu. Někdy je to v pohodě a jindy řve :sweat_smile: Snažímse mu tu hlavičku přetočit ve spánku, to většinou vydrží do dalšího probuzení :wink:
23. črc 2009 v 06:35  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Katu, tak to držím pěstí, ať se to rozjede samo :wink:

Mareček se taky točí doprava. Snažím se mu tu hlavičku ve spánku natáčet na druhou stranu, ale on se za chvilu zavrtí a je zpátky. Ale včera jsem si všimla, že už i sám chvilku spal na té druhé straně, tak snad se to spraví. Protože hlavičku má už trošku placatou :unamused:
23. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.