• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ja bych nic jinyho malemu nedavala nez nutros

ale smouli zkus i bebu co-????,
28. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
tak maly je hore ted musime hodku zabojovat a pak jdem na koupani paaaaaa
28. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
tak já na rukách nehuštám,pomazlíme se,a hned do košíku,a tam ho uvozím :grinning:
třeba Katulen už tlačí :wink:
taky vaše dítka preferují jednu stranu?Když leží na zádech?
28. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Míšo jj my se taky v pohodě vlezeme do deseti minut někdy je to i pět :grinning: a prsa mám tak akorát,už to nejsou takové šutráky jako to bylo na začátku,takže v pohodě,odsávačka je pěkně schovaná ve skříni.
Nosíte všechny kojícií podprsenky,nebo i ty normální,kostice vadí laktaci že?To jsme někde zalsechla.
šmouli já malému jsem občas dala bebu,byl na ni navyklý i v porodnici,a můžu říct že mi po ní neblije,chutná mu,takže zkus ji,já jsem s ní spokojená :wink:
28. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Andreo, já kojo prsenku nosím, nedokážu si představit, že bych nosila s kosticema, navíc mi vyhovuje ten odklápěcí košíček.

V porodce taky používali Bebu, ta holčina, co se mnou byla na pokoji tím krmila, když došlo darované MM.
28. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
jj mě taky vyhovuje že se odklápí ten košíček,jen teďka sháním nějakou pevnější,v HM můžou mít nějaký výběr,že?
jj já taky používala v porodce Bebu,tam měli rovnou v těch skleničkách dělanou a tím jsme malého krmila neboť jsem neměla mlíčko
28. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
já nosím normální s kosticema. o té laktaci jsem to taky četla, ale já ji mám zatím OK (musím zaklepat). mě u té kojící vadí, že ty prsa až tak nedrží
28. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
mno radek už přišel z lékárny s nutrilonem....tak ten sunar už nebudu dávat. dnes od 11h pořád brečí a kroutí se chuděrka...radek jak byl venku tak prej spala tak 10min a pak zas brečela a pořád dokola. ted řve a koukáme do košíku jak se kroutí...zajímavý je, že když jezdíš tak je chvilku zticha ale procitne a zas ji jede huba :unamused:

no nic holky....še to muší vydržet že jo a to zas bude noc :unamused: tak zatím se vzdálím a katu furt nepíše tak snad už bude poslední mimi!! :slight_smile:
28. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
jj taky se mi točí na pravo a hlavu tam pořád točí...mám za úkol ji přetáčet a jdeme na nějaký vyšetření kůli tomu...
28. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
na jaky smouli? sabca se taky toci k jedny strane :sweat_smile:
28. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
vyšetření na výrazné predilekci v pravo!!! ale nechce se mi tam...už 3neděle to oddaluju :unamused: snažím se sama ji to odnaučit, ale marně zatím, má malinko placatou hlavičku...musím ji přetáčet!
28. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Mareček se taky točí napravo. Ach jo, už nevím, co s ním. Vezmu do ruk a spí, položím do postýlky a za 5 minut je vzhůru :unamused:
28. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
toto téma je v diskuzi.....
28. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
tak radek ji uspal opatrně dal do košíku a zase řve :angry: a jak :angry:
28. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Náš taky točí hlavu k jedný straně, ikdyž teď už je to lepší. Doktorka nám řekla, že máme střídat v postýlce stranu, ze které jde světlo, že se instinktivně točí ke světlu, nejdřív jsme ji museli bránit, aby se neotáčela na navyklou stranu, ale teď už se točí na obě.
Máme i ty polohovací válečky, abych ji mohla nechávat spát na boku a máme jistotu, že se nepřekulí na bříško, no a taky to používám, když si neodkrkne, tak ji dávám do válečků na levou stranu kvůli potencionálnímu blinkání.
28. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
to téma predilekce hlavičky je v kojencííích!!!!!
28. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Šmouli, jaké téma?
28. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Šmouli, jako u nás. Akorát místo košíku máme postýlku. Teď jsem ho uspala a mám ho tady v obýváku vedle sebe v kojícím polštáři a zatím to vypadá dobře. No, uvidíme za 5 minut :grinning:
28. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Míšo, tak u nás to světlem nebude, protože točí hlavičku ke zdi.
Míšo, ty máš holčičku :confused: :grinning: :wink:
28. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
blani...tak jak???? :grinning:
ta moje usla až houpáním a vibrací v lehátku...půl hodky vybrovala :grinning: pak jsem to vipla a...oči jak tenisáky a řev, ted čučí a zas natahuje uááááá :angry: no a řve a prdííí :angry:

predilekce-stáčení k jedné straně......je v tématu kojenci, kdybys chtěla si přečíst!! :wink:

mě z ní snad jebne :sweat_smile: tak jdeme drncat
28. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
jako drncám houpu vybruju...dotoho tak cvakaj hračky co se tam klepou :grinning: a líbí se jí to, ale mě ne.... :confounded:
28. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
jsem zvědavá kdy dojdou baterky :grinning: :grinning: teda ta má dnes den :rolling_eyes:
28. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
aha už se ji to nelíbí, jdeme se pomazlit :wink:
28. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
holky,tak Vojtík taky stáčí hlavičku doprava,na boku ho nechávám jen na levém,když je na zádech tak většinou ji má na¨točenou vpravo i když někdy usne s hlavou velevo,jsme zvědavá co nám řekne doktorka 4.8jestli nás taky někam pošle nebo ne.
šmouli pořád nespinká,Vojtík spinká po kojení které bylo v sedm tak usl v košíku,my jdeme koukat na DVD,pak budeme ještě papat,tak jsem zvědavá jestli potom zase tak rychle usne nebo budeme čumákovat.Tak přeji všem klidnou noc a hodné miminka
28. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Blko, no jo no :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
takže...skusila jsem strčit teploměr do zadečku a chtěla kakat ale nešlo ji to , tak jsem znova zkusila a už tam se nedostala, má ho tuhý a asi chce ven a nejde ji to...

papala ted a řve...tak dobrou já podám hlášení zítra jaká byla noc :grinning:
28. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak jsem ji svázala do plíny...vytáhla ruce tak znova a ještě přebalila druhou plínou v uzel chudááááák :frowning2: no tak uvidím, zatím je klid a dudá, nemám ještě vyhráno....tak pa :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
jé všichni spinkaj....myne, my ještě řveme :grinning:

manža už je na budku, :sunglasses:
28. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
jéééééééééé nekecéééééééééj zabrala-jdu taky psssst páááááá :slight_smile:
28. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj.
Dneska jsem páčátko :grinning: Ale když já po kojení měla už hlad :grinning:
29. črc 2009 v 06:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.