• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z ultz., tak plodovky máme opravdu málo napsali mi tam oligohydramnion,a lespoň myslím, tak musím za 14 dní znovu na kontrolu, zatím to prý nevypadá, že by museli zasahovat, protože málá roste a placenta jí dobře vyživuje, tak doufám, že budeme v poho. :slight_smile:

Míše držím palečky a Káťu moc zdravím.

Odpol, jdu do poradny, tak doufám, že bude vše v poho i tam, je dnes nějaký divný tlak, jak je dusno a tak.
25. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
dusno je fakt hrozný, mají se zase přihnat nějaké bouřky, no asi něco spadne, nedá se dýchat :unamused:
25. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Kateřino, tak hlavně, že placenta vyživuje. Mně už mlela z posledního (slova paní doktorky :confused: ).
25. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
blani: to mne také uklidňuje
25. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
já jdu dneska taky na monitor a ještě k očnímu a pak s kamarádkama do čajovny.No bude to perné odpoledne.

blani: tak to jsi asi šitá dost co? Snad se to brzy vstřebá a už to nebude tak bolet.
25. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Evule, asi jo. Taky se už na to těším, protože pak se mi prý uleví. Ale prý se některé stehy vstřebají a některé vypadají. To su na to fakt zvědavá, jak se ty stehy tak samy rozhodnou, kterej vypadne a kterej se vstřebá :sweat_smile:
25. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
blani: to neřeš, hlavně,aby to bylo brzy. A co malej dělá? :wink:
25. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Blani,nestraš s tím monitorem,snad mi to taky nebude dělat planý poplachy :confused:
a jak se jinak cítíš v nové roli maminky?
představ si že sem mluvila s známou Simonou Voráčovou,a ona prý známé se narodil chlapeček o 3 tt dřív a teď řekla ty míry a já naní a jmenuje se Blanka a malej Mareček,taková je Olomouc dědina co?říkám,že se neznáme osobně ale jen přes koníka :grinning:

a jak se jinak máte?maminy a čekatelky?

u nás byla večer strašná bouřka tak sem měla strach aby mi nerupla voda :sweat_smile: a teď je zase dusno jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
blani, ja si az ted vsimla, zes psala o tom siti.. chuderko nase mala.. au au.. snad to brzy prestane bolet uplne a stehy vypadaji a bude to :slight_smile: vas holky fakt obdivuju co uz jste rodily, mi pripadate takove statecne vsechy :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
andreasek, no já sice už rodila, ale teď se mi teda do toho nějak vůůůůůůůůůbec nechce :grinning: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky, to já si to asi ještě moc jako neuvědomuju, prostě s tím nějak počítám, že budu rodit, zatím jsem docela v poho :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
katu no vis co zase ja si rikam, ze jsem plasan kdyz me neco boli.. ale to je vetsinou tak, ze nevis proc te to boli..
u porodu se s bolesti proste pocita a tak si rikam, bolet to bude nejspis jako "svina" :grinning:, ale budu vedet, ze to tak ma byt, coz me snad bude uklidnovat :grinning:
co ta jmisa nevite?
ahoj reni :slight_smile:
u me zadne zmeny :grinning: monitor dnes rano v poradku, zitra jdu do poradny zase pro zmenu..
25. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
u nás tedy občas vykoukne i sluníčko.
To šití bude hrůza, no co se dá dělat že jo....
25. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
evi no ja si prave chci rict o konskou davku toho lokalniho anestetika.. :slight_smile: je automaticke, ze ti to umrtvi, nez jdou sit, ale nekdy zacnou moc brzy, jeste nez to zabere a pak to boli, tak jim reknu at pockaji a kdyby to bolelo, tak si reknu o injekci navic.. proste co no.. tomas ma za ukol na to dohlidnout :grinning:
25. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
andreasku-ty se teda najezdiš ještě než se malá narodí co?já du až v úterý :unamused: a dozvím se ortel :sweat_smile: tož zatím su klidná,páč je malá furt pěkně nahoře ale šije sebou jako sviňa :grinning:
25. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
andrej: no právě, to se mi i jednou stalo u zubařky, dala injekci a jela. Nestačilo to ani zabrat.
25. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
reni to ja uz ji mam pekne dole, uplne citim tlak na spodek, ale nalez je klidovy, hrdlo stale 1,5 cm.. tedy minuly patek to jeste tak bylo.. uvidim zase zitra.. ale ve stredu by kdyz tak vyvolavali no..
jee sem jde nejaka bourka.. ze by? :grinning:
25. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
jj, počítám, že to bude zase něco, a psychicky se na to připravuju, ale stále doufám, že to snad teď budu mít kratší :grinning:
25. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
a jak jsi mela dlouhy porod s anetkou? :fearful:
25. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
no evi, to je prave ono, spechaji a pak to boli jak cert, pekne je okriknu.. :grinning: no ted jsem hrdinka, pockej pak po porodu :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
andrej: no právě, já asi budu radši držet hubu a krok :grinning:
25. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
U nás pěkně černo a žene se pěkná bouřka, tak možná, že by jsi mohla andreasku začít rodit ne :slight_smile: Alespoň by jsi to měla zasebou.
25. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
evi :grinning:
normalne ja asi nejsem uz normalni, chci zas neco upect.. :grinning: to uz by byla snad 6. buchta za posledni dva tydny :grinning: a nejradsi bych kynutou, i kdyz nakynula jsem uz dost :grinning:
25. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
evi: to je výstižné, taky to tak vidím :grinning:
25. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
jeee andy, to je nápad kynuté buchty s povidlami a tvarohem, asi se do nich pustím
25. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
katerino tady je taky silene cerno a uz jsem slysela hromy.. no vidim to stejne ale blede..
holky to je desny co ty zaplavy zase, uz snad 7 - 8 lidi zemrelo.. :-/
my tady nic takoveho nezname.. musi to byt hrozne, kdyz se clovek boji, aby ho to nevytopilo..
uz se tu bouri.. pomooc.. :confused:
25. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Pěkně bouří, taky jsem to četla s těmi zaplavami, to je hrůza. Ještě, že jsme v Praze a chalupu máme u Ještědu, takže na kopci :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
katerino a kde v pze bydlite?
25. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
V Hloubětíně.
25. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Bell a na kolik tě vyšly ty sběrače?viděla jsme že jsou i nějkaé sáčky,ne?Mě právě taky při kojení z toho druhého teče mlíko,je to škoda.
Malý taky nechce pořádně otevřít pusinu,ale jsme klidná,vrátili jsme se od doktorky a malý pěkně přibral,z porodky jsme odcházeli z váhou 3420g za tři dny jsme se vyšplahyl na 3060g a teď máme 3960g,takže i když sosá pár minut intenzivně tak mu to asi opravdu stačí.
25. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.