• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobré ránko :slight_smile:
Katu taky mooooc držím palečky :wink: :slight_smile:
27. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj.
Katulen, držím palce. :wink:
27. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Holky dotaz, kdy začínají prcci vidět?
27. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Charlie, já jen vím, že teď vidí ostře asi na 20 cm. Alex asi před týdnem začal pořádně fixovat nás a hračku, když se na něj z té vzdálenosti podíváme, jinak spíš těkal očima, ale jak začal pořádně fixovat, tak jsme poznali ten rozdíl od předchozího.
27. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
aha takže vidí ostře? Sice jen na krátkou vzdálenost... ale vidí...

Mě totiž hodně lidí tvrdí, že vidí jen světlo a tmu, ale to se mě nezdá, dneska koukala na medvěda a já se u toho stihla v klidu nasnídat. Až ji přestal bavit, tak začla křičet :grinning:
27. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Alex takhle kouká na mantinel, jsou tam různý obrázky a pak si s tím vykládá :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Já jsem četla, že od narození vidí ostře na 20-40cm a pak už jenom obrysy. Ale nevím, kdy se ta vzdálenost prodlužuje. Každopádně Mareček už tak týden kouká na kolotoč nad sebou.
A mám pocit, že se pomalu začíná vědomě usmívat :dizzy_face: . Když si ráno povídáme v posteli, tak se snaží a je to kráááááááááásnéééééééééééé :dizzy_face:
27. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Tak jsem včera zkoušela úvazy na šátku na stojáka, jak kříž s kapsou uvnitř tak venku a ten malej sabotér se mi pokaždý odtlačoval od těla, aby líp viděl, jenže ještě neudrží hlavičku, tak mu to nemůžu dovolit :confused: a zafixovaná hlava se mu nelíbila. Ho asi sešněruju jako housenku nebo co.
27. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Blko, nemáš nějaký BL kalhotovky?

Chci objednat kalhotovky a nevím, jestli Popolini nebo zkusit BL.

Jinak mám jedny Bamboozle na patentky a jsou super, akorát tedy děsně dlouho schnou, to HD a Popolinky Tencel jsou suchý raz dva. No tedy za jeden den v sušárně. Až se bude topit, půjde to rychlejc.
27. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Míšo, mám BL bambus. Přijde mi, že schnou rychle - na sluníčku. Když svítí, tak fakt jsou za to odpoledne suché.
27. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
No já na sluníčku sušit nebudu, do sušárny nesvítí :slight_smile:
Spíš mi jde o kvalitu. Protože ty Bamboozle jsou fakt super, ale jsou o cca 100 dražší než BL.

A to máš ty vícevelikostní? Nebo ty 3v1 či jak je to označený?
27. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Už to vidím, ta jednovelikostní je organic, ne bambus.
27. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Já mám vícevelikostní - vel. XS/S - zatím zmenšenou na XS :slight_smile: . Tak kvalita - nemám s čím srovnávat, takže nevím. Ale holky v látkařské diskusi si ji chválí - když už mají s čím porovnávat :wink: . Jako vyhovuje mi. Pak mám ještě kalhotkovku Kikko a ta BL mi přijde lepší. Zatím je teda za ty 2-3 hodiny úplně durch, ale kalhotky to zatím udržely. Ještě nemá tu 100% savost.
27. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Chceš dokupovat nějaké plínky? Já taky, jenom se nemůžu rozhodnout jaké :sweat_smile: . Jak typické :grinning: . Na doma mi celkem dost vyhovuje ten novosklad, takže budu muset dokoupit nějaké vkládačky. Ráda mám kalhotkový sklad z vv - je to štíhlé :slight_smile: . Ale chtěla bych i nějaké asi kalhotkovky nebo AIO. Ale nějak nevím, jaké :pensive:
27. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Blko, jestli je za 2-3 hodiny durch, tak to tedy savost nic moc. Alex dost čůrá, ale Bamboozle byla za 3 hodiny ještě v pohodě a na noc měl třeba dnseka Popolini ultrafit nebo jak se jí nadává a ta vydržela od 21 do 4 hodin a nebyla vůbec provlhlá, klidně by tu noc vydržela, ale stejně jsem musela přebalit.

AIO mi přijdou zbytečně drahé, navíc to bude dlouho schnout.

Docela rychle schnou i HD pastelky, ale popolinky maj vyšší savost, na den dávám Tencel, tedy na vychajdu.

Kalhotky z vv motám taky, ale to má za hodinu úplně durch. Tak to dávám třeba na večer a nebo po ránu, když vím, že bude častější krmení a tudíž častější přebalování.
27. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Míšo, jo, ale zase je to bambus, u kterého píší savost až po 10 vypráních. A je ta popolini ultrafit štíhlá? Já su na štíhlá balení :grinning: . Patelku jsem ještě nedávala, přijde mi veliká.
Já jsem třeba teď taky dala 1 čč na novosklad, protože jsem si myslela, že Mareček bude spát hodinu. A spal 2 :grinning: . Tak byla totálně durch.

Jdeme ven. Tak zatím pa :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Jmiso, já mám BL kalhotovky bambusky, organics a flanelky a jsem spokojená. Krásně drží kolem nožiček. Mám je z druhé ruky a furt splňují účel. Jsou levný a kvalitní :wink:
27. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Blko, štíhlejší je Tencel, protože není kolem nožiček nabraná.

Já vím, že bambus až po 10 vypráních, ale to Bamboozle taky a saje už teď.

Heluli a Organic, to jsou ty, co se daj upravit velikostně patentkama?
27. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
27. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
miso ne, to jsou bambusky. Holky, jak se skládá z vv ten kalhotkový sklad??
27. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
ahojj holky, tak jsme byli na sonu na kyclich a mame je v poradku, tak jsem moc rada, na kontrolu zase za 6 tydnu..
mamka moje totiz mela trmeny a bracha decku, tak nas pediatricka poslala, tak jsem fakt rada :slight_smile:
co jinak noveho?
miso - hezka nova spolecna fotka a pekne fotky na rajceti :wink:
taky musim rajce zaktualizovat :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
holky a davate v sestinedeli dudlik?
27. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Andrej-ja jo,dala jsem ho hned po prijezdu z porodky :grinning:
27. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
andrejko dávám, ale Štěpánek není dudlací, takže ho pořád fluše :slight_smile: Občas si ho vezme, ale fakt jen zřídka a to většinou když už by si dal něco na papu :wink:
27. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Andreasku, dávám, ale malej ho moc nechce, vezme si ho jen když má hlad, prostě šidítko.

Na ten sklad vv se kouknu, někde jsem ho viděla.
27. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
holky tak mala ho taky jakoby moc nechce, tak ji ho malicko vnutim a pak duda krasne a pak ho zas treba vyplivne, tak ji ho dam, pridrzim a zase duda :grinning:
27. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak jsme z procházky zpátky. Inspirovala jsem se Jmisou a sedla jsem si na lavičku a četla :sunglasses: . Ale časák :unamused: , musím si půjčit nějakou knížku, jenom nevím jakou.

Míšo, ještě přemýšlím nad BL těma novýma velur tuším. Jsou hezké. Škoda, že se musí zakrýt kalhotkama :grinning: . Jo, a jak s tou zavazovačkou? Máš Disanu? A dáváš na ni teda kalhotky, že? A je to štíhlé? A do ní dáváš co? Stačí jenom 1 čč na novosklad a ta zavazovačka taky něco chytne nebo jak to vlastně funguje?
27. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Andreasku a proč jí ho nutíš, když ho nechce?

Já ho malému nabídnu, když už vidím, že by jedl a já chci třeba ještě dožehlit apod. Tak při hladu si ho bere a dudlá, ale jinak ho plive taky.
27. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Blko, mám Disanu i HHS.
Dávám dovnitř čč poskládanej na dvanáctiny nebo co to je, já to nepočítám, pokaždý to nějak poskládám, někdy tam dám vv a někdy ručník Ikea, prostě jako vkládačku. Na to musí taky přijít svrchní kalhotky.
Disana dobře těsní kolem nožiček, ty HHS jsou víc tuhé a malej je ještě malej :slight_smile:
Jinak na objem je to asi jako čč na novosklad s vkládačkou.
Ty zavazovačky jsou v podstatě náhrada čč složeného na novosklad.
HHS něco nasají, Disana zase moc ne, ale jak je to nějaká vlna či co, tak fungují trochu jinak.
Kdyby se mezi vkládačku a Disanu dal vlněný obdélník, tak by se to údajně dalo použít i bez svrchních kalhotek. To mi řekla holka v shopu.
27. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.