• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj maminky a jedna těhulko :slight_smile:
Malé i velké Kačence mooooc gratuluji :wink: a přeju ať jsou brzy obě dvě v pohodě :slight_smile:
Katu přeju ti ať se Lukášek rozhoupá vylést sám ještě do pondělka :wink: tak to měla kamarádka v po měla jít na vyvolání a v něděli večer byl malej na světě :wink: :slight_smile:
Evulko jé tak to jsem si ani nevšimla že tam Straky nejsou :sweat_smile: a co se domluvit u dětského Dr. až tam s malým půjdeš :wink:
25. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
ahoj holcinky :wink:
tomas ted prijede s kamosem a jdou sem nahoru donest lednicku a odveze se ta stara, ja se uz tak tesim :slight_smile:
budu mit poradne kde zamrazovat mlicko :grinning:

dnes je tak nejak pod mrakem ale zas docela dusno, sabca spinka, ale to nebude dlouho trvat..
25. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
jo a pridavam se ke gratulantkam! az ted to ctu! moc blahopreji katce85 ke kacence.. je hodne malicka, ale ona to brzy dozene :wink:
25. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
holky přidala jsem fotečky,jak jsme dneska pásli koníky,pak ještě dodám to plátno co máme na zdi
25. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Katulen,vím jak se přesně cítíš,tak jsem to přesně prožívala já,jsme asi jediné co tak dlouho přenášely,budu na tebe myslet a držet s Vojtíkem palečky,tomu se taky vůbec na svět nechtělo
25. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
katu vzdyt ja to mela za pet minut 12, jinak by mi to druhy den vyvolali, kdyz by mi neodtekla plodovka.. i tak mi dali kapacku s oxytocinem.. neboj se vlka nic, ono je to vcelku fuk, jestli je to spontanne nebo indukovane :wink:
25. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
já bych s evyvolávačky vůbec nebála,já ji podstoupila,a vše probíhalo v pohodě,až na to finále,že malý nechtěl jít ven,ale jinak celý průběh byl v pohodě
25. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Tak jsme byli venku a hezky jsme zmokli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dojdem dom a co myslíte? Přestane pršet :angry:
25. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Andrejko, Vojtíšek hezky pase :wink:
25. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
andrej to teda jo, pase moc hezky :slight_smile: sikula :slight_smile:
blani tady je to taky vselijaky to pocasi.. tomas odjel s tim kamosem na obed a ja si kuchtim polivku s nazvem "co dum dal" :grinning: az pojede zpet, tak musi nakoupit..
25. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahoj holky, představte si, co se nám stalo.
Včera jsem byli s malým zase v nemocnici. Ráno jsem kojila a volala mi dětská doktorka, že jak nám ve středu nabírali ty jaterní testy, že mu vyšly moc špatné a prý se mám hned sbalit, přijet k ní pro kartu a jet s malým hned do nemocnice za doktorkou Vracovskou, a podle výsledků to s malým vypadalo moc špatně, tak nám v nemocnici ty testy udělali znovu, a naštěstí to vyšlo v pořádku. Tak telefonicky zjišťovaly v Biolabu, jestli se náhodou nestala nějaká chyba a představte si, že ten kretén, kterej ty testy dělal, to splet a prý použil špatné činidlo a výsledky jsou rázem v pořádku, prý se omlouvají, ale ty nervy, co jsme si užili, vypadalo to, že má malej špatná játra a ucpané žlučové cesty podle těch chybných výsledků jaterních testů - hodnota byla desetkrát vyšší oproti normálu - místo 6 měl 60, pak podle testu v nemocnici měl jen 4,8. Dr. říkala, že pokud se ta vysoká hodnota potvrdí, tak budeme muset do nem. do Plzně nebo do Motola, v Klatovech se s tím už víc prý dělat nedá. Já se bála, že malej umře, když je na tom tak špatně, přitom doma byl v pohodě, pil docela pěkně a i v noci pěkně spinkal. Takže nás v jedenáct nabrali do nemocnice, asi v jednu nám řekli, že chyba byla v biolabu a večer v šest nás naštěstí pustili domů. Malej z toho má akorát rozházený režim, který mu předtím 3 dny celkem vyhovoval a mně taky, takže ho budu muset zase pomalu srovnat.
Ufff, to jsem si oddychla, že je malej v pořádku, říkala jsem, že kdybych nekojila, tak se půjdu ožrat, ale to jsem na vejšce taky říkala, že se po zkoušce ožeru a nikdy jsem to neudělala, protože jsem byla vždycky tak unavená, že jsem spíš zapadla do postele a spala. :slight_smile:
Malej se už probouzí, tak jdu k němu. Pa a snad se mi podaří vás někdy dočíst a pokecat v reálném čase a ne se jen vykecat a utéct. :grinning:
25. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
kacenko to snad ani neni mozny.. :angry: chybovat je sice lidske, ale co se tyce doktoriny, tam by se to nemelo stavat vubec.. vzdyt ty nervy, co si musi rodice jako vy vytrpet, to je neco hrozneho.. jsem moc rada, ze vam to dopadlo dobre.. vim ze ti spadl obrovsky kamen ze srdce.. tak si uzivej maleho.. uz se vam to snad nestane! :slight_smile:
25. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
kačenko,jani se ti nedivím,že ses chtěla jít ožrat,protože ty nervy co jsi jako matka musela prožít,to muselo být hrozné.
Určitě jsi ten šutrák co ti spadl ze srdce musely slyšet celé Klatavy.Hlavně že je Mareček v pořádku.
Holky díky za pochvalu, :wink:
to počasí je fakt na nic,chvilku svítí slunko a najednou zase prší,ale asi půjdeme ven,potřebujeme nakoupit potraviny i drogerku.Malý se teďka najedl a odpadl v posteli.
25. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahoj kačko...to je teda hrozný, ale hlavně že je v pořádku, to bych se taky zbláznila strachy :confounded: tak at pěkně přibíráte!!

našim pořád nejde elektrika od čtvrtka...tak museli přivézt maso k nám do mrazáku-mno děs a nemůžou si nabít ani mobil :angry:
25. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Andrejko krááásný fotečky :slight_smile: bych řekla že je ti malej strašně podobnej :wink: aspoň teda podle ostatních fotek na kterých jsi taky :slight_smile: a to plátno je suprácký
Teda po počasí je faktis na budku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malej teď vytuhmul a ukrutně mu zaškrundalo v bříšku :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
ahojky holky, no tak kačenko, mě by jeblo... to je děs, fakt. andrej, malej tak krásně pase, o tom si můžu nechat jen zdát. šimonek na břiše být nechce. tak strašně u toho křičí. dneska měl tak dobrou náladu, tak jsem ho na bříško položila a pak ho nemohla asi 10 min uklidnit:frowning2:( bude mít 3 měsíce a hlavičku drží hodně málo:frowning2:(
25. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
no tak jsme vytuhli všichni tři,teď konečně vylezeme ven,jsme dneska jak medvědi v brlohu.
Kači malý je na mě,viděla jsem svoje fotky a je to moje věrná kopie,teda dokud neotevře oči,to má po taťkovi.
Jitusko Vojtík taky nechce být moc na bříšku,to je vždycky jen krátkodobá záležitost.
Halvička se u nás drží už týden po porodu,to hned moje mamka ho na bříško dala,a až jsme se idvila jak ji měl krásně zvednutou.
Tak my frčíme na ten nákup
25. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
ahoj

kači-to sou kreténi,tak nervovat maminy,hlavně že je vše ok :slight_smile:
Jituš malá skoro sama drží hlavu od nějakých 10dnů je to mazec,a sama si jí v postýlce otočí z prava do leva,máme nějaký rychlý dítě :grinning: aby sme zachvíli neseděli :grinning:

tak sem jí nakojila ve 12 a opůl třetí usla a pořád spinká,ale prsa mám jak šutr,počebovala bych je už vyprázdnit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

já dávám malou na bříško každej večer u mytí přejíždím po páteři a dělá krásnou žabku a tu hlavičku krásně drží nahoře,je to šikulka :slight_smile:

tak zatím pá :slight_smile:
25. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
konečně sem se to naučila :grinning: přidala sem fotečky mrkněte :wink:
25. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
http://www.worldometers.info/cz/
holky mrknete sem a jinak danielek spinka na gauci a tak cekame az se probere a pujdeme koupat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je uzasny pridam foto moment :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
jinak reni danecek taky operuje s hlavinkou a taky uz od prichodu domu :wink:
25. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
evi-máme to ale šikuláky co? :slight_smile: taky malá chrní až se vzbudí tak jí nakrmím a tak za hoďku taky budu koupat,koupu jednou za 3 dny,jinak vždycky jen žíňkou

á už se probírá,tak já du nachystat prsa :grinning:

ještě sem juknu,zatím pá

jo evi Danielek je krásnej chlapák :wink:
25. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
dekuju reni a sikovni to jsou my koupem kazdy den delame z toho takovy maly ritualek za prve kvuli rerzimu a za druhe kvuli briska pomaha nam teploucka vodicka a v kybliku se mu mooooooc libi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pridala jsem nove foto
25. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
andrejko, reni a evco, mate moc hezke fotky :wink: fotite o 106! :wink:
my ted chceme jit ven, ale na stridacku tu prsi a sviti slunicko.. tak porad nevime..
25. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
Andreasku, muž teď přiběhl z venku. Byl venku s kočárem a psicí pěkně zmokli, tedy on a psice, protože v kočáru vozíme stále pláštěnku, tak malej byl v pohodě.
25. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
ahojky maminky a těhulko,
gratuluju kacce 85 :dizzy_face: že už to má za sebou. teda kacenko to by teda kleplo z toho :astonished: to musela být takovej šok a pak neskutečná úleva, že je všechno v pořádku :dizzy_face: to fakt není možný co se všechno může stát.
25. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
no my jsme naštěstí nezmokli,byli jsme v Intersparu,tak jsme čekali než to přestane,neboť jsme doma nechali i pláštěnku na kočárek,takže by byl Vojtík fest mokrý.Teďka spinká na nové sedačce,vyhovuje mu :slight_smile:
Reni a Evi krásné fotečky.
Andy Jindra pořád lítá s foťákem,dneska jsme malého naposled fotili ve vaničce,od zítřka by nám měla téct už konečně teplá voda,tak ho budeme koupat ve velké vaně,vanička je nám už nějak malá :sweat_smile:
Jinak sjme ho vážili nahatého tak máme tak nějak 5,07kg.
25. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Taky gratulu Kacce k princeznicce :slight_smile:
My dneska vazili a mame 5,30kg :wink:
25. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak to máme asi zaostalý miminko :frowning2: :cry:
25. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jitu-proc? :astonished:
25. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.