• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já dělám účetnictví víš, tak toho chci mít zaúčtováno co nejvíce a doděláno to co hoří :slight_smile:
V kanclu mám docela fajn.
Ale půjdu si za chvilku naložit nožky do bazénu :slight_smile:
Za chvilku nám přivezou novou matraci do ložnice, tak se moc těším, to se nám bude spinkat :grinning:
23. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
tak to je fajn, chce to se trochu svlažit. My včera přímo z porodky jeli k našim, mají bazén, ale už se nekoupí, pořád si říkám, že už přece jen budu trochu otevřená, tak nechci nic pokazit. Ty se koupeš?
Jako ve vaně to jo, ale v bazénu, i když je zahradní a samozřejmě voda jak křišťál...
23. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
No právě, že jak mne už 14 dní nevyšetřovali, tak nevím, kdybych se náhodou otevírala, tak také nechci nic pokazit a vodu máme taky jak křišťál :grinning: Ach jo :frowning2:
23. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
no, holt se s tím pro toto léto člověk musí smířit, že koupando nebude :frowning2: , šestinedělí mi vyjde přesně do konce srpna, no uvidíme, třeba bude hezké září, tak se párkrát smočíme :wink:
Ale zase ti mimísci za to stojí :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme doma. Davídek je nádhernej a porod byl rychlej. Určitě vám napíšu víc a přidám fotky, jak jen to půjde. :wink:
23. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
evi, super, my s kačkou tu ještě "strašíme", ale snad už se brzy taky dočkáme :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahojky maminky a poslední dvě těhulky :slight_smile: snad už to budete mít brzo za sebou budu držet palečky at to jde všechno jak po másle :wink: evi vítej to je dobře, že porod byl rychle už se těším na fotečky. mišo jsem setaky pobavila u tvýho příběhu :dizzy_face: holky mám dotázek myslíte, že odstříkáváním se může snižovat tvorba mlíka? nějak tomu našemu nenasytovy nestíhám a musím přikrmovat protože večer jsem jak sahara. :unamused:
23. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Andreasku my lehátko využíváme ale pouze na chvilku tak na 15 minut,jakmile tam vytuhne(máme ho z vibrací,takže většinou tam vytuhne) tak jí přendavám do košíku, někdy jí tam dám 2x denně pak zas třeba 2 dny ne..
Sofinka taky spí v ložnici,zatáhla jsme žaluzky a je tam příjemně,ale doma máme asi 29st a venku nám teploměr ukazuje 37st. a to na něj sluníčko nesvítí :astonished: za to předpověd na sobotu vypadá pěkně blbě :unamused:
23. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Eho Evi-vítám tě zpět doma a na diskuzi :wink:
Sun já si právě mylsím že čím víc odstříkáváš tím víc se ti toho mléka tvoří,ne?čím větší máš poptávku tím větší je nabídka :wink: já bych ti klidně svoje mléko pro Filípka mohla posílat,mám ho strašně moc,všude mi teče,při kojení mi cáká všude okolo,takže je zmáčená Sofi,já,postel i deka..a dneska zrovna Sofinka pořád spí,skoro vůbec nepije,vždycky tak trochu ucucne a usne,tak budu muset jít odstříkat,protože už mi bolí prsa,jak je mám těžký a tvrdý..
23. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Evule, vítám zpátky :slight_smile: . Těsím se na fotečky.

Sun, myslím, že spíš zvyšovat než snižovat.
23. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
no já si myslím taky, že by ho mělo být víc, ale není nějak se mi ztrácí no snad se to srovná jinak ti pak budu muset napsat do ip adresu hani, abys věděla kam to mlíko posílat :wink: ted jsem četla to počasí no hrůza to bude teda pěknej šok v sobotu jen 18 :astonished: to nemůže být jednou tak akorát? zítra táta slaví padesátiny tak snad ještě bude nějak kloudně, jestli nás nesmete nějakej přívalák.
23. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Dala jsem vám pár fotek do alba. :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Sun, a fakt ho máš míň? Jako že odsaješ o hodně míň než obvykle? A snižuje se to množství postupně nebo to bylo jen včera večer?
23. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Vitam Evicku doma s Davidkem :wink: Je to krasavecek.

Holky-huraa ja dnes uz spala bez kalhotek a vlozky, uz treti den nekrvacim :grinning: Uz sem myslela, ze budu muset na kyretaz a ono neee :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Evi, Davídek je krásňoučkej :slight_smile: . A vypadá velikej, jak je v té autosedačce :wink: . Náš Mareček se v ní ztrácí ještě dnes :grinning:
23. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Evulko víííííítej doma :slight_smile: Davídek je kráááásňoučké miminko :slight_smile: tak si pěkně užívej a zvykej na společný život :wink:
Sun a co zkusit nějaké čajíky na podporu kojení :wink: a taky feniklový čaj je na tvorbu mlíčka :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
evi davídek je krásnej :sunglasses: no malej toho vypije čím dál tím víc a já mu nestíhám, ráno to je dobrý ale jak se blíží večer tak tam toho mám míň trvá to tak dva tři dny. dřív jsem to měla odstříkaný během chvilky a teď se tady s tím mořím půl hodiny.
23. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
kačí čaj pro kojící matky piju poctivě každý den ( i když teda chut nic moc :confounded: )
23. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Sun-kvuli tomu musim nekdy dokrmit, ale vetsinou jen vecer co 2dny :wink:
23. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Sun, tak to je možná tím, že Filípek žádá víc a než se víc mlíka v těch prsách vytvoří, tak to ty 2-3 dny může trvat.
23. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Pokud máte kojící čaj, kde je jenom ten kmín a fenykl, tak to je spíš na prdíky. Na podporu mléka je jastřabina ptačí. Tu mám v kojícím čaji od Lerosu. Na mě působí někdy až 2. hrnek a většinou piju jenom 1 :grinning: . Ale, co na mě působí, je melta.
23. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
no já ho taky večer dokrmuju koupily jsme sunar tak to vychází, že pětkrát někdy šestkrát má mlíko ode mě a jeden sunar na noc.
23. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Sun-taky ted mame Sunar :wink:
23. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tak na mě, stejně jako na blku, působí melta a caro. Kojící čaj mám tako od lerosu :wink:
Jinak vítám evuli s mimískem. Tak moc gratuluju!!!!!!!a prckovi vše nej do života :wink:
23. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
no asi zkusím koupit tu meltu, my jsme měli prvně bebu jenže tu pikslu nespotřebujem do čtrnácti dnů tak je to zbytečně vyhozených peněz tak kupujem ten sunar je to 300g a není to taková pálka. tak teď tam oba ty moji chlapy chrní nevím kdo šel koho uspat :grinning:
23. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Heluli, já piju caro akorát mu říkám melta :grinning: . Ono to má stejné složení.
23. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Sun :grinning:
23. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Evi Davídek je krásnej,moc gratuluji,jste si ho vezli domů zrovna v takovém šíleném vedru..
Holky vám vcšichni mimísci v tom vedru hodně pijou a Sofi zrovna ne,pořád spí,kdybych jí nebudila tak se snad ani nenapije,to ale taky neni dobře ne? :confused:
23. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
asi jí to vedro zmáhá víc jak ostatní, neboj zítra už bude líp. jak často jí budíš po těch třech hodinách? já malýmu v těhle parnech dávám čaj fenyklovej, pomůže mu to rovnou na prdy :wink:
23. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Tak Mareček spal 4 hodiny, teď jsem nakrmila a už zase spinká :confused: . Což jsem teda vůbec nečekala :grinning: . No, večer bude zase rodeo :sweat_smile:
23. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.