• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj.
Já byla taky odměněna za hrozný včerejšek, malej spal do 4 a pak se najedl a přebalila jsem a zase spal až do 7, teď si brumle v postýlce, je nakrmenej tak snad ještě zabere.
23. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
Vidím, že vás prcci odměnili dlouhým spánkem :wink: . U nás teda včera zase od 6 do půl 9 chování s brekem, pak na mě usl (tvrdě), dala jsem do postýlky, za 5 minut řev a to několikrát dokola :frowning2: . Pak už jsme teda okoupali, nakrmili a spal do 1 :slight_smile: . A pak zase klasika 3 hodinky - víc ani ťuk :grinning:
23. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
No když celej den prudí, krom dvou chvilek v kočáru, tak pak někde energii nabrat musí :grinning:
23. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
achoj

tak já byla včera grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá od 15:00do 19:00 vůbec nespala a co chvilka sme kojily,měla asi hroznou žizeň,ale já sem padala na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom mi v tech 7 usla a spala až do 3 do rána :slight_smile:

dnes už dodám konečně fotky a snad vás pořádně dočtu :wink:
23. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
jo a máme už 3160g a 57cm :sweat_smile: malá je hodně dlouhá a drobná,bude asi vysoiká po Martinovi,a má velkou nohu :grinning:
23. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Reni náš malej teď přes den skoro vůbec nespí :confused: většinou tak 2-3 hoďky odpůldne :wink: ale dneska teda vytuhnul i teď ráno a tak asi půjdem na prochajdu dokad není hic :slight_smile: jinak to neustálé kojo jj to známe minulý týden i třeba 3 hodiny v kuse s krátkýma přestávkama :rolling_eyes: je to fakt vyčerpávající :stuck_out_tongue_closed_eyes: téééda 57cm :astonished: to budete mít doma pořádnou žirafu :wink: :grinning:
Katu mooooc držííím palečky ať to máš brzy za sebou :wink: :slight_smile:
23. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Reni, teda, to je Karolínka dlouhán :wink: . Velká noha :grinning:
23. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Tak už to začíná, kojení po hodině, teď vytuh. Jdu se zlidštit a po dalším kojení vyrazíme někam na dlouhou procházku i s psicí, dokud není hnusný vedro a dá se dýchat.
23. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Míšo, jo jo, taky mám v úmyslu do 9 hodin vypadnout :wink: . Jenom musím ještě umýt nádobí.
23. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
No to za mě myje myčka, už tam hákuje :grinning:
23. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
tak to my bojujem s usnutím :sweat_smile: Možná se i zadaří :slight_smile:
Já ven dopo nepojedu, odpo přijede mamča, tak pokud se nám podaří najít stín, tak tam pak zaparkujem :grinning:
23. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
ahojj holky :slight_smile:
vcera jsem tu ani nebyla, mela jsem tu kamosku a nejak bylo co delat :grinning:
pobavil mei misy pribeh s prebalovanim :grinning: :grinning:
mala ted nejak pres den moc nespi nebo i spi, ale kdyz ne, tak v postylce jen tak potichu koukat proste nevydrzi..
holky, jak dlouho nechavate mimisky v polohovacim lehatku?? neni to nejak spatne na pater, kdyz tam jsou dele??
23. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj maminky,

tak se hlásím, také stále 2v1, dnes máme první termín, ale vidím to až za týden.

Zítra zase ultrazvuk a budou přeměřovat.
23. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj tak my jsme vyrazliu na procházku hned po ránu,aby jsme se dneska vůbec dostali ven..
Katulen myslím na tebe a držím palečky,at se Lukášek narodí v sobotu 25.7 to mám narozky a lev je krásný znamení :wink:
Reni páni 57cm :astonished: to je fakt dlouhán,my měříme 55cm a doktorka nám říkala že bude pěkně dlouhá a co pak teprv vy?To už oblečení 56 ani nenosíte co?No holt budeme mít vysoké modelky :grinning:
23. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Tak jsme z venku zpátky. Trošku tam pofukuje, tak to jde. Teď leží vedle mě (přece nebude sám v postýlce) a opět škytá :confounded:
23. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak jsem fakt naštvaná,ted jsou takový tropy a my jsme zavřený doma a na víkend když máme odjet tak hlásí hnusně,to je super,jsme se těšila jak budeme grilovat,užívat si u babičky její zahrádky,celej den budem venku a ono prd :angry:
Mmch se snažím zabalit věci sebou a je to síla kolik toho je,doufám že se nám to vejde do auta i s kočárkem..a to jedeme pouze na víken.. :confused:
23. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj mamci.
Ja davam ve vedrech Majdulce cajik fenyklovej :wink:
Jinak vcera byla mensi slavka-prdolka mela svatek tak dostala od babi dve krasny ruzovy mikci a dneska ma presne 2 mesice, to to leti..... :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás je taky neskutečný hork, tak šimonek spinká v mojí posteli. máme zatemněno a otevřený okna, tak se to dá. mám tu neskutečnej binec, ale nějak se mi nechce uklízet. ale měla bych, je to tu jak v brlohu. manža je od soboty na 14 dnů na táboře a včera dojel na noc, že se pořádně vysoí a co myslíte, šimonek ho prostě vyspat nenechal:slight_smile: je to fak liška podšitá:grinning:
23. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
díky holky moje za podporu, bojím se pořád, ale už si tak nějak "zvykám" :unamused:
hani: v sobotu by to mohlo být dobré, protože se má ochladit..., včera bylo na porodním sále v 10 h ráno už 27stupňů, nic moc...
kat85: tak uvidíme, zda se zítra sejdem, my pojedeme zase ráno....no a kdyby si porodila příští týden, tak se určo uvidíme, protože, já když nebude nic do toho pondělka, tak jdu v pondělí na vyvolání, tak uvidíme :sweat_smile:
Jinak dneska je na padnutí, byla jsem ráno vyzvednout Anetku u našich (jsou od nás 4km :wink: ), pak jsme vyřídily poštu, banku, něco jsme pokoupily k jídlu a jely zase domů, je tam hrozně dusno :rolling_eyes: .
No, jsem zvědavá na bouřky co mají dorazit odpoledne a večer, už by sakra nějaká mohla zabrat :confused: :confused:
23. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj Kačí: já tam budu na 9 hod., tak uvidíme. Moc na Tebe myslím, aby jsi to měla za sebou :slight_smile:

Budeš chtít nadstandard? No kdybych porodila příští týden, tak by to bylo fajn, ale uvidíme vůbec nevím jak na tom jsem ani v úterý mne nevyšetřovali, tak nevím jestli se to třeba pohnulo a tak :unamused:

Tak uvidíme jestli bouřky co na dnešek hlásej na Lukáška zaberou :wink: .
23. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
jsem se byla vyvalit na sluníčko at chytnu nejakou barvu ale už jsem zas radši doma, mám tu relativně chládek, 24st., což je pohoda :dizzy_face:
23. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
holky je to boj s tím porodem, co? no už aby to bylo za váma :wink: , držím palečky :dizzy_face:
23. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Moc díky charlie, už se fakt moooccc těšíme :slight_smile:

Já jsem ještě v práci, dodělávám co jde, abych pak tolik dělat nemusela :wink:
23. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
v práci?? Ty jsi teda akční :grinning:

Já jdu hodit sprchu, po tom slunění to bodne :wink:
23. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Tak venku je dusno. Tady moc sluníčko nesvítí, jsou mraky, ale je k padnutí.
Teď jsem nakojila a je malej v postýlce a asi usne, tak snad se stihnu naobědvat. Musím žehlit, tak uvidíme, na kolikrát budu zapínat odpoledne žehličku :grinning:

Andreasku, mně jde polohovací lehátko do lehu, je vypolstrovaný, takže v tom nevidím problém, záleží, co máš za lehátko.
23. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
tak mi tam kamoška dala 2 fotečky,ale máme nějak zavirovanej pc tak to nejde zmenšovat,tak mi pošle manžu ať mi to vyčistí a pak už snad dám víc fotek

no mi přes den taky jen kojíme když sou takový hice,dnes sní nejdu ani ven,páč bych jí v kočárku uvařila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky co jste ještě 2v1 vás upřímně lituju vtěhle hicech,ať to máte už rychle za sebou :sunglasses:
23. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Holky teda tam je na padnutí co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fůůůj už aby se ochladilo :wink: a kór pro Kačky těhulky to musí bejt děs to dusno :confused: tak snad to budete mít obě brzyčko za sebou :wink: jé to by bylo kdyby jste se sešly na jednom pokoji :wink: :grinning:
Andaro přejem všechno nej Majdulence ke svátku :slight_smile: včera jsem si na vás vzpoměla :wink:
Honzulka má dnes akorát měsíííííc :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
je to hnus to pocasi fujtajksl.. sabca spi ve stinu na zahradce, ani v tom nepujdem ven, ji to staci takhle..
ale potrebovala bych do lekarny, tak mozna navecer..
23. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
andreasku já zatím lehátko moc nevyužívám, ale taky mě jde dát úplně do lehu, tak bych se nebála, kdyby mi tam malá usnula

andarko taky jsem si na Majdu včera vzpoměla, to musela být supr oslava :dizzy_face:
23. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
kat a co ještě doděláváš, v tomto počasí, máš můj obdiv :wink:
23. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.