• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
miso díky :wink: Taky mě to mohlo trknout, že to bude na bráně :confused:
27. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Míšo, díky. HHS mám taky, ale ještě mi přijdou velké. S tím vlněným obdélníkem jsem to taky četla.
27. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
miso kdyz neni k zastaveni v placi vis.. tak to je jediny zpusob utiseni :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,tak ym jsme byli skoro dvě hodiny venku,malý se hezky prospal a já se uchodila :sweat_smile:
my dudlík dáváme,nasadili jsme ho hned po příjezdu z porodnice,a malý je na něm závislák,i když mu padá,ale dožaduje se aby mu ho dal někdo zpátky. :grinning:
27. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak u nás to vypadá na další růstový spurt, malej se furt dožaduje mlíčka :unamused: . Tak chvilku byl v noci klid a už to zas začíná, ještěže to bude mít taky někdy konec :confounded: Ach jo, už zase kňourá o mlíko :frowning2:
27. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
andreasku-malé sem dala dudlajs hned v porodce,páč plakala a sestřička říkala,že někdy chtějí jen tak dudlat a tak sem jí ho fikla abyl klid,než jí a sebe trápit,od čeho ty dudany sou :wink:

malá ho má dycky před kojením dkyž bečí hlady dávám jí nato ten sab simplex a pak před spaním ale jak usne natvrdo tak ho vyplivne,tak dycky poznám že usla dotuha :slight_smile:

já du zitra poprvé na gyndu,dr mě chce po císaři vidět už za 3 týdny,ale vubec se mi tam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

byly sme ráno taky 2 hodiny venku pak mi spala ještě doma hodinu v kočárku,nabaštila se,poplakala si a spinká,tak půjdu chvíli dáchnout taky páč sem od půl šesté vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
tak já dudlíka taky dávám, ale jak je hlad, tak ju tím teda neošidím :sweat_smile: Spíš plní funkci, když křičí a nic jí nechybí :sweat_smile: tak se tím občas uklidní
27. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Teda 2 hodiny tu nikdo nebyl?
27. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
A co Katulen? Nevíte někdo něco?
27. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme se vrátili z víkendu ze Sušice a bylo to fakt super,škoda že to tak rychle uteklo,malá byla hodná,dokonce večer usínala líp než doma a jednu noc mi spala 8h což jsem se už fakt lekla že se jí něco stalo i když monitor dechu jsme měli sebou..
Katulen šla dneska na vyvolání co?Tak jí držim palečky,doufám že už to má za sebou..víte někdo něco? :confused:
Koukám že probíráte dudlíky,tak my teda dudlíka nedáváme,malá ho nechce,při každéím pokusu jí ho dát dostává hysteráky,dusí se a celá zčervená takže už jsme pokusy o dudlíky vzdala-její škoda :slight_smile:
27. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
ahoj Hani, tak to je supr, že jste si víkend užili. Já se tak těším až někam vypadnem...
Jste byli na nějaký chajdě nebo u známých?
27. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky,jsem pripojena pres mobil v pporodnici.Moc dekujeme za gratulace,Kacenka je malinka,ale moc sikovna.Zprava od Katul: kontrakce po 5 min,ale nalez k porodu zadny.Tak na ni myslete at uz to ma take stastne zasebou.Piseme si prubezne tak dam vedet.Jinak my mame zlutenku,tak se na malou sviti.
27. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
ahoj kater - moooooc gratuluju a je supr, že máš net i v porodce, aspoň ti tu nic neunikne a nám vlastně taky ne :wink:
Tak snad tě brzo pustí domů, když žloutenka ustoupí
27. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
A Katulen držím palce, to asi nebude mít jen tak rychlý, ale snad ještě dneska porodí
27. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Dekuju moc Charlie:mam trd dlouhou chvili,kaccenka tam bude do zitrka a chodim jen krmit,doufam,ze zitra bude ok:slight_smile:
27. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
taky jsem byla na pokoji s jednou maminou a ta se chuděra taky nudila, malou měla celou dobu na ozařování a jen ji volali na krmení. Snad ti ji teda zítra přivezou, ať tam nejsi sama samička :wink:
Kdy tě asi pustí domů? Je ještě brzo to vědět co?
27. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Charlí u mojí mamči ta sice bydlí v paneláku ale sobotu i neděli jsme trávii u babi na vesnici,večer jsme grilovali,malá byla celou dobu v kočárku na vzduchu a fakt super i počasí krásně vyšlo..v srpnu tam pojedeme na 10 dni protože Petr odjede na Slovensko tak aby jsme nebyli doma samy,tak už se moc těším..
Jéé Káto ty už jsi porodila?My to nějak uniklo,tak mooooooooc gratuluji :slight_smile:
27. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Hani tak to máte supr. Taky bych to tak udělala, kdyby byl manža fuč..
27. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
No udajne ve stredu,ale ted to zalezi na male,jak rrychle ji to odejde.
27. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak snad to vyjde, při nejhorším vás pustí ve čtvrtek. Já jsem si pořád říkala, že mě určo pustí v pondělí (rodila jsem v pátek) a když mi pak říkali, že žloutenka se zhoršuje, tak jsem si říkala, no to je v pytli, nakonec to ale vyšlo a pustili nás v pondělí. Jak si to člověk zafixuje tak je to o to horší. Já se na to fakt upnula, manža mě pak musel krotit :grinning:
27. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj maminky :wink:
Tak jsme teď taky byli na prošce s kamarádkou :wink: :slight_smile:
My dudla taky dáváme páč prcek po kojení tu kozu jen dudlá a tak to bych ho tam mohla mít furt a tak má dudl a je klid :wink: ale nechce ty ortodontistický jen obyč kulatý :grinning:
Kači85 držím palečky ať jste brzy doma :wink: :slight_smile: a Katu držím palce ať to má brzy za sebou :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
čau katy, mě se právě malá vrátila, byla s tchánovcema venku
27. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
ahoj kozy :grinning:

tak jsem psala KATULEN....a v 8.30h ji zavedli gel a kontrakce ma cca po 5min, zatím otevřená na prst...psala před hodkou-chudák ale prý mábýt trpělivá, že to vyvolání někdy trvá dlouho, ale prý to zatím jde!! tak uvidíme ....dá ještě vědět a zdraví vás!!
27. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
a ted krmíme, tak datluju jedním prstem :sweat_smile:
27. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
smouli už to tu víme od katky85 :grinning: :grinning: :grinning:
ale jsi vzorná zpravodajka :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
Jejda, to vyvolavani mi pripomina muj porod,ale uz si bolesti nastesti nepamatujuuu :grinning:
27. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
tak to jsem ráda, že mě vyvolávání minulo
27. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Hani a Kat.moc diky.
27. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
aha :grinning: :grinning: tak já vás nedočítala tak to jj :wink:
27. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Čau holky,
přeji vám všem krásnej den.

Malej teď chvilku spinká, tak jsem narychlo hupsla ke komplu. Asi máme zas růstovej spurt, vrátil sev noci na kojení po těch 2,5-3hod a já po minulém týdny, kdy to bylo tak po 4hod myslela, že už to bude okej. Radovala jsem se předčasně :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak jsem zvědavá, kolik zas nabere a jak moc se vytáhne. Ve dne kojím zas tak po hoďce, max po třech. Chjoooo :angry: :angry:

Tak co Katulen, už má miminka u sebe??????
28. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.