• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
on tu hlavu nezvedne. leží na bžiše, strašně řve a hlavička je mu moc těžká, pracně ji zvedne a hned buch dolů...
25. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
jituuuu nemáte...kluci jsou línější on se to naučí,asi se mu nechce-to neřeš,je zas šikovný určitě jinak-třeba v papání :sweat_smile: :wink:

ta moje taky pase, ale ne že by vydržela dlouho, přece jen jsme ale o měsíc dřív.už nám pěkně prská sliny to je prča a něco dnes povídala, ale jen éééé éééé :grinning: a gaga :grinning: a když jsme čaply kameru tak nic :angry: :slight_smile:

tak už spíme asi půjdu taky!! tak brou :pensive:
25. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
jitusko vůbec se tím netrap,někdo začne dříve nekdo později.Šimonek je šikovný,snaží se a určitě mu to brzo půjde.
Tak u nás se v hrnci nahřívá voda,abych s emohla umýt,si připadám jako někde na chatě,jen doufám,že zítra už ta voda poteče.Malý pořád spí na pohovce,ještě mu dím najíst,jedli jsme v sedm,a pak snad taky hned usne,i když si říkám prospal dneska skoro celý den,tak jaká asi bude noc
25. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
jitusko simonek zacne past co nevidet urcite, nedelej si z toho hlavu :wink:
tak jsme byli na prochajde nakonec a ani jsme nezmokli :slight_smile:
ted sabca usina na tomasovi, jeste chci dat pred pulnoci jedno kojo a pujdu si lehnout.. dobrou noc holky :wink:
25. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
dobrou noc Andy :wink:
25. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
doboru holky. dlouhou noc přeju:slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
26. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj všem.

Jitus, náš mladej taky moc nepase, on není rád na břiše, taky kdy, přes den spí nebo jí, když se vzbudí na jídlo, tak by se uvztekal, kdybych ho ještě rvala na břicho a po jídle to nepřichází v úvahu.
No takže ho občas hodím na břicho po koukání a nebo před ním, ale to stejně tou makovicí hledá, co by žužlal, tuhle užužlal manželovi nos. Něco jako že by měl nějak pást apod. to ho vůbec nezajímá. Je po tatínkovi - zajímá ho jen kus žvance. :grinning:
26. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Míšo, ráno jsem dala do šátku a jak usl, tak jsem mu tu hlavičku strčila pod ten 1 cíp, jak bylo na obrázku a bylo to dobrý :slight_smile: . Už jsem se aji mohla předklánět :grinning: . Ale stejně jsem tam pro jistotu tu ruku dávala, ale ne úplně na hlavičku, ale dál, kdyby se odklonil. Ale ten šátek ho pěkně držel :slight_smile: . Jo, a ani ne do 5 minut byl tuhej :dizzy_face: . A to bych řekla, že se mu ani moc spinkat nechtělo :sweat_smile:
26. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
No malej se v šátku vždy udrncal k spánku taky. Jenže teď moc jí a tak ho do šátku rvát nemůžu, bo by mě pobl**. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Míšo, já jsem to riskla. Mareček je blindící a je celkem jedno, jestli leží nebo se chová nebo co. Prostě hodně blinká a je celkem jedno, jak moc se s ním hýbe nebo nehýbe :unamused: . A už byl po jídle aspoň hodinku. I když to neznamená, že nebude blindit :grinning:
26. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Musím jít uklidit. Odpoledne má přijet návštěva.

Jo, a vypadá, že mi konečně po 5 týdnech skončily očistky :sunglasses:
26. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Blko, a co s ním děláš? Má postýlku zvednutou? A dáváš ten nutriton nebo jak se to zahuš´tovadlo jmenuje?
26. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
My jedem nakupovat, to bude klid. V autosedačce a kočárku malej zaručeně chrápe.
26. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Jo, postýlku mám zvednutou, ale řekla bych, že žádnej efekt. Brknout už moc ani nedávám, protože brknutí je povel k blinkání :confounded: . Někdy teda ne, takže ho nedávám cíleně brknout. Když si brkne, tak si brkne, ale abych ho nechávala, to ne. Snažím se s ním moc nehýbat, ale stejně, když brečí, tak ho pochovám, že. Ráno třeba ležel v posteli a povídali jsme si a ležel jenom na zádech, vůbec jsem s ním nehýbala a stejně blinkal. A nutriton nedávám. Uvidím, jak na tom bude s váhou. Ve čtvrtek jdeme na kontrolu, tak kdyby přibral málo, tak ho asi pořídím.
26. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
JMISO TO ZAHUSTOVADLO SE JMENUJE NUTRITON JE TO VYTAZEK ZE SVATOJANSKEHO CHLEBA
http://www.lekarna.cz/nutriton-135g/#utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=DYN

A JA DAVAM MALEMU 30 CITKU MATERINY A 30 NUTRILONU A TUK TUK TUK UZ NEBLINDI A NA NOC DAVAM CISTY NUTROS
26. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
No já přikrmovat nemusím, zatím mám mlíka habakuk.
Jen by mě čistě ze zvědavosti zajímalo, jestli ten nutriton má fakt účinek a nebo je to jen tahák peněz.
26. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Doplnila jsem na rajče fotky za první měsíc našeho Alexe, pro zájemce :slight_smile:

Byli jsme nakoupit, chrněl v autosedačce a teď se vrtí v postýlce. Po kojení zase pojedem ven.
26. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
ahojky..
ja dnes uklizela.. zitra prijedou tchanovci se prvne na malou podivat a budou tu spat jednu noc.. tak at to tu nejak vypada :grinning: ted sabinka spi a tom jde sekat zahradu.. jdu prevlict povleceni a pak se mozna pujdu placnout na zahradu na houpajdu..
26. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
čus tak jsem přišla z prochajdy a v 17h jde radek prozměnu :sweat_smile: a já budu odpočívat. Tchýně měla týden ted dovču a smalou byla jen jednou venku :angry: dnes přijde na stříhání, tak je radek na ni pripravenej že ji něco řekne :fearful: :unamused: ale jo at řekne!!

mno a jinak nic- dnešní noc nic moc, ale to je pokaždý jinak, takže nic novýho že.....budu muset dodat foto nějaké, ale nemám zatím čas. Malá si ted nějak zvyká hajat na bříšku....ale v noci nedávám....ted se najedla a usla radkovi nabřiše.

andreašku taky miluje nella houpačku, ale já ji nemám, musím počkat ke švagrový zas až pojedu o víkendu...jako v albu! tak papa
26. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
doprdele těch chyb.... :fearful: :confused: :wink:
26. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
čauky
tak mi od zítra bojujem samy dvě,mamka už de do práce po dovolené,tak sem zvědavá,jak to dáme :sweat_smile:
největší hrůzu mám ztoho když se mi začne dusit mlíkem,dycky tak hltá,že pak lapá po dechu a začne kašlat tak ji musím předklonit a buchnout do zad :confounded:
no a jednou už zustala s vyvalenýma očima a nemohla se nadechnout tak mi musela máti pomoct,páč já sem začala brečet a panykařit,tak snad už se mi nic takovýho nestane :fearful:

teď tady leží ve vozíčku,jedla o půl páté a nějak nemůže zabrat

noa něco namě asi leze,nevíte co se může když kojím?jako strepsils nebo tak něco?
26. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Reni, můžeš Septisan.
A pokud malá pije hodně hltavě, zkus ji kojit, aby byla víc "na stojačky", prostě hlavičku výš než tělo a taky nad prsem.
26. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
Zdravím holky,
jen jsem nakoukla, takže jsem nedočítala :pensive: Dopoledne jsme tu měli návštěvu a odpoledne jsme valili ke švagrové na hody, takže jsem koníka nestíhala :sweat_smile: Bála jsem se jak to malej bude zvládat, celej den tolik lidí a řevu kolem sebe a musím ho pochválit, buď jen koukal a nebo spinkal. Přihlásil se jen o papání. Tak snad nám bude spinkat v klídku i večer. Tak zatím se loučím, jsem jakási utahaná, jdu za malým si lehnout :pensive: :pensive: :wink:
26. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
holky my ted koupeme, byli jsme na zahradce, je tam ted krasne :slight_smile:
k vece mame dnes pizzu, tak se tesim a zkouknem chalupare, snad mala nebude brecet..
26. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
holky, tak vás jdu ještě pozdravit, nic se u nás přes víkend neudálo :frowning2: , takže zítra v 7,30 h nastupuju na vyvolání :pensive:
Mooooooc mi držte palce, raději všechny, nechciiii to mít dlouhé :confused: :confused:
Podám info Smouli, ať vám pak poreferuje :wink:
mějte se kočky, dobrou, jdu se na to vyspat.....teda jestli mi to půjde, jsem nějaká nervózní :frowning2:
26. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
ahojky-tak my sme vzhůru od půl šesté,nabaštění a asi tak kolem osmé půjdem ven,páčzas tak v 10 budem kojit a než se vyprdolíme tak bude poledne a to já ven nechodím,páč je moc vedro

jmisa-díky za tip ten septisan si pořídím-vůbec ho neznám,slyším to poprvé a stím kojením jí takm ám,aby měla hlavičku víš,musím jí častějc odtrhávat od prsa aby si odpočinula

katulen-držíme s Karolínkou palce ať je malej co nejrychlejc mezi náma a ty ať to máš rychle za sebou :wink:
27. črc 2009 v 06:44  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

katulen, držím pěsti, ať to máš rychle za sebou :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
hezké ráno holky,
katu, přidávám se k blce a držím pěsti :wink:
27. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
dobré ránko kočky,

katul taky držím palce a Verunka taky, ať je to brzo za váma a máš Lukáška u sebe :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.