• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Čauky mamče,
co katu už má drobka u sebe???

Tak včera jsem si stěžovala, že náš drobek zas v noci vstává po 2,5hod až po 3hod. No a včera usnul v osm a vzbudil mě až o půl druhé. No já úplně zírala :confused: Pak zas o půl paté, o půl šesté....asi to bude dohánět to papání :sweat_smile: a teď zas chrupká. Tak uvidíme jestli nás už v noci nechá trošku prospat :pensive:

přeji všem krásnej den
29. črc 2009 v 06:24  • Odpověz
Koukám, že neumím psát ani po ránu, jsem chtěla, že jsem "ptáčátko" :D
29. črc 2009 v 06:30  • Odpověz
Dobré ránko maminky :slight_smile:

Vidím, že Šmoula si včera užívala :zipper_mouth: . Mareček teď leží vedle mě a kouká kolem sebe, tak uvidím, jak dlouho mu to vydrží. Dnes jdeme k dr. na 6-i týdenní kontrolu. Tak su zvědavá, kolik váží :slight_smile:
29. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
blani, taky dnes jdem na kontrolu, ale 4tydenni :slight_smile: taky jsem zvedava, kolik vazime..
vcera mela sabca zase zelenou stolicku.. ale dnes zase zlutou.. jsem blazen.. pry na to muze mit vliv spenat, co mamina sni, ten jsem tedy mela, spenatovou polivku, ale uz nekdy pred 2 - 3 dny.. tak nevim..
29. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Helou kočky,

tak co Katulen? Pořád žádný zprávy?

Teda šmouli ty tvoje příspěvky jsou fakt superní :grinning: Já tě holka žeru, fakt :slight_smile: Máš nad vším ten správnej nadhled :grinning: a tak to má být.

Helu tak my včera měli taky noc jak blázen, už se mi dařilo malou uspat a vydržela do 3h ráno chrnět, pak jen rychlo kojo a hned spánek. No a včera si usmyslela, že tahle jednoduchý to s ní mít nebudeme.
Teď to vypadá, že usne, tak se natáhnu rychlo taky. Moc jsem se teda v noci nevyspala :confused:

Blani tak ať kontrola dobře dopadne.
Andreasku tak vám taky :grinning:
29. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
ahoooooj tak my už vime proč plakala včera celý den a v noci to už šlo!!

v noci se kroutila, ale spala. jak usla v tech 23h tak se pak vzbudila v půl3 a pak až ráno! mno ráno tlačila jak blázen až mi ji bylo líto a ukápla mi i slaza i na mně toho bylo už moc.....ale vykakala se a měla to pěkně tuhý tvrdý větší bobky...měla zácpu-já už volala dr a ta mi řekla at ten sunar nedávám, měla šutr v žaludku z toho...ale jak se vyprázdnila, tak nahodila úsměv, úleva a je hodná...ted spinká.
Teda ta mi dala holky....aspon víme že měla bolení, ale málokdy se to pozná, my myslely že se vzteká a tak ji vázali a to se nemá, když ji bolí bříško ale kdo to má poznat, když jsou malinký a nemluví :unamused: :wink:
no a taky u kakání malinko plakala-proto jsem volala dr-to se prý pozná zácpa-děti by neměli plakat při kakání!!

takže holky oki...

katulen je právě po císaři....má Lukáška 3700g 53cm jsou v pořádku!!! pozdravuje vás!! :dizzy_face:
29. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
charlie diky :wink:
jj smoula je nas komik :grinning:
co???? :confused: :astonished: já a nadhled :grinning:
Tak to Katulen moc gratuluju!!!! konečně se taky dočkala svého vytouženého mimíska :grinning:
A teď už jsme všechny maminy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme se vrátili od doktorky a příští týden tam musíme zas,malá málo přibírá,za týden přibrala 120g a to jsme tam přišli napapaný,tak jdme příští týden na převážení a když nepřibere tak jí budu muset bud v noci budit nebo jí budu muset začít přikrmovat,přitom se mi zdá že mlíka mám až až..jinak má 57cm od minulého týdne zas o 1 cm vyrostla,takže bodíčka vel.56 můžu už vytřídit..
Jak jste se bavili o tom přetáčení na jednu stranu tak Sofi se taky točí spíše k pravé straně,jenže ona se netočí za světlem,spíš naopak..sousedka mi pučí ty polohovací válečky tak uvidíme,ale včera jsme jí zkoušela natáčet nalevo a strašně se u toho rozčilovala..
29. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tak Katulen moc gratuluji konečně se holka toho svýho Lukáška dočkala :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahoooooooooooj holky moje katulen super gratulujeme mame z vas radost a jinak my dnes byli autem papa a danielkovi se to naramne libilo spinkal v autosedajde a vlastne jeste ted v ni spi v kuchyni na stole
jinak dneska jsme z nej byli v soku uplne silene s e vztekal u krmeni a nechtel lahev a zaroven mel hlad tak mel uplne zachvaty a tak vzdy vypil jen tak 20ml a po pul hodce rev tak jsme prisli na to ze mu proste a jasne asi nedela dobre moje mliko ja ho totiz prilivala do nutrilonu a jak jsme mu potom pred odchodem udelali cisty nuros tak okamzite vytahl 50ml a byl naprosto klidny :confused: :confused: :confused: :confused: tak nevim
29. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
hani maly se mi taky staci doprava
29. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Taky Katulen gratuluji :slight_smile: . A jaktože císař? To se asi dozvíme, až se tady objeví, co.

Tak vážíme 3190g :slight_smile: . Mám koupit nějaký polohovací polštářek (podle popisu to vypadá asi jako kojící polštář, ale menší a tenčí) a natáčet ho na 2. stranu. Kdyby se to do 3. měsíce nespravilo a pořád se točil na jednu stranu, tak bysme chodili na nějaké cvičení.
29. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Evi, to jsem ještě neslyšela, že by mu nechutnalo tvoje mlíko. Ale možný je asi všechno.
Jo jo, jízdu autem taky milujeme :grinning:

Holky, vaříte si denně teplá jídla? Mě vůbec nenapadá, co vařit, tak se většinou odbývám něčím studeným :pensive:
29. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Evčo můžu se ti zeptat proč nekojíš?My jízdu autem taky zboznujeme i když je vzhůru tak je hodná,se jí asi líbí to drncání..
Blka to mi doktorka taky dnes radila,polohovací polštářek a natáčet na tu druhou stranu než se točí sama,jenže Sofča se u toho strašně vzteká,když si nemůže dát hlavičku tak jak chce..
29. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
HAnko, 120g za týden není tak málo, děti přece nerostou pravidelně, někdy naberou víc a někdy míň :confused:

Blko, já nevařím denně, máme jídlo třeba na dva dny stejné, ale máme teplý. Snažím se dobře jíst, aby mělo tělo všechno.
29. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Mareček taky, ale tu hlavičku má dost sleželou a i ouško má pomačkané :frowning2: . Sofince narostou vlásky, tak šišatá havinka nevadí, ale Mareček je kluk a tam je to víc vidět :grinning:
29. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
holky koukněte, to by mohlo být dobrý na to polohování, co vy nato??
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=654839
29. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Heluli, no nevím, proč je tam to pod hlavičkou, já jsem radši, že malej spí na rovném.
29. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Katu mooooc gratuluju k Lukáškovi :wink: hlavně že už je venku co?Tak ať je zdravoučkej a dělá vám jen a jen radost :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
No, s tím jde napolohovat ta hlavička na jednu či druhou stranu ne? ale zas záleží na tom, jak je to pevný nebo jak to říct, aby to prcek tím svým kroucením nějak nedal mimo a výsledek by byl o ničem...
29. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jo ono to vypadá, že mu leží šikmo, asi je to šikmé. Otázka co to bude dělat s krční páteří, když malá mimča mají ležet na rovném a případně se polohovat celá matrace.
29. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Katulen, gratuluju. :wink:
29. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
hani ja kojila ale malej usina a pak place a ja nevim kolik toho vypil tak jsem odstrikavala ale malej mi zacal blinkat tak jsem zacala s prikrmem a ted mu to prroste nejede
29. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Dr. mi to popisovala jako tenkej dlouhej polštář (prostě jako kojící jenom fakt tenčí) a že mu to mám dat za zádička a ve předu mezi nožky, že mu to nedovolí se přetočit. Ale jak to popisovala, tak bude ležet spíš na boku než na zádech.
29. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
No to by právě chtělo vidět jak tam to mimi leží a co ta hlavička udělá na tom polštářku :sweat_smile: Ale možná by ta hlavička nemusela na tom ležet a jen ji tím klínem zapřít, aby ji měl prcek na té určité straně....
29. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Já spíš myslím, že ten klín tam je hlavně proto, aby mimčo neleželo z kopce. Aspoň mi to tak přijde podle toho obrázku, že kdyby tam nebyl, tak má hlavičku moc dole.
29. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky holky,tak nejdříve velká gartulace Katulen k Lukáškovi,tak už není mezi námi žádná těhulka,kde jsou ty začátky jak sjme začínali :grinning:
My úplně milujeme cestu autem,jezdíme dot často hlavně k našim,tak Vojtík doma ještě řve,a jak ho připoutáme do auta v tu ránu je zticha.
Co se týče teplých jídel,moc nevařím,není na to nějak čas,někdy koupíme hotovky,které jsou výborné.
Evi Vojtík taky u kojení nejdříve usínal a teď s eu toho vzteká,je přicucnutý tak pět šest minut a je řev.Ale podle naší váhy dolů nejdeme už máme řpes pět kiilo,tak snad mu to stačí.
No jak tak čtu tak kadžý prcek stáčí halvičku doprava.
Dneska jsem měla parádní noc papali jsme o půl jedenácté,to mi bodlo byla jsem ještě vzhůru,koukali jsme na DVD,pak se vzbudil před čtvrtou a pak o půl sedmé,a ještě jsme lenošili v posteli.No a nakonec jsme vyrazili na dlouhou prochajdu.A před chvilkou s emi totálně posral,to byly dělobuchy,a ten smrádek
29. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.