• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
mne urychlovali oxytocinem..
jinak gratuluji moc evulce k chlapeckovi! :dizzy_face:
a katce85 drzim palecky, at je to rychle a co nejmin bolestive! :wink:
jinak kdyz je takhle horko, spi mala taky jen v bodycku, ponozkach a je prikryta bud plinkou nebo slabsi deckou :slight_smile:
24. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Na noc jenom bodýčko a ponožky :confused: ? Tak to já teda ne :sweat_smile: . Včera přes den měl teda bodýčko a ponožky a i tak mu bylo horko. Ale dneska má košilku s dlouhým rukávem a dupačky a nezdá se mi, že mu je vedro. V noci je taky tak oblečenej a ještě zakrytej zavinovačkou. A někdy k ránu ho zakryju aji dekou - někdy je jak led :sweat_smile:
24. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
ahoj holky

zdravím vás. Mám trochu problém kojením. Davídek asi neví jak na to, protože kojím hrozně dlouho, on bradavku jen cumlá,usíná u toho a nakonec řve hlady. Navíc mám totálně popraskaný bradavky a dost to bolí. Nemáte nějakou radu :frowning2:
24. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj Evi, tak to teda nevím :frowning2: . A v porodnici si tu bradavku normálně vzal? Třeba máš ty prsa jenom hodně plná, tak se mu špatně bere.
24. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Evulko to mě malej dělá občas taky :wink: takže buď ho u toho neustále budím anebo ho necham (no zní to dost drasticky) chvilinku vybrečet aby malinko víc vyhladověl a to se pak nakrmí dosyta :wink: jinak mrkni sem je tu seznam laktačních poradkyň :wink:: http://www.kojeni.cz/tam si najdeš Strakonice a je tam i telefon :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Sakryš tak znova:http://www.kojeni.cz/ :wink:
24. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Jinak Andaro já mam teď prcka jen v bodíčku :wink: jen ráno,večer a na noc mu dám ponožky :wink: a v noci je tak i v zavince :wink: máme tu docela hic
24. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
No mi mame loznici v podkrovi,takze desny vedro, nekdy ji prikreju jen tou flanelovou plenkou :wink:

Jinak me dali nejdriv vyvolavaci tabletu a pak 2x kapacku oxytocin a 1x injekci nejaky zmekcovadlo na hrdlo :wink:

Evul-co Bepanthen?Mne zabral, mela jsem bolavou bradavku, Majda mi na ni udelala "cucaka" :grinning: a po namazani to hned zabralo :sunglasses:
24. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
andara: tím jsem si to mazala od začátku a nic. Mám tam normálně krvavý rány a na jedný se mi dělá i hnis :pensive:

káťo: Díky
24. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
blani: v porodnici to bylo to samé.
24. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Koukala jsem že tam není ani Písek, ani Strakonice
24. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
ahojky evi :slight_smile:
hodne bradavky mezi kojenim vetrat a mazat bepanthenem! pred kojem nahrat, po koju naledovat :wink:
24. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Hodinu jsem chovala Marečka, asi měl zase bolení a pak znovu nakojila a usl na mě, tak jsem ho dala do postýlky v domnění, že bude spinkat a on tam kouká. Ale zatím je potichu, tak nevím, co z toho bude.

Evi, a to ti neporadili, jak na něho? Já si bradavky mažu bepanthenem každej večer :wink:
24. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Sice pořád kouká, ale jdu si lehnout. Uvidím, buď budu muset vstát nebo ne. Tak dobrou noc :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
ahoooj jdu dát dobrou noc...jsem hotováááááááááááááááá :pensive: :pensive: :pensive:
24. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
holkyyy, zpráva od Katky85: psala mi teď večer SMS: malá Kačenka je na světě, má 2 kg, ale je v pořádku, Katka je na JIP, rodila císařem. Podrobnosti budou zítra, už je pozdě a asi musí odpočívat :slight_smile: .
Takže jsem tu vybyla já :sweat_smile: , no ale v pondělí snad se už taky dočkám :wink:
Holky dobrou noc :slight_smile:, já si jdu ještě uvařit maliníkový čaj :wink:
24. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jejda, to byla malá Kačenka fakt malá na to, že byla donošená.
24. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoooj holky, zdravim zase po dlouhe dobe.. jak se máte a co mimisci???
My normalne rosteme jako z vody.. je to az neskutecne.. pripada mi, ze nam roste pred ocima :slight_smile:) Ted mame nejakou vyrázku na zadíckach.. ale pry je to z toho vedra, tak jsem zvedava..
My taky koupeme jen ve vode a mazeme slunecnicovym olejem a prdelku davame bepanthen a nebu sudocrem, ten je hooooooodne dobry :slight_smile:
Evul: s tema kozenkama to znam moc dobre.. me popravde nezabral ani bepanthen,ani gencialka, ani vetrani.., protoze ten chlad mi nedelal dobre, proste nic.. az jsem si nakonec koupila ty sberace mleka..
A zkus tu poradkyni, protoze jestli je mas rozkousany, tak to muze byt (spis je to hodne pravdepodobny), ze je to spatná technika, pokud je technika dobra.. (jako to bylo u me), tak se priprav na to (samozrejme, ze to tak byt nemusi), ale me to bolí doted.. nic prijemnyho to pro me neni.. ale co bych pro Natalku neudelala, ze... :slight_smile:
24. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak to kacce moooooooooc gratuluju :slight_smile:
24. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Evule, zkus trochu odstříkat před kojením, aby si neměla prsa tak plná, to malému asi dělá problém. A jinak jsem tím prošla taky, bradavky a dvorce totál zničené, prsa jako šutr, u kojení jsem i brečela.
Ale pomohlo nahřát před a ledovat po a po šesti hodinách si ber jeden paralen, to zabere na spuštění mlíka.
24. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
holky, já mlaýho dneska orientačně vážila a blíží se to k 7 kilům. drsný, co? a já si říkám, že mě bolej záda:grinning:
24. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj.
Dneska straším brzo. Muž šel do práce a malej se vzbudil na kojení.
konečně nám pustili teplou vodu, tak dosnídám, hodím sprchu a ještě zalehnu než se manže vrátí.
Dneska máme jeden měsíc, neskutečně to letí, chjoooo, zpomalte ten čas. :confounded:
25. črc 2009 v 06:09  • Odpověz
ty jo jitu to je dost :sunglasses: moje nikolka měla 7kg na 10měsících :grinning: taky je to hubenour dodnes.

holky tak my už máme 3600g a 57cm :astonished: tak to je taky dobrý za 3týdny o 600g....jinak ani nic novýho-ted jsem ji dala nutr a spinká, tak jsem ani nedala krknout...počkám a dám pak, snad neublinkne.

gratuluju kat85 at ti pěkně roste a ona to dožene vše neboj :dizzy_face: :dizzy_face:
a ted ty katulen už toho prosímtě nech a vrhej :wink: :grinning:
25. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
no a tak vám teda povím, že peru v normálním prášku a aviváž softlan - používám po koupání normálně johnson vše od něj a zatím teda ok...žádné pupínky, měla jen na obličeji a i po tom johnsonu se ji to ztratilo, tak nám asi neva!! :slight_smile:

no a našim nejde od včera elektrika a nám neteče od včera studená voda(do ponděli) to je děs.....ještě že nemám krámy, a už je vlastně máte ten menzes??? já néééé :unamused:
25. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Kačce velká gratulace k malilinkaté Kačence :slight_smile:

Šmouli, jak je na tom ta tvoje kamarádka, jak jsi kdysi psala, že čeká snad 3 nebo 4 čata. Nechala si ty mimča? A kolik jich nakonec bylo?
25. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
ahoj-nezbylo žádné :frowning2: začala krvácet a neudrželo se žádné, ale tak třeba příště tam bude jen to jedno a zdravé :unamused:
25. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Aha, tak to je smutné :frowning2: .
25. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky,velká gratulace Kačce a malinkaté Kačence,však ona brzo vyroste :slight_smile:
Vojťulka spinká v posteli,Jindra jel pro snídani a já datluji a piju meltu.Včera jsme byli po dlouhé době si sednout i s Vojtíškem v zahrádce,a přišli před devátou,malý celou dobu krásně spinkal.Už máme novou koženou sedačku,je superní.
To počasí se pěkně zvrtlo docela mě to mrzí,když má Jindra volný víkend,a ono počasí na prd.Tak snad aspoň nebude pršet.
25. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
ahoj hoky jdu jen pozdaravit jirka ma ted 14 dni dovo tak si to chceme uzit
jinak blahopreji kacce ke kacence hlavne at jsou v poradku
a ty katulenko uuz se rozsypej budu koukat v pondeli jak si na tom a budu na tebe myslet brouku at uz to mas za sebou
25. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
dobré ránko :slight_smile:
holky, jj díky za podporu, v pondělí už doufám bude Lukášek s námi, je to takový divný pocit, že v neděli ještě nic a v pondělí už nás bude o jednoho víc a že už budu bez bříška :slight_smile: :sweat_smile: .
evi, za jak dlouho po porodu Tě přestaly bolet a splaskly ty ruce? Sice už jsem si zvykla, ale i tak jsem zvědavá :sweat_smile:
25. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.