• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Heluli, mně hrozně brečel poprvé, ale to jsem ho tam dávala před jídlem, tak možná proto :grinning: . Potom, když už třeba brečí, tak ho do šátku nedávám. Dávám ho tam, když je klidný. Jednou mi začal brečet při té instalaci do šátku, ale pak se uklidnil. Ale taky jsem ho v něm měla jenom tak 2x nebo 3x.
24. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky, uz jsme byli venku.. potrebovala jsem do lekarny a pro chleba..
uz jsme zpet, mala vydrzela chvili na zahrade v kociku a ted uz jsem ji vzala.. zacala natahovat a docela tam fuci, ale je hicak.. ted lezi zatim mlcky v postylce, to ale dlouho nevydrzi..
Furt čekám, kdy se mi probudí, ať můžeme jít ven. Jsem nečekala, že bude teďka ráno spát tak dlouho :confused:
Teda ten prcek mi udělal nadílku.....kojím ho, slyším prdění a najednou teplo...odělám ho a on se tak posral, že to celý proteklo..takže špinavá já celá, postel a o něm ani nemluvím, musel jít pod vodu...a hrozně se tomu smál, to je taková naše malá potvůrka :confused: Podotýkám, že to bylo v papírovkách, v látce se mi to ještě nestalo :wink:
24. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Heluli, tak to musíš být teda "ráda" :sweat_smile:
24. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
blani :angry:
24. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
holky coze to pouzivate na ty potnicky? sabinka je ma pod ocickama :confused:
24. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
mě doporučovala dr líh, ale kolem oček tu borovou vodu :wink:
24. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
helulicku diky moc :wink: tak tu mam.. :slight_smile: jsi zlato :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
tak prcek už má ty pupínky i na krku a na hrudníčku :frowning2: a jednu tvářičku má úplně červenou a opupínkovanou :pensive: a to ho tu mam jen v overálku a tak si myslím že mu horko není :confused:
Heluli teda to byla super super nadílka koukam :grinning: nám včera taky papírovka protekla :wink:
24. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj kocko kacko :wink: :slight_smile:
nam taky obcas protece..
ty pupinky jsou previt co.. ty je mazes tim mlikem? nebo borovkou?
ja mela malou vcera jen v pline a tricku.. nebalim ji.. ale stejne..
24. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Kuk kočenky, tak jsem si vás trošku dočetla :wink:

S prckama je sranda, co? To jsem zvědavá, jak velká to bude sranda až se budou plazit a běhat, no nebudem stíhat za nima utíkat :sweat_smile:
24. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
no charlie to bude neco..
ted to jeste jde.. :slight_smile:
ale pak zas treba nebudou tolik brecet :grinning:
24. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Já jsem ho měla taky jen v bodýčku a je chudák taky osypanej. To jsem s ním ani nešla ven, ale doma bylo stejně taky na padnutí....
24. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky holky,dočítat nebudu,vítám Evču a Davídka doma,je to krasavec,jak jsem viděla fotečky tak jsem zavzpomínala jak jsme si Vojtíška ve stejném vajíčku :slight_smile:
tak my jsme si dneska zašli opět k doktorce,vyrážka nemizí,je je taková drsná,takže jsme dostali kapky a ještě jinou mast,kde jsou ale kortikoidy,takže máme mazat jen po dobu třech dnů.tak jjsem zvědavá,jestli mu to pomůže.dneska nám dovezou novou sedačku,hurá.včera jsme si vyzvedli plátno kde jsme s jindrou a vojtíškem ještě v bříšku,nechali jsme si udělat památku budeme to mít v obýváku na zdi,vypadá to nádherně.vojtík taky nechcve moc pít.koupila jsem mu na doporučení doktorky heřmánkový čaj,ale že by mu chutnal,to se říct nedá.
24. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak ym jsme měli Vojtíška včera na zahradě jen v plínce,ale pupínky má tak i tak,to člověk asi nezabrání
24. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
andrej a jak dlouho mu davas ten cajik? nemuze byt osypany z neho? hermanek nekdy muze zpusobit kozni reakci..
helulicku, no my mame doma taky desne.. :frowning2: jen co jsem udelala pruvan a otevrela balkon, tak sem vletel srsan! :angry:
24. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
dneska máme šest týdnů a mi končí šestinedělí takže pokud mi Vojtíšek dovolí ttak chci konečně začít cvičit. :grinning:
24. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
a jak ti sla andrej dolu kilca? kolik vazis?
24. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Andy ten čají jsem koupila předevčírem,včera jsem mu dala jen pár lžiček ale vyplivoval to,takže jsem do něj toho moc nedostala.Nene z toho to nemá,já ani doktorka už nevíme,dneska jsem ji řekla,že něco ale jíst musím,Už ani nepiju ty čaje,jen meltu a vodu-čistou,ovoce jen jabko a banán-to říkala že z toho to není,zeleninou jen vařenou.Jedině prací prášek.
Je to hold naše kropenatka. :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
já už dlouho mám pět kilo navíc,ale to dám jedině cvičením dolů,já jsem vě thotneství přibrala jen 14kg a domů jsme si odnášela osum kilo navíc
24. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
no a jaky pouzivas prasek? ja lovelu a zadnou avivaz, machani normalka jen jednou..
24. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak to je v poho, to das dolu za chvilinku :wink:
24. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Andreasku mažu ho tím MM :wink: ale ještě asi zkusím líh :slight_smile: uvidím jak to bude mít přes víkend a kdyžtak bych s ním příští týden zajela k Dr. :wink:
Andrej to plátno musí bejt super :wink: :slight_smile:
Teda s těma kilama já se pořád ne a ne dostat po 60 kilo :frowning2: ale po šestinedělí začnu aspoň jezdit na kole a to by bylo aby to nešlo dolů :wink: výchozí předtěhu bylo 48kg :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
já právě taky v lovele bez aviváže,máchám dvakrát
používala jsme asi třikrát Batole,tak nevím,ale je to taky vyloženě pro děti
jj nemám těch kil nahoře moc,spíše potřebuji posílit tělo,a hlavně dát dolů cvičením to převislé břicho
Kači jj je nádherné,až ho dneska pověsíme tak ho vyfotím a dám do labíčka,taky bylo pěkně mastné přišlo nás na 1500kč,ale stojí to za to.Pak budeme chctít ještě Vojtíška.Až se bude vědomě smát a udrží trošku hlavičku tak s ním půjdeme taky na focení
Kači já zase budu jezdit na orbitracku-od zítřka by nám měla téct teplá voda-konečně tak se do toho pustím.Včera jsme se rochnilka ve sprše u našich a mlý se rochnil ve velké vaně.
24. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj Andrejko
Potrebuji se na neco zeptat.
Andrej,kde mas detkou doktorku pro Vojtiska?Mas ji tady v Porube u nas?A muzes mi kdyz tak rict jmeno?
Segra chodi k Charvatove,ale na tu jsou velke stiznosti.Tam bych nechtela.Asi budu dojizdet az do centra.Jen kdyby jsi mela jinou tady v Porube.Tak bych mela aspon TIP.Moc dekuji.
24. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
kacko, MM je predpokladam materske mleko, ze? :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj Bobinko,my chodíme s Vojtíškem na starou polikliniku k doktorce Plískové-je to slovenka a moc příjemná.Novorozence pořád berou.I sestřička je fajn.
Je to na poliklinice ten boční vchod-je tam i pohotovost.My to máme tam kousek,tak jsem ráda že chodíme tam.
Zkusit to můžeš,já u ní byla zatím čtyřikrát a nemůžu si stěžovat. :wink:
Už se ti to taky blíží,držím palečky,ať máš konec těhotenství v těch vedrech v pohodě,a hlavně rychlý porod,a kdyby něco určo zase napiš
24. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Andreo, některým dětem vadí právě Lovela, je na ní dost děti alergických.
24. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
No,mas pravdu blizi se mi to.Snad to zvladnu.
Moc dekuji za radu.Mam to tam tak deset minut pesky.Tak se tam zkusim zeptat.
Moc dekuji.A at se ti dari .A Vojtisek at posloucha maminku.
Jeste jednou moc dekuji.
24. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.