• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Aha, tak to jo, tak to si dohání to noční nejezení :wink: . To já krmím pořád ty 2-3 hodiny. Výjimečně chce po hodině, ale to si jenom cucne a spíš dudlá :sweat_smile:
30. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
U nás malej se najedl v půl desátý a vzbudil se asi ve dvě, pak v pět, v šest a teď si vykládá a čučí do stropu (leží v naší posteli) nevím co tam vidí, ale krásně se u toho směje :dizzy_face:Ale předevčírem se taky najedl v osm a vzbudil se až někdy po třetí hodině, ráno to ale taky hojně doháněl :slight_smile: No, co si malej prodlužuje to noční papání, tak zrána taky kojím klíďo i po té hodince, nenechá se jen tak ošulit :grinning:
Blani, Marečkovi se to taky prodlouží, neboj. Štěpánek si to fakt prodlužuje posledních pár nocí :wink: Poprvé jsem se vzbudila úplně v šoku, že tak dlouho nejedl, jestli vůbec dýchá :confused:
30. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Heluli, tak on někdy to první noční kojení má po 4,5 hodinách, ale pak už zase 3 a pak 1,5 hodiny. Hlad je sviňa :grinning:
30. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
Tak u nás je to taky tak. to první kojení si prodlužuje, jinak pak taky 3 hod. Ale jelikož to pak vychází většinou na tu pátou hod ráno, tak mi to pak už ani nevadí.
Teď už je raubíř od šesti vzhůru a furt vykládá, ale už jsem si ho musela vzít sebou, nechce být sám. Mohl by ještě chvilku spinkat :sweat_smile:
30. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my jsme papli v osum,pak ve dvanáct,ve čtyři,a vpůl sedmé,i když to jen cucnul,takže počítám že za chvilku bude chtít zase.
Dneska máme premiéru,poprvé jedeme busem k našim.Taťka je v práci,takže pro nás nemůže přijet,takže vyražíme za mamkou sami,když má být dneska tak krásně.
Míšo no menzes,je to strašně nepatrné špinění,tak nevím,kdyby taková troška chtěla být pokaždé,vůbec bych s etomu nebránila.
Takže i cvičením se kazí chuť,no tak to ať si zvyká,protože jak nám konečně pustí tu teplou vodu,tak na cvičení najíždím poctivě.
Ho¨lky buďme rádi,že nekojíme v noci pravidelně co hodinu.To by byl mazec,ale co není může být,že? :grinning:
30. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Mareček byl taky v 5 vzhůru. O půl šesté jsem ho nakrmila a pak kolem té půl sedmé usl. Mareček si teda ještě nevykládá. Když je v klidu, tak leží a kouká kolem sebe, ale nic neříká :grinning:
30. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Náš Vojtík včera večer v kočárku na procházce,pořád spulil pusinu a volal hůůů hůůů,,jsme se museli smát. :grinning:
30. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Andrejko :grinning: . A cvičit je prý nejlepší hnedka po kojení. Já jsem měla 1 noc, kdy jsem kojila co 1,5 hodiny a to byl fakt mazec. Být to tak pokaždé, tak su chodící mrtvola. To byl víkend a já už jsem byla k ránu tak hotová, že jsem hleděla na manžu, jak si krásně spí a chtěla jsem do něho drbnout, ať nespí :grinning:
30. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Blani tak to s enám ještě nestalo,malý po v noci to svoje rozmezí těch necelých čtyř hodin.Tak snad s eto brzo neobrátí.
Včera jak jsem byla venku,tak jsme si oblíkla podprdu s kosticí,no to byl jiný pocit. :grinning:
30. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Andrejko, to věřím. Já, když někam jdu a mám tu kojící (předpokládám, že budu krmit), tak se cítím tak nesvá. Nehledě na to, že si nemůžu vzít jakékoliv tričko, protože pod hodně tričkama jsou vidět ty prsní vložky a to mě teda pěkně se.e :rolling_eyes: . Akorát nevím, jak bych se s tou podprdou poprala, kdyby se Mareček náhodou rozhodl, že je čas jíst :sweat_smile:
30. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
dobre ranko holky :slight_smile:
ja vcera nakojila v devet, pak usnula, pak ve dvanact, pak usnula, pak ve ctyri a zas usnula a v osm a uz nespi :grinning:
30. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
tak my spíme,to se divím,protože většinou ráno už neusne,a teď chrní v košíku,já mezitím udělala Bebe řezy,sobě si anchgystala Caro,nabalila věci co potáhneme k našim,a ještě zvažuji že utřu v obyváku prach.To s emi jen tak nepoštěstí aby se mi nechtělo spát a malý spal :grinning:
30. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
přidala jsme další dvě fotečky,které jsem nazvala boj o dudlík :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
andrej, moc ti to s tim dudlikem slusi! :grinning: :wink:
30. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
díky ale nevím co na něm ten Vojtík má,je to takové bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
taky nevim, ja ho ani nezkousela :grinning:
30. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky holky potřebuju poradit. Dr mi říkala, že mám kojit 15 minut po 3,5 hod. ale náš malý třeba včera vypil v 6:50 60ml pak v 10:20 90 ml pak až v 15:20 65 ml a po koupání 19:05 nevím přesně kolik špatně jsme zvážili ale bylo to dost a pak se probudil 1:30 to vypil 95 ml a probudil se až 7:30 a to vypil 25 ml.
Tak jsem se chtěla zeptat jestli ho mám budit po těch 3,5 hodinách a nebo ho nechat spát?
30. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Petul, on má malé přírůstky?
30. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
petulko, az po 3,5 hodinach?
ja kojim pres den po dvou.. a spis musim rict podle citu proste..
30. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
petulko-já malou na jídlo nebudím,pokud ti přibírá na váze tak ho nebuď,on se přihlásí sám,neboj hlady ti neumře :wink: já myslím,že ti baští solidně,já bych teda osobně nebudila

ale včera sem už malou musela vzbudit páč sme byly zase u tchánovců na terase a malá od 6 spala a už bylo půl dvanácté tak sem jí ted a na kojo vzbudila,páč ona pak tak hltá že se mi dáví :sweat_smile: takže opět jsm došly domů opůlnoci :sweat_smile: jí se tam prostě dobře chrní na vzdoušku :grinning:

du vás krapet dočíst
30. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Tak nebudit, přibírat přibírá tak ho budu kojit jak se obudí. Díky moc mamče :wink:
30. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
peti taky bych nebudila,pokud přibírá,tak nemusíš,on si sám řekne,když bude mít hlad.
my jsme teďka pobaštili a vyrážíme k našim.Mějte s ekrásně a všem přeji krásný čtvrtek,papa
30. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj holky...tak už je nelince ok....včera usla ve 21h a obudila se ve 2h a pak v 5h a pak až v 8h tak super a už nebrečí....měla to ze sunaru-už i pěkně kaká :sweat_smile:

taky bych nebudila...no já určitě nééé, já jsem dycky ráda že dadá :grinning: a taky přibíráme hezky máme už 3.800g už máme dvě brady :fearful: :grinning:

jsem u našich...píšu od švagrové, tak zatál, jdu ji pomoct s knedlema bramborovýma plněnýma...jinak mi prej nedá najíst :angry: hahaha papapapapa :dizzy_face:
30. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
petulko, taky bych nebudila, ja si ten tvuj prispevek nejak divne precetla :sweat_smile:

smouli tak super, ze vam to ted takhle vyhovuje :wink:

ja pecu jablecnou buchtu, jsem zvedava, jaka bude, je to premiera..
30. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky je možné že by mi teď vypil 250 ml? Sál dost ale že by až tak, to je divné, to ta váha se nějak asi spletla
30. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
petulko a mas spesl kojeneckou nebo vazis vitka na normalni digi?
30. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Andrasku mám spesl digitální baby váhu
30. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
30. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
aha, tak to jsem blazen, no tak je mozny, ze je takovej jedlik.. ale i tak se mi to moc nezda.. a nezvazila jsi ho treba ted i s plinkou? :sweat_smile: nebo ja fakt nevim, to je dost na jednu bastu :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
No právě já ho vážím vždycky i s plínkou i s dečkou, i v porodnici jsme to tak vážili, prostě musí mít na sobě všechno stejné před i po, no taky koukám jak puk :grinning: . No každopádně vypil dost podle sání
30. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.