• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Helou dámy :wink:

Tak včera jsem malou nakrmila a šly jsme ulehnout ke spánku. Už po osmý a do devíti jsme obě chrupkaly. Malé to vydrželo až do 3h do rána :wink: Tak aspoň občas mám pár hodin spánku v kuse. Doufám, že se nevrátíme ke kojení po 3 hodinách :confused:

Jo co Katulen???? Už má prcka nebo ne? Kdo to ví, ať sem ihned písne :grinning:
28. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahoj holky,ted mi psala Katul:ze se kontrakce zastavili a nejspis dostane zase gel.Jeste se oozve,tak Vam pisnu.
Jinak nam zatim zliutenka ustupuje,tak uvidime,snad se nevrati.
Je to bez ni na pokoji fakt dlouhe,tak jen verim,ze ji budu mit zase brzo zpet.
28. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Tak koukám, že Katulen chuděra to má pěkně dlouhé :unamused:
28. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahoj.
Tady prší :confounded: To je votrava.

Heluli, určo to zase přejde.

Charlie, bych Ti přála takhle spavé noci, ale spíš to byla výjimka :grinning: :grinning: :grinning: Náš malej taky občas takhle chrupe dlouho a pak jsme po zásluze potrestáni.
28. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Míšo, jo? U nás svítí sluníčko, tak ne že nám to sem pošlete :grinning:
28. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Mareček začíná to první noční spaní prodlužovat na 4-4,5 hodiny. Ale důvodem bude nejspíš to, že před tím zhruba 2 hodiny pláče. Protože další vzbuzení je už za 3 hodiny a pak za 1,5. No, musí nějak dopapat tu dlouhou pauzu, že :grinning:
28. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
My tu včera měli tchánovce, nejdřív jezdili s kočárem a pak chtěli vidět koupání, takže se malej koupal už po Přátelích. Kupodivu babce a dědkovi předvedl dokonalé pasení koní, to jsem neviděla, asi se chtěl ukázat a dneska to zase bude stal těžká hlava opilcova. No a pak se vykadil do kyblíku, takže jsme koupali na 2x, u toho kadění měl blažený pohled, já už méně, šlo mi to mezi prsty :grinning: :grinning:
No každopádně chrupal už v 21 hodin a tudíž celá noc posunutá, prvně vstával kolem půl2, pak půl5 a naposledy asi v 8. Teď tam vykládá lvům na mantinelu a už si dneska prvně všimnul hračky od lamaze, takový strašně barevný světlušky, co šustí, píská a kdo ví co ještě, to mu přivezla moje ségra.

Já se mastím vysprchnout a frčíme do knihovny, přestává pršet, tak snad při přechodu do auta moc nezmokne.
28. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojky..tak chudák Katulen stále nic?Tak to je mi jí je fakt líto..Lukášek se jí prostě drží za každou cenu..
My včera v noci taky vytuhly obě už kolem 9h,Sofinka vždycky tu první část spí dýl takže se vzbudila ve 2.30h a podruhé už v 5h a pak 6.30h..ted si povídá v košíku s plyšovou kytičkou..
28. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Ta světluška je pěkná. Knihovnu závidím. Chtěla jsem si objednat knížku a nechat ji manželem vyzdvihnout, ale mají dovolenou :frowning2: . Pak bych se mohla ještě přihlásit do knihovny u nás, ale přijde mi to zbytečné, když manža platí vědeckou. Ale zase miluju procházení mezi regálama knížek :sunglasses:
28. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky holky,Hani to je fajn,že sis víkend užila,my taky byly celou neděli u našich,vyrazili jsme i na dlouhou procházku s kočárem i s hafanem,nejšťastnější byl náš Denis :grinning:
mě za chvilku vyrazí mamka,a půjdeme ven,mohla bych být doma a něco dělat,ale potřebuji navštívit pár obchodů,takže asi půjdu s nimi.Malý teď napůl spí v ložnici v posteli,on to jenom hraje,že spí.Včera jsem ho měla v tom lehátku,sebou tak šil,že najednou plinka co měl na sobě byla na zemi,ponožka taky,si říkám co bude dělat za pár měsíců :grinning:
katulen pořád nic?No mě to trvalo od zavedení tabletky 24hodin než malý přišel na svět.Ve čtvrtek v deset ráno ji zavedli a v pátek 10.05byl Vojtík na světě
Akorát nám posunuli odstávku vody,už mě to fakt štve,bude to 15dní co nám neteče teplá voda.Pořád jenom nahřívat v hrnci,a to jsme malého chtěli koupat normálně ve vaně,a museli jsme včera použít zase vaničku,chudák v tom okopával nožky. :frowning2:
28. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Andrej, to musí být na prd s tou vodou :confounded: . Vám už je malá vanička :confused: ? Kdyť jsou veliké.
28. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
ahoj holky, venku nic moc.. chtely jsme jit na prochajdu.. vypada to na dest kazdou chvilku, tak jdu uvarit bramboracku.. sabca chrni..
28. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Mareček se už probouzí, tak půjdu nakrmit a vyrazíme ven :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
jj Blani vanička je nám malá,jak tam dáme to lehátko tak vojtík kope nožkama do stěny,ale jak u mamky ve velké vaně,tak si to náramně užíval,když mohl kopat rukama nohama jak chtěl.Takže hned jak to půjde vaničku vracíme kamarádce.
A ta voda mě fakt štve.V týdnu ještě jedu určo k našim tak se tam pořádně umyju.
My máme venku krásně,sluníčko svítí,tak jsem zvědavá kdy to k nám dojde,doufám,že až večer.
28. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj Andy s tou vodou je to pěkně blbý vid?My už navičku taky budeme používat jen chvilku,taky už nám začíná být krátká a lehátko do vany co jsem koupila za 350kč jsme použili pouze 1x,já mám radši když jí držím a děláme kraviny..
U nás je zataženo a 19stupnů..musím využít toho že malá spí,takže si jdu umýt vlasy a trochu pouklidit,odpol.jedeme nakoupit a kolem 17hg dorazí Sofince ženich-2.měsíční Oliver od sousedů..
28. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Jmiso, světluška u nás taky vede :grinning:
U nás je krásně, sluníčko svítí a trochu vítr, je to příjemný :wink:
Tak Katul pořád nic???? Chuděra, doufám, že už to bude brzy....
Malýho jsem před chvilkou zvážila a změřila, tak máme 5,65kg a 60cm, roste jak z vody. No jo no, asi bude dlouhán po tátovi :wink: Teď si ho mamka vzala ven, tak mám chvilku nato uvařit a rychle pouklízet. Tak zatím...
28. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj katulen večer ustaly nějak kontra...tak se to přesunulo na dnešek :unamused: :frowning2: tak uvidíme co dneska :sweat_smile:
28. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Holky konecne mam Kacenku zpet,zloutenka je fuc a kdyz budemw i zitra ok,tak jdem v poledne domu.
28. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Katerina85t o je dobře že už máš Kačenku u sebe,držím palečky aby vás zítra pustili :wink:
28. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Hani moc diky
28. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
katerino taky drzim vsechny palce co mam :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
katulen psala, že ji zavedli v 8.15h prostaglandinovou tabletu a furt nic :confounded: když to nebude do zítra, tak asi císař-psala!! prý nedobytné mimi :grinning: ale kontra nemá...tak aspon že se tak dlouho netrápí.

koukám, ale jako že poslední tak asi i nejdelší :unamused:

já koupila včera sedačku s vibrací a hrací...a malá v ní často chrní....vibrační miminko :wink: :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj maminky :wink: :slight_smile:
Jé tak chudák katu pořád nic???? :confused:
Kači85 to je super že máš malou u sebe :wink: :slight_smile:
Dneska dopo taťka hlídal a já šla do města :wink: a zrovna malýho trápili prdící a tak si manža užil :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
andy to je krásný...jak jste si nechali udělat to plátno!! :dizzy_face:
já nechala tenkrát udělat velký obraz Nicol na zarámovat a dala našim k 50sátinám-byla první vnučka!!
28. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
tedy jako fotku - do velkého obrazu :wink: a že měla ty kudrliny tak byla rozkošná!! :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
tak u nás se nějak zatáhlo,ale krásně jsme se s mamkou a sVojtíkem prošli,to byl ještě pařák.Koupila jsem Vojtíkovi myšku na kočárek,je krásně barevná.
šmouli díky,chceme pak udělat plátno ještě s Vojtíkem to bude chtít i moje mamka.
Katulen to opravdu krásně završila,to ani já jsem tak dlouho nečekala.
Tak jsem konečně po obídku,malý spinká tak se ho pokusím převést do ložnice,a asi se půjdu taky natáhnout,jenže on je filuta,nějak vycítí že ležím a už je vzhůru
28. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Andreasku diiky
Kaci:hned to s ni lepe utika :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
andrej, fakt moc pekny to platno! :wink:
my chcem jit na profi foceni se sabcou, tak snad na to dojde.. :slight_smile: ja bych tam chtela i bellcu :slight_smile:
holky jak ze nechavate dlouho ditka v polohovacich lehatkach?
katerino, co nevidet budete doma a budes si malou uzivat co to jde.. :slight_smile:
tchanovci uz odjeli, mala spala od deseti do jedne a ted ne a ne zabrat a to bych si tak schrupla! :grinning:
28. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
Tak už jsme z nákupu zpět,Sofča se už asi přes hodinu snaží zabrat v košíku,ale nedaří se jí,tak se u toho pěkně rozčiluje..
Andy to plátno je opravdu moc pěkný,něco podobného by se mi taky líbilo,taky mám v plánu se Sofinkou vyrazit až bude trošku větší k fotografovi :slight_smile:
Andreasku já jak kdy někdy jen 10 minut,pak třeba 2 dny jí tam nedám vůbec a další den je tam třeba i hodinu,podle toho jak jí to baví..
28. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
jj hani diky.. ja jen aby to nejak neskodilo pateri vis.. u nas je to taky ruzne.. jak pises ty.. :slight_smile: diky :wink:
28. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.