• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej já ho vážím nahatého jen před koupáním
30. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoooj hooolky, tak jsme od včerejška doma, chtěla jsem Vám napsat, že Katulen už má Lukáška, ale nestihla jsem to, tak je fajn, že šmouli to napsala.

První noc dobrá, malá spala od 10:30 do 3:15 a pak 2 hodky a pak hodku, takže mi to přišlo super, protože v porodnici jsme docela v noci bojovali. Asi se jí doma dobře spinká.
30. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojky katerino, moc gratuluji k male kacence a navratu domu a na konika :wink:
jak se citis a co mala? :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Děkuju Andrej, cítim se fajn, ale každý den bolesti odcházejí je to lepší a lepší a malá, teď zrovna spinká, jen chuděrka musí být pořádně nabalená protože jak je malinká, tak si ještě neumí vytvořit tu správnou teplotu, jen co se dostanu natáhnout fotky, tak přidám.

Dnes jdeme k pediatrovi, nakonec do Letňan, Andrej jak to tam prosím chodí?
30. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Děkuju Andrej, cítim se fajn, ale každý den bolesti odcházejí je to lepší a lepší a malá, teď zrovna spinká, jen chuděrka musí být pořádně nabalená protože jak je malinká, tak si ještě neumí vytvořit tu správnou teplotu, jen co se dostanu natáhnout fotky, tak přidám.

Dnes jdeme k pediatrovi, nakonec do Letňan, Andrej jak to tam prosím u pediatra chodí?
30. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsem vás dočetla...

Petul já bych taky prcka nebudila a nechala ho až se sám přihlásí. Na druhou stranu já třeba doma váhu nemám, takže nevím, kolik malá vypije a proto se tím ani nijak nestresuju. Pokud jsi si jistá, že je malý v pohodě, tak proč to hnát přes závit :confused: Toť můj názor.

Kater - supr že jsi doma, takže žloutenka se nakonec spravila? To je dobře. Jinak spinká ti hezky :wink: Tak hlavně a´t to vydrží, že?

My dneska chrněly taky dobře, od cca 21h do 1:30, pak v 5, pak hodku řev a zabrala v 7 a vzbudily jsme se o půl desátý. Teď je s tchánem venku, ale měli by se safraš už vrátit, protože je venku hic a nechci aby byla dehydrovaná :confused:
30. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky a potřebuju poradit.

Kojím přes klobouček, ale snažím se ho odstranit. Docela to malé jde a přicucne se. Ale já teda nevím, mě to docela bolí. Tak jsem zkoumala, jestli je malá dobře přicucnutá a zdá se mě, že je. Přes klobouk mě to nebolí vůbec. Je to možný, že to kojení není vůbec příjemný? Jak to máte vy????
Jsem trošku na rozpacích, jestli se mě toho klobouku vůbec chce zbavovat :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Charlie, zkraje to kojení bolí nebo spíš je cítit. Ale to přejde, chce to vydržet.
30. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
míši fakt? Já mám právě strach, aby mě nakonec prsa nezačly praskat nebo tak něco...
30. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Já to budu zkoušet, přece jenom bude pohodlnější se nestarat kde mám klobouček :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Charlie, po kojení na ně mázně bepanthen a nech je větrat, nebo rozetři zbytek MM a nech zaschnout. Můžeš taky před kojením trochu odstříknout, aby prso nebylo tak tvrdé, hlavně dvorec, aby se to malé dobře chytalo.

Já mám jedno prso citlivé, to cítím i teď, ale s bolestí v porodnici se to nedá srovnat.
30. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tý vogo, tak to budou muka, koukám :confused:
Vyzkouším a uvidím a když tak před krmením nahřeju :grinning:
30. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
No v porodce jsme měla zničené bradavky, takže po nalití prsou to dost bolelo, ale teď je to pohoda. Jen prostě tím, že na jednom prsu necítím vůbec nic, mám srovnání s tím druhým :grinning:
30. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jo a muž mi přivezl do porodky chrániče bradavek, protože jsem mu bulela do telefonu, ale vůbec jsem je nepoužila, zkusila jsem to a nesedlo mi to a malej s tím nechtěl pít.
A to mám Avent, dokonce obě velikosti, protože na dálku to muž neuměl odhadnout. :confused:
30. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj Charlie, žloutenka po 24 hodinách svícení ustoupila.

Jo zatím spinká hezky.

Teď ji budu muset za chvilku vzbudit, protože jedeme k pediatrovi a musíme ve 2 odjet, tak aby to bylo v poho.

Jak to tam prosím Tě chodí?
30. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj Kateřino, vítám tě i s malou Kačenkou doma :slight_smile: . Už se těším na fotky.

Charlie, mně to kojení taky nebylo příjemný, bylo hodně cítit, jak tahá a bylo to takové - no bolestivé. Ale teď tak poslední týden to už je v pohodě. Někdy teda tu bradavku cítím, ale jinak OK, pokud se zrovna neprotahuje s bradavkou v puse :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šmouli, my jsme se s dvojitou bradou narodili :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak za chvilku se malej před pěti týdny narodil (12,48) :grinning:
30. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Mi to přijde jako strašná doba.
30. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Míšo, no, mě to přijde jako dávno, ale přitom to hrozně letí.
30. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
jj, charlie, je to jak pise misa..
mela jsem taky rozkousane bradavky a silenym zpusobem nalita prsa, vse se ale postupne upravilo a musim rict, ze ted je pro me kojeni fajn :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
katerino ja nevim, jak to chodi v letnanech u pediatra, my chodime do chaber..
ale +- vsude stejne, mereni, vazeni, dotazy na choroby u pribuznych a tak no..
30. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj kočky maminky :slight_smile:
Nějak vůbec nestíhám :rolling_eyes: prcek je dnes nějakej nenažranej :rolling_eyes: :grinning:
Kači moooc gratuluju k návratu dom :wink:
Petul malej po návratu z porodky taky pořád dadal a taky jsem ho nebudila :wink: ale neměl by bejt bez papání dýl jak 4-5 hodin(poradila dětská sestra :wink: )ale taky mi to trhalo srde ho budit když tak pěkně dycky spinkal(jó kde jsou ty časy :grinning:)
Charlie no při kóju mi bradavice taky bolej :wink: někdy víc a jindy míň,ale to už hold k tomu patří :slight_smile: začni to pomalu zkoušet a uvidíš že si ty prsíčka zvyknou :grinning:
30. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Andreasku tak koukam že malá je celá po tobě :wink: :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Kači, že? Já jsem to včera taky Andrejce říkala :wink: . Ale shodly jsme se, že na cizích miminkách poznáme, na koho jsou podobná a na svojích ne :sweat_smile: . Takže já vůůůbec netuším, komu je ten náš prcek podobnej :confused: . Naši říkají, že celý manželův tata :confused:
30. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
blani a kacko myslite? :slight_smile:
spis lidi rikaji, ze je podobna tomovi, ale ja vam nevim.. chvili se mi zda ze jo a pak zas ne..
no uvidime az povyroste :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Andrej, já bych řekla, že jo. Ale jak říkáš, to se uvidí až povyroste :wink:
30. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Holky, tak dvoje kojení jsem zvládla bez kloboučku, ale byla jsem z toho celá opupínkovaná. Fakt si budu muset asi zvyknout a malá taky. Jen to třetí jsem už nedala, malá byla rudá vzteky, tak to nemělo smysl. Hlavně proč byla rudá vzteky?
No je to podobná story jak tu jednou psala Míša. Malá se mi krásně pokajdila, šlo to skrz na skrz, se divím, že ne na mě. Asi jsem ji zvedla dostatečně rychle :grinning: Šla jsem ji teda umýt, převlíct, u toho mi chuděra začla blindit, protože jsem předtím nakrmila :sweat_smile: Až byla umytá a namazaná, tak se ještě vyčurala a znova vykajdila :grinning: :grinning: :grinning: No úžo. Po tomto zážitku už se ne a ne přicucnout, tak jsem sáhla pro klobouku :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
presne tak :slight_smile:
premyslim, co ted.. mala je v postylce a kouka, ale asi ji pujdu dat na zahradku v kociku..
budu k veceri delat zapecene gnocchi s krutim masem a smetanovou omackou :slight_smile:
co marecek? spinka?
30. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Andrej malá je těžce na tebe :grinning: Jako by ti z oka vypadla :wink:
charlie fakt jo? holky jak to vidite?? :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.