• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jo ataky zkus přidat do posledního máchání ocet.
24. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
míšo taky jsme uvažovala jestli to může být tou Lovelou ale to by měl i jinde na těle ne?Aspoň takhle mi to říkala doktorka,v čem pereš ty?
Jani nemáš zač :wink:
24. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Andreo, já se s tím moc nemažu, peru v persilu sensitive :grinning:
Mám tu sice ořechy, ale protože peru oblečky s plínama, tak beru silnější persil, ořechy na tu vaječinu nestačí.
24. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jinak já myslím, že kůže může být různě citlivá a tak se vyrážka udělá jen někde. Já se jednou osypala po jablkách na gymplu na brigádě a osypala jsem se jen na zádech.
24. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
no já to přisuzuji i tomu teplu,ono to mizí,ale jak se udělá větší teplo tak mu to zrudne a zase naskočí,no budeme to muset vydržet,už nejím ani zeleninu,jen vařenou,koupu ho v čisté vodě,mažu lékařskou vazelínou,takže žádné kosmetické přípravky.No na tom bříšku to má určo potničky,to mu vyrašilo přes noc a myslím si že jsem ho tehdy hodně přikryla.
24. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
No způsobilo to nejspíš něco, co se stalo jinak před tím výskytem vyrážky.

Jinak já nepoužívám žádnou kosmetiku, koupu ve vodě, dávám do ní odvar z řepíku a mažu olejem z lékárny, tím co tam dělaj, mám slunečnicovej.
Už jsem zamítla i bepanthen na prdku. zdálo se mi, že ji má v teple po aplikaci zbytečně vlhkou a pak červenou.
24. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
no to já nevím co se stalo nebo co jsme snědla před tou vyrážkou :sweat_smile: doktorka říkala že to můžou být i hormony co se dostávají mu do mléka.No uvidíme,ale nějak ho to netrápí.my prdku mažeme tou vazelínou,jsem s ní spokojená.Bepathen už nemám dlouho,přijde mi drahý,vazelína mě stojí 23kč
24. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
No já ho měla i na prsa, že jako dvě mouchy jednou ranou. :grinning:
24. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
A co je to za vazelínu? To se nějak jmenuje? Nebo jenom lékařská vazelína?
24. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
jj to je ono,mažu mu s ním zadek a nemá ho vůbec červený,mamka mi to jednou přinesla protože měl suchou pokožku,tak ji to doporučili v lékarně a od té doby si to kupuji
24. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
miso, koupu stejne jak ty, jen voda a pak slunecnicovy olej..
v odvaru z repiku si koupu prdku ja :grinning:
jinak az dodelam lovelu, taky budu prat i male v persilu sensitive.. ted je jen pro nas zatim..
24. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Já koupu v mycím olejíčku Delfínek :slight_smile: . Peru momentálně v persilu sensitiv, protože jsem měla 2 sáčky v různých krabicích v porodnici :grinning: . Ještě tam mám Tide :grinning: .
24. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Andrej, včera mi při pročítání stránkách o kojení došlo (nebo spíš to tam bylo napsané a je to fakt :grinning: ), že nejenom, že budu muset odstříkat mlíko pro Marečka, když budu ve škole, ale taky v té škole budu muset odsávat, aby se udržela laktace :unamused: . Tož to, aby si asi všichni začali zvykat, že přibude 1 docela malinkej žáček :grinning: . Ne, to asi ne, ale jako někde na záchodě odstříkávat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Andreasku ano MM je mateřský mlíčko :wink:
Taky koupem v čisté vodě :wink: ale nemažu malýho ničím jen jak se loupal tak jsem ho asi 2x mázla mlíčkem(dětským tělovým :wink: ) jinak si myslím že ty olejíčky jestli nejsou moc těžký jestli ty póry spíš nezanáší :confused:
jinak na prdíznu máme toto:http://www.lekarna-doma.cz/johnsons-baby-krem-opruzsoothing-naturals-75ml/ :wink: dostala jsem vzorek v porodce a je do super,tuhle měl červenej zadeček a po dvouch namazáních to zmizlo :slight_smile: osvědčil se mi víc než bepanten :wink:
24. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak jsem zrovna koukla na účet a už tam mám porodnééééé :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
ahojík holčiny, tak já jsem z kontroly zpět, opět nic, takže já v pondělí v 7,30 nástup na indukci :unamused:
No a jinak zpráva od Katky85, byla ráno na ultrazvuku, nemají plodovou vodu, tudíž už si jí tam nechali a kontrolují malou, dá mi vědět, zda budou porod vyvolávat nebo bude císař :confused: .
K večeru jí zkusím napsat, tak podám info, já jdu teď ven, jdu prubnout nějakou svižnější procházku ať si ten Lukášek už sakra dá říct :wink: . Na indukci se mi moc nechce, toť otázka, zda to bude fofr nebo mi to budou vyvolávat 3 dny :frowning2: .
24. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Katulen, tak snad se to hne :wink: . A když ne, tak na tebe budu v pondělí myslet, ať to máš rychlé :slight_smile:
A Katku pozdravuj a ať se drží :slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Blani, díky, prosím Tě, čím Ti vyvolávali porod tabletou nebo gelem?
Katce to vyřídím :wink:
24. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Přišel manža a tak mu dám počítač. Tak zatím pa :slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Katulen téda koukam že Lukáškovi se ven opravdu nechce :wink: Katku mooooc pozdravuj a že držím palečky(a tobě samo taky :wink: ) :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
kat: díky :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
katulen, on si to jeste lukasek rozmysli, jako u nas sabinka na posledni chvili :wink:
24. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
andrejko, uvidíme, taky bych ráda, radši ať to přijde když to nebudu čekat.....já jsem hrozná nervóza, takže když vim, že v pondělí ráno to vypukne, tak nic moc :frowning2:
24. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
ja to mela taky tak, neboj se a delej vsechno pro to, aby malej prisel na svet sam.. sexik, vinko, skorice, skakani na mici, horka vana.. sabinka si rict dala :wink:
24. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Katulen, mně vyvolávali tabletou.
24. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Katulen, kapačkou :wink:
24. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
Katulen, nevím jestli to bylo tím, ale já si udělala asi 3/4litra čaje ze zázvoru, skořice a hřebíčku a pila to skoro celej den, dala horkou koupel a druhej den ráno byl malej na světě :wink: :wink: :wink:
24. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahojky holky.
Jak oblikate prcky na noc v tom vedru?Ja davam jen bodycko a ponozky a prikreju perinkou :wink:
24. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Andaro, já taky, jen ho přikrývám bavlněnou dečkou :wink: i tak je malej zpocenej :frowning2:
24. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.