• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ale vidím tam i tatínka a to hodně, ale na tebe je víc :slight_smile:
30. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
No já nevím jak to vidím, prostě ty rysy, ty jsou u vás jasný, tvar obličeje a očka, ale u sebe to nedokážu vidět :fearful:
30. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
Doufám, že když jsem hned namočila pokajděný hadry, tak to pustí v pohodě. Mám tam bíloučký dupajdy, to by mi bylo líto.
30. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Jdu to radši vyprat v ruce hned, už by to mělo být namočený až až :dizzy_face:
30. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
charlie, jukla jsem ted na vase fotky na tom odkazku a mne se zase zda vase mala cela tatinek.. :grinning: mate moc hezke fotky :slight_smile:

a vcem ty posrandiry namacis? jen ve vode? nebo do toho neco davas jeste? ja mam toho jelena..
30. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
jelena nemám, šupla jsem to do vody a s trochou lovely, ale nic moc :unamused:

malá je asi fakt tatínek, pže na mě ji netipuje nikdo :confused:
30. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
tak teď byl mareček na prsu snad půl hodiny, ale jenom dudlal. a když jsem mu to prso vzala, tak se začal rožčilovat. teď leží na mě a usíná nebo spí? ale jak ho položím, tak bude určitě hned vzhůru :rolling_eyes:
30. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
Charlie, to bude chtít žlučák. Obávám se, že jen práškem vaječinu z bílého nedostaneš. Leda bys to zkusila na 90 stupňů, což asi nechceš.
30. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Malej se při kojení snažil o prd, poznám to, že mu naběhne na hlavičce žíla a pak zrudne a pak se něco ozve, ale tentokrát se pořádně posral, to jinak nelze napsat, asi 3x za sebou se ozvalo z plíny, tak jsem si říkala, že to bude stačit, ale pak jsem ho svlíkla a ještě 2x nálož, naštěstí jsem byla v pohotovosti.
Nechápu, že při takovém kadění vůbec má nějaké přírůstky. :grinning:
30. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
budu muset něco pořídit, vůbec to ale neznám. kaký jsou ofiko názvy? kupuje se to asi v drogérce, že?
Charlie, žlučové mýdlo.
Jo a v drogerce, já to kupuju v DM. Ale myslím, že ho dokonce maj i u Alberta.
30. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
místo kaký má být jaký :grinning:
30. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
hmmm, tak to musím pořídit, malá se mi prokajdila dneska poprvý, tak mě to ani nenapadlo
30. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
No já to používala i dřív, můj muž je prase a často na sebe něco kydne, nebo když vaří si nevezme zástěru a postříká si triko olejem apod.
30. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
jo táák, to my doma nic takovýho neměli, ale čuňátka jsme občas taky :wink:
30. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
miso vidis, zlucove mydlo ani neznam... tak ho taky vyzkousim :slight_smile:

charlie, ony holcicky vetsinou byvaji cely tatinek, takze ja taky pocitam s tim, ze sabinka poroste do tomasovy podoby :wink:
30. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
uu.. kde jste kdo? :grinning:
30. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky maminy :wink: tak u nás už všichni odpadli s pí,jen mě se nechce tak tady čumákuji..jinak jsme dnes byli celej den zalezlí doma,já žehlila neuveřitelnou hromadu prádla a do toho se snažila zabavit malou,nakojit a pak uspat,takže ve výsledku jsem žehlila od 11-15.30h :astonished: hrůza..
Jinak dnes bylo Sofince přesně 6.týdnů,je neuvěřitelný jak to letí,zítra jedu na gyndu,tak jsme zvědavá co mi doktorka řekne,doufám že bude vše ok..taky si musím nechat napsat nějakou antikoncepci..
Holky co už jste po šestinedělí můžu se zeptat jakej je sex po porodu?Je v tom nějakej rozdíl před a po :confused:
30. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Sofinka je taky děsně podobná Petrovi,ten jí nezapře i kdyby chtěl.. :grinning:
30. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojky hani já tady dočítám a odstříkávám mlíko :slight_smile: jo dneska nám končí šestinedělí to to uteklo co :dizzy_face: já půjdu k doktorovi v pondělí. koukám dneska se tady probírala podoba, tak to já nevím na koho je ten náš kulíšek podobnej přijde mi, že z obou má něco, ale vyloženě na někoho není nevím no on se ještě změní.
30. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Já jsem se teď hezky dlouho sprchovala :grinning: Malej je v postýlce, ale ještě nespí, nemůže zabrat. Večer mě 37,1, tak jsem ho chtěla změřit přesněji v zadečku, no a jak to dopadlo? Nedoměřila jsem u 37,3 mě posral :grinning: Znovu už jsem to nezkoušela.
Tak snad mu teplotka nestoupne, uvidíme, kdyžtak s ním ráno zaběhnu k dr., abychom to nenechali na víkend.

Mně šestinedělí končí za týden, pak se teprve objednám na gyndu, zase tak moc tam nespěchám, počítám, že půjdu někdy koncem srpna, pokud bude mít dr. dovču, tak to bude ještě za dýl.
30. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jéé holky to jste mě překvapili že jste ještě tady.. :slight_smile: to já myslela že už tu nikdo nebdue..jsme si dal spršku,ale spát se mi pořád nechce i když bych jít měla protože malá už má náskok 2h..
Já teplotu ještě ani jednou neměřila to se má,jo? :confused:
30. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Hanko, nás nutili v porodnici měřit několikrát za den.
Doma neměřím, ale zdál se mi u kojení teplejší na hlavičce, tak jsem ho přeměřila.
30. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
miso, ja merila sabce asi 3x do zadecku.. a jeste me nepokadila :grinning:
do 37,5 je to u miminek v poho mam pocit..
dobrou noc holky :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Míšo fakt jo?Tak to já neměřila ještě ani jednou,v porodnici měřili teplotu sestřičky..
Dobrou Andreasku :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dobré ráno maminky :slight_smile: . Marečka zase bolelo bříško :frowning2: . Pomůžou a to ty kapičky? A po nich se aji vykaká nebo ho jenom nebude bolet?
Mně končí šestinedělí dneska a k dr. jdu v pondělí.
31. črc 2009 v 06:32  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my jsme měli superní noc,Vojtík papal nějka po osmé,pak usnul,my s Jindrou to šli taky hned zalomit,a vzbudil se až kolem čtvté,takže super,no a ráno to je jeho doba,jak taťka odchází do práce tak už se vrtí,ale enchala jsem ho do půl sedmé,prso teda moc nechtěl ale vyprděl se a teď lenoší u mě na posteli.
Blani já mu občas Sabika kápnu na dudlík,asi mu to pomáhá,ale helavně ho to hned zklidní,a moc mu chutnají,dudel cumlá jako kdyby ho chtěl sníst :grinning:
Jinak včera první cesta busem dopadla superně,malý ji celou prospal.Jindra si nás včera vyzvedl,ještě jsme vykoupali malého,a po příjezdu domů jsem byla strašně šťastná,neboť nám zapli teplou vodu-konečně po 15dnech si zase připadám normálně :sweat_smile:
nám říkali v porodce že od 36,5-37,5 je teplota normální.
31. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
Ahoj.
Do 37,5 v zadečku je to normální, tam se odečítá půl stupně.
Ale i pak se teplota do 38 (po odečtu) nedoporučuje srážet, aby se nastartovala imunitní reakce organismu, jen se má hlídat. Každopádně malej pak už teplotu neměl, měl svých 36,7.

Teď tam huláká v postýlce.
31. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
Čau holky,
tak jsem právě dopekla buchtu :slight_smile: Malej se vzbudil na krmení o půl paté a já už ne a ne zabrat, Štěpánek se furt kroutil a mrmlal si pořád něco a MM chrápal :angry: tak jsem vstala s tím, že si pak lehnu, ale Štěpánek už je taky vzhůru a nevypadá, že by se mu chtělo spát :sweat_smile:

Blani, já malýmu dávám na bříško Pupíka a teplej polštářek s třešňovýma jádrama, když to nepomůže tak Sabíka a tomu pomůže na prdíky. Nevím jestli ani na kakání, to mu šlo vždycky dobře, tak nemůžu říct :confused:

Už druhej den nemám vůbec očistky, tak doufám, že už to mám za sebou a krámy nedostanu hodně dlouho :confused: :grinning: Tak se snad příští týden vyprdelím na gyndu, ale vůbec se mi nechce. Tím že neobjednává, tak musím čekat a to někdy hodně dlouho :angry:

Já malýho neměřila ani jednou :wink:
31. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.