• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej, taky bych si lehla. Spala jsem asi půl hodiny a pak se Mareček probudil. Dneska má nějakej chovací den. Usne jenom na mě (takže píšu 1 rukou), dám ho do postýlky a je hnedka vzhůru :angry:
28. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
blani a v noci spis jak? jde to?
28. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
tak jsme si schrupla,malý ještě spinká,sice sebou háže zleva doprava,ale ještě se úplně neprobudil,mě by papt ale enchám ho doku neotevře očka.
Já ho v lehátku nechávám tak těch 15minut on déle ani nevydrží,ale myslím že tak páteři to až tak neškodí.
teď s enám začala loupat hlavička,ale ještě to není tak hrozné.
28. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
andrej jak loupat? myslis jakoby pod vlaskama takove ty lupy jakoby?
28. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Andrej, spím jak dřevo. Jenom mě pořád někdo budí, že má hlad :grinning:
28. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
My to máme na čelíčku. Vyloženě se to neloupe, ale má tam takové šupinky.

K té vaničce - já jsem myslela, že to vydrží dýl a ne jenom 2 měsíce :sweat_smile:
28. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
blani to me taky sabca budi :slight_smile:
co je s vanickou? :fearful:
28. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Že Andrejka psala, že je Vojtíškovi už malá, že do ní kope nožkama.
28. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
a jak vám spinkaj ted miminka?? mě nejak druhý den blbneme...malá se vzbudí i po hodce a půl...to se mi nestávalo :unamused: a dnes jem byla od 2h do 4h vzhůru s ní...pak si ji vzal radek, páč nás slyšel a nechal mě spát :slight_smile:
28. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
no smouli, mala v noci spi hezky, pres den jak kdy.. zalezi, jestli je v kociku na zahrade nebo doma v postylce nebo v lehatku, proste ruzne no..
28. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
Mne dnes Mala spala od 20-5:15h :astonished: ,jinak usina kolem 22,23h a spi do tech5h pravidelne :wink:
28. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
Šmouli, dneska je to taky takové divné. Sice Mareček spí, ale než usne, tak to trvá a jedině na rukách.

Andaro, tý jo, tak to ti spí dlouho.
28. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
andaro nam spi v noci podobne, ale taky ne uplne pokazde..
spis usina kolem te 22. - 23... pak spi i do sedmi, ale samozrejme s prestavkou na kojo :slight_smile:
28. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
týýý jo se máte!!! my si zrovna říkali, proč zrovna my musíme mít tak špatně spavé mimi :angry: pořád se budí po 3h někdy i po2h- přijde mi,že se ji to krátí a to vypije i 120ml někdy a za 2 h se vzbudí a zas ji cpu třeba 60ml a za 3h třeba zas...no děs, snad se ji to urovná...taky měnapadlo, jestli není přecpaná a může se ji s plným bříškem špatně spá...že bych ji dala třeba čajík...hm nevím fakt. nekojím dávám jen sunar, přešla jsem na něj z nutrilonu, páč je drahý... a je sunar i sytější a stejně prd platný. :angry:
28. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
ahoj holky tak se jdu ukazat at na me nezapomenete my s jirkou si uzivame maleho je to fajn ze jsme spolu cele dny a jeste nejakou dobu budem jupiiiii :grinning: :grinning: :grinning:

jinak nam malutky spinuska od te osme do jedenacti pak se zbudi ve tri a pak uz rano v sest a to uz nekdy nezabere tak jedeme na prochajdu a pak tomu moc dopo neda ale odpo spi skoro cele :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
třeba včera jo....usla ve 21.30 s 90ml....pak 24h 60ml....2h 60ml....vzhůru do 4h...pak 60ml a spala do 6.30h...pak čajík a spala do 8.30h no mazec co??? :astonished: :confused: a dnes to jsem zvědavá :fearful: :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
jsem pěkně unavená a přes den dobrý...ale pofnukává dlouho nevydrží být potichu a pokukovat, to tak jen 15min a zas orchestr, dokud není na ruce...ted je radek venku, tak spí. je to boj někdy!!
28. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
ANDARO - cože?? a co jidáváš papat :grinning: já chcííí taky!! fakt od 20h bez jídla až do rána jo?? to se teda máš ti tááák závidím!
28. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
takže kyž to shrnu...mám fakt co dělat-páč do toho vařit a uklidit a na koníka a děs
28. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
gde stééé já potřebuju radu!!!! jak na dobré spaní!!!
28. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
jj šupinky pod vláskama.Ale to má asi každé mimi
no my se spaním,většinou s ehlásí na mlíčko po těch čtyřech hodinkách,je to super,od kámošky malý s ebudil co dvě hodiny pravidelně,takže žádný spánek s enekonal,ale taky s etěším až se to prodlouží že bude spát těch pět šest hodin.Vydržel mi jednou sedm hodin bez papání.
No já mám asi výživné mlíko,Vojtík u toho prsu je strašně krátkou dobu ale je najezený.To bude určitě těmi litry melty co piju :grinning: ,
28. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
šmouli tak to s eopravdu moc nevyspíte,malý papá kolem deváté desáté,pak s evzbudí mezi druhou a opůl třetí a pak mezi půl šestou až půl sedmou
28. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
rada na dobré spaní?u nás platí uhoštat v koši a rychle zalehnout a chrnět :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
zitra by mi mel prijit baby vak tak uz se tesim :slight_smile: :slight_smile:

a co katulen jak je na tom bobanek malutky nas :unamused:
28. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
mno andy to jo :grinning:

mě přijde jak jsem ted přešla z nurt na sunar...jestli to není pro ní do žaludku šutr...musíme vše prozkoušet! Když ten nutr je drahej...tak já nevím, možná zase na něj přejdu zpět :unamused:
28. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
katulen jsem psala před hodkou a neozvala se zatím...tak třeba už :wink:
28. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
u nas plati uhustat na rukach a modlit se pri pokladani at se neprobere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kdyz se neprobere tak jak rika andy rychle zalehnout do pelechu ale ja si myslim ze danik spi krasne teda aspon me to tak prijde jsou i horsi miminka

smouli a nema rustovy sprut ?????
28. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
smouli my kupujem nutros a jak to spoctes tak te vyjde akorat o 60-70 korun draz
28. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
nebo danik je taky protivny kdyz je mu teplo nebo zima takze zkousim vsechno a jak na to prijdu jde se spat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
Andreo, náš mladej taky pije jen chvilku, většinou je do 10 minut s jídlem hotovej, hurá. Jen když měl spurt, tak pil dýl.
Já pak musím ještě trochu odstříkat, jinak mi děsně tvrdnou prsa.

Smouli, tak není jen Nutrilon a Sunar ne? Můžeš zkusit i jiná umělá mlíka. Myslím, že v DM taky něco maj z jejich produktů, to není tak drahý a jejich výrobky bývaj kvalitní.
28. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.