• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak to vypadá z ložnice, že lev už dostal co proto a malej po druhém kojení vytuhnul, tak letím do sušárny pověsit prádlo, ještě mě čeká jedna pračka s plínama. My totiž kadíme na přebory. V jednorázovkách by nás vyšel majlant :grinning:
29. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
taky se snažím, aby malá byla samostatná, někdy to vyjde, někdy neee. Ale dělám to tak, že když křičí, tak se ji snažím uklidnit v postýlce pohlazením a ne chováním. Jenže je to těžký, kolikrát nevím, jestli ji třeba nebolí bříško (no jak to tu psala šmoula)
29. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Prostě stylem pokus omyl, holt jinak se to dělat nedá :confused:
29. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
moc gratuluji katulen k mimiskovi! :slight_smile:

my byly se sabcou u doktorky.. mame dnes presne 4 tydny a vazime 3830 g :slight_smile: jee a ted si uvedomuju, ze nas nezmerila.. no nic.. tak priste :confused:

pak jsme jely do penny tak trochu nakoupit a ted spinka mala v kociku venku.. chtela bych si zdrimnout, ale to bych se moc nevyspala, kdyz je venku.. nemam prehled, co dela a chuvicku zatim nemame..
29. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Andy gratuluji k úspěšné kontrole,my jsme nebyli u doktorky ve 4týdnech pozvala si nás až v šesti týdnech,což už máme,ale jdeme až 4.8.Už aby to bylo,jsem zvědavá co na Vojtíška bude říkat.
Teď se zdá že usnul v ložnici na posteli jsem zvědavá na jak dlouho,už mi přes den moc nespí,teda pokud nejsme venku v kočáře.
Já asi půjdu udělat zapečené těstoviny,si někdy říkám,jestli by aspoň na týden neměli odvézt počítač,tolik věcí bych někdy stihla udělat a místo toho sedím tady. :sweat_smile:
29. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Míšo, díky. Já než se zase odhodlám něco objednat, to bude doba :grinning:

Charlie, tak to jsi dobrá. Já, jak vidím, že plače, tak ho hnedka beru na ruce :unamused:

Andrejko, taky si říkám, kolik času toho ten počítač sežere :rolling_eyes:
29. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
holky, sice pocitac bere cas, ale zase si pokecame :slight_smile: ja jsem rada, ze si tu pisem :slight_smile:
i kdyz uz to neni zdaleka tak casto jako v tehu :slight_smile:

sabca spi v kocarku, jukam na ni z balkonu.. vcera mela prvni nejaky divny den.. pres den skoro nespala a v noci taky ne :frowning2:
29. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Andrej, to zase máš pravdu. Jste téměř jediné s kým si můžu pokecat, když je manža celej den fuč. Ale někdy je těžké se od něho odtrhnout a něco udělat :grinning:
29. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Andrej, mrkla jsem na fotky. Na té poslední mi přijde, že je Sabinka podobná na tebe :wink: . Zajímavé, že u cizích dětí to vidím, ale u našeho ne :sweat_smile:
29. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Holky to víte že jsme ráda že Vás mám,Jindra je taky skoro pořád pryč,s Vojtíkem si ještě moc nepokecám :slight_smile: tak aspoň s vámi.
Tak jídlo s euž zapéká,malého jsem dala do košíku,v ložnici pobrekával,dudel pořád vypadával,tak ho mám tady poblíž,prostě spát nebude,i když na něm vidím že chce.
29. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
Andrejko, tak když vidím, že chce spát a nejde mu to, tak chovám. Ale já chovám skoro pořád :sweat_smile: . Když je v klidu, nebrečí a chvililinku vydrží sám, tak se zamotám do šátku, pak ho taky zamotám do šátku a do 5 minut spí :grinning:
29. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
blani ja tu taky v okoli nemam zadnou kamosku, s kterou bych si pokecala, tak jsem moc rada za konika..
s tou podobou je to jak pises ty, u ostatnich to clovek vidi, u toho sveho mimca ne :slight_smile:
andrej, taky bych mela uvarit, ale nevim nevim, sabca uz je v postylce a vzteka se.. nechavam ji bez plinky vetrat zadourek, ma ho trochu cervenej..
29. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Andrej, abys neměla nehodu :wink: . Ale u tebe to nejsou takové vodotrysky jak u nás :grinning:
29. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
no my s těmi kluky to máme horší,já pokaždé co nechávám větrat mám všechno počůrané,to samé včera větrali jsme dělali blbosti,říkala jsem mu říkanky a najednou vodotrysk a já komplet počůraná :grinning:
ťak pořád nespí,ale nebrečí,takže ho nechám ať kuká,aspoň mám jistotu že bude spinkat v noci
29. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
jsem na vsechno pripravena a ma pod prdelkou plinku :slight_smile:
29. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Vodotrysky jsou nejenom když větrám, ale třeba aji při přebalování. Rozbalím plínku a dostanu přímej zásah :grinning:

Andrej, ty to máš jednodušší. Nám plínka pod prdelkou nestačí :grinning:
29. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
nám taky nestačí plínka,já pod něj vždycky rozložím jak přebalovací podložku,plenku,ale on je šikula a udělá to vždycky ještě na postel :grinning:
tak Vojtík dostal škytku,dostal dudel ale nepomáhá,je nějak protivný,měli bychom jít asi ještě ven,aby se zklidnil
Holky dneska ráno jsme trochu špinila,asi jsem dostala kramy,četla jsme že pak mimčo moc nechutná mlíko,je to pravda?
29. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Holky, to máte dobrý, já krom počůrání jsem často i pokaděná :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Andreo, cože? Už jo?
No říká se, že se může změnit chuť mlíka, ale to i když začneš cvičit. On si malej zase zvykne.
29. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
Miso-ja dostala MS taky na konci 6tinedeli a ted zase po 4tydnech :rolling_eyes: :confounded: :angry:
29. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Jejda, doufám, že mi mrcha nepřijde celou dobu plného kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
holky uz nemam ocistky, po trech tydnech mi "odesly".. tak jsem rada, ale mam to tam dole takove cele nejake nevim no.. :sweat_smile:

mala ted lezi v kocaru a duda, ale na moc dlouho ji to asi nevydrzi, po zpravach a veceri budem koupat..
29. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
ahojky maminky, tak koukám tady je definitivně odroděno :dizzy_face: gratulace katulen k lukáškovi našemu benjamínkovi :wink: my jsme tenhle týden doma bez tatky tak docela nestíhám sem chodit odpoledne trávíme u mamky v kočárku na zahradě protože tam spí jinak je to děs. :frowning2: včera mi tady řval celý dopoledne a večer taky, no my asi klidný miminko mít nebudem :confounded:
29. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
ahojky sunset.. ono se to muze zmenit ze dne na den, neboj :wink:
sabca dobry, ale vcera taky dost vyvadela i v noci..
29. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Zdravím holky!!! a přeju všem krásnej den :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 06:19  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Vidím, že Heluliček je každý den ranní ptáče :wink: . Nebo spíš Štěpánek :grinning:
30. črc 2009 v 06:55  • Odpověz
Ahoj.
Tak nechci to zakřiknout, ale už druhý den je v noci jen jedno kojení. Dneska v půl 4 a pak až teď ráno.
No ale nejspíš zase celej den bude vzhůru, krom chvilek v kočárku.
30. črc 2009 v 06:57  • Odpověz
Míšo, tý jo. A v kolik krmíš večer?

Mareček se dneska budil po 3 hodinách.
30. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
Blko, no včera jedl až kolem půl 10, ale den předtím už kolem osmé, ale to vstával na kojení asi v půl 3.
30. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
Ale my přes den krmíme hodně často, po ránu to bývá i každou hodinu - hodinu a půl než vyjedem na prochajdu a navečer po odpolední prochajdě zase chce tak každou hodinu, hodinu a půl.
30. črc 2009 v 07:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.