• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jeee vítám Evulku zpátky a gratuluji moc moc moc Davídek je krásňoučkej :slight_smile:

Snad už se s Kačkou taky dočkáme :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
Kateřino, jasně, že se dočkáte :wink: . Dřív nebo později ti mimísci ven půjdou :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Blani, už aby to bylo :slight_smile: :grinning: , ty vedra, to je fakt síla, byla jsem teď s Anetkou asi hoďku na zahradě, ale nedá se tam být, ale ani ve stínu, takže už jsme zase doma, tady je líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co miminka, ty musejí být taky pěkně zpocená co? :pensive:
23. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
No náš se teda pěkně potí, aj bodíčko mu sem tam převleču, jinak furt chudák upocenej :frowning2: Ale je naštěstí klidnej, jen mu musím furt něco vykládat a už mi docházejí slova. Chudák za celej den nezabral, a když už, tak max na 15 min a to myslím jen dvakrát. Ven s ním jít nepřipadá v úvahu, dala jsem ho do kočáru dolů na chodbu ke tchýni, je tam krásně chladno, tak se ho snaží udrncat, ale žádná sláva :frowning2: A furt by chlemstal, ani nevím, kde se to mlíko tak rychle bere :confused:
23. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
Tak tady byla teď buřina.

Sun, ty nekojíš? Proč mu dáváš odstříkané? A jinak, když víc spotřebuješ, tak to zadní mlíko pak tak rychle už neteče. Proto se i doporučuje dětem, co blinkaj, nejdřív odstříkat, aby to mlíko tak rychle neteklo.

Jinak mě postihla migréna, takže od oběda jsem spala a jen jsem kojila a přebalovala, malej byl v posteli se mnou, protože jsem chtěla minimálně vstávat.

Včera si vzal celkem asi 40ml tekutin, dneska nechtěl vůbec nic, tak hurá. Akorát tím spurtem mám velkou produkci mlíka a on dneska míň pil, takže musím hodně odsávat, jinak by mi praskla prsa.
23. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
Evule, vítej doma. Krásný mimčo :dizzy_face:
23. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
Jinak já kojící čaje už nepiju vůbec, když nějakej, tak fenyklovej, ale hodně piju vodu, myslím, že je to spíš o množství tekutin, ikdyž kdo ví. No a pak meltu s mlíkem, ale tu klasickou sypanou ne porcovanou. Teď ve vedru ji ale nemůžu ani vidět.
23. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Katul, taky jsem zkoušela být na zahradě, ale opravdu to nešlo, doma je fakt líp :slight_smile:

Teď tu byla taky pěkná buřina buřina málem nám to odneslo zastřešení bazénu, ale teď už zase svítí sluníčko :unamused: .
23. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
katerino, tady to taky bylo sileny.. asi nam to znicilo houpacku na zahrade.. :frowning2:
letela jsem pro kocarek na posledni chvili, takovej vichr jsem nezazila..
tomas mi volal, ze prijede dele, na kobylisich to odneslo strechu katastralniho uradu snad nebo tak neco.. :fearful:
23. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
jj Andrej, to zase bude vypadat, chudáci lidi :fearful:

Mě začala pěkně bolet hlava, ta změna počasí to je hrůza dne 36 a v sobotu 18 to bude něco :unamused:
23. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Andrej ty chodíš na dětské na bulovku?
23. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
katerino ne ne, chodim k pediatricce tady u nas vis pres ulici.. ale ted tam budem muset na ortopedii..
23. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Aha, tak nic, já mám právě nejblíž bulovku, tak asi budeme chodit tam.
23. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
no a rodis katko na bulovce?
my mame bulovku autem 7 minutek, bydlime v dolnich chabrech, to musis byt blizko :wink: :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
nene rodim u apolináře, bulovku mám autem taky tak 10 minutek :slight_smile:

Teď jsem viděla ve zprávách jak spadla ta střecha v kobylisích, to je teda síla, říkali, že naštěstí nikdo nestál na zástavce, která u toho je.
23. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
no ja uz to vim dele, protoze tomas jel domu a byla blokla doprava, des bes :unamused:
23. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
holky dobrou noc, uz tu zase prsi, ale nebouri..
sabce jsem ted zkusila dat jiny dudlik, tentokrat aventacky 0-3 mesice a docela ji "chutna" a je ticho.. :slight_smile:
hezky se vyspete..
23. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
dobrou, taky jdu.
23. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
U nás taky prší a fouká dost silný vítr..jinak uspávání celkem v pohodě,trochu si pobrečela,ale hysterák to nebyl..dneska poprvé jsem dala Sofinku spát v pytly,tak uvidíme..
Zítra ráno odjíždíme do Sušice,tak všem přeji pěkný víkend,dostanu se sem až v neděli..papa :wink:
23. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
dobrou holčiny, sladké sny :wink:
23. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Zase to vypadá na pařák.

Když Hanka zmínila ten pytel - dáváte v něm někdo spát mimísky? Já přemýšlím, že bych koupila ALE :grinning: . Mareček začal hoooodně cestovat v postýlce. Někdy i se zavinovačkou :confused:, tak bych potřebovala vědět, jestli v tom pytli cestovat nebude. Včera večer odcestoval mimo monitor, tak začal pípat a vzbudilo ho to :unamused: .
24. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
Ahoj

Bko, já nejdřív chtěla koupit pytel, až malej vyroste ze zavinky. No zavinku už nedávám, normáně je přikrytej povlečenou dekou, takže už nebudu používat ani pytel, za ty penízky koupíme něco jiného :slight_smile: Jo a v postýlce cestujem taky, ale na té menší posteli toho zase tak moc nenacestuje, zatím se udržel v dosahu monitoru. Ale jestli Ti odcestuje v zavince, tak v pytli mu to půjde lépe.
24. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
Jo a jen k tej fixaci hlavičky:
http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=143&zbozi_id=HoppE6

třeba z toho něco vykoukáš.
24. črc 2009 v 07:09  • Odpověz
24. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Míšo, hmm, díky. Pokud ta zavinka není hodně utažená, tak on se z toho vrchu nějak vyvleče a půlkou těla cestuje :sweat_smile: . Včera mi tak mimo odcestoval, když nebyl v zavince, jen přikrytej plínkou.

Ten první odkaz mi naskočil červený šátek Hoppediz.

Ten kloklánek vypadá dobře, ale já bych měla strach to vázat s mimčem na těle. Na to ještě nemám odvahu.
24. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Blko, jj, to je odkaz na ten šátek, jen spíš, že je tam vidět, jak maj zafixovanou hlavičku.
24. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Aha, jsem myslela, že chceš poslat nějakej návod :wink: . Vidět to je dobře, to máš pravdu :wink: . Jenom by to moje prtě muselo chtít mít otočenou hlavičku tímto směrem :sweat_smile: . A nebo vázat šátek na druhou stranu, ale to bych asi nedala ho vkládat do šátku levou ruku :pensive:
24. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
No já strany na kolíbku střídám, ale taky se mi na jednu stranu vkládá hůř :grinning:
Navíc jak nám povyrostl, tak mi minule furt vystrkoval nohy :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Míšo :grinning:
24. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Holky, zkoušela jsem to zatím asi jen dvakrát nebo třikrát malýho vázat do šátku, ale on vždycky tak strašně řve, že to vzdám a oddělám ho :frowning2: taky vám tak řvali nebo ne??
Na kurzu vázání šátků nám sice říkali, že děti můžou řvát, ale toto se fakt nedá snést :confused:
24. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.