• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
je to výstižné, ale je to tak. Nakonec vím, že nepípnu a budu ráda, že to mám za sebou.

Já razím za chvilku na to oční a monitor a za holkama. Takže nakouknu až večer. Mějte se zatím hezky.papa
25. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Evi: papa ať je vše OK
25. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Teda to je pěkná průtrž, co Andy, a odkud jste vy?
25. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
teeda andrej, vojtisek ale pekne pribira.. maminky mlicko mu holt pekne chutna :wink:

evi papaa.. :slight_smile:

katerino my bydlime na praze 8 - dolni chabry.. tady uz ta prutrz nejak prestala..
25. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
oprva 3630g :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
andrej i tak :wink:
andy: tady taky už přestala byla to rychlovka. Tak to je docela blízko od nás zapomněla jsem napsat Praha 9 Hloubětín.
Andy měla jsme z toho fakt obavy,protože vojtík intenzivně saje tak pět minut,ale asi mu to opravdu stačí,pak začíná u toho spinkat a jen tak cucene,pak už jsem jen jako dudlík,a to už jsme přestali dávat ty příkrmy,takže je to jenom moje strava,tak jsme ráda že jsme tak přibrali,i doktorka se setrou říkali,že je to velký pokrok.Teď jdeme na kontrolu až v šesti týdnech.
25. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Andy, ty budeš rodit na Bulovce?
25. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
vidis to, ja si rikam, ze mi to neco rika :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
katerino no rada bych.. dnes jsem se ptala sestricky na monitoru rano a je zase stopstav :angry:
meni se to pry kazdym dnem.. takze je to ve hvezdach.. :sweat_smile:

andrej tak super :slight_smile: ono se rika, ze mimcu by melo stacit 5 - 10 minut max. na jednom prsu.. tak to delate spravne :wink:
25. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Já teda u toho Apolináře a tam teď měli také stop stav.tak doufám, že se to ještě nějak uklidní, ještě máme čas, ale na dětské pak s malou budu chodit na Bulovku.
25. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahoj holky ano ano jsme stale celiiiiii

jinak dnes bude sexik tak uvidime ¨Poletusce nejak vysly spatne jaterni testy a testy na bilkovinu v moci tak jde zitra rano na cisar chude male nevim co je lepsi jestli cisar nebo prirozene ale asi prirozene uz ten nazev mluvi sam za sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak ten monitor dechu segre taky rvala ona se ptala dr a ten ji rekl ze to miminko se tim poplachem znova rozdycha samo kvuli tomu ze se lekne protoze ona si z prvu myslela ze to jsou falesne poplachy :confused: :confused:
25. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
jinak mi prasklo vnitrni sklo v troube je to v troube :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
katerino no prave mi sestricka rikala, ze dnes v noci jednu maminku posilali k apolinari, takze tam misto jeste je :slight_smile:

evco takze poletuska zitra jo? tak to budem moc drzet palecky.. ale nevime co misa..

ja taky hlasim, ze jsme stale 2v1 :grinning:
25. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Poletusce, hodně štěstíčka
25. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
holky jirka mel dnes prej sileny sen ze mi praskla voda avypadla ze me izzi (nase fenecka) prej cela mokra a jeste ke vsemu tehotna takze prej zacala rodit tak se na me vsichni prej vyprdli a zacali rodit ji :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Tak oběd už je hotový, udělala jsem včera gulášek, tak se pěkně přes noc uležel a dnes si dáme s rýží. Jdu pro manžu, napapkáme se a razím do té poradny. Tak pa juknu večer
25. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Holky hlásím se!!!!!!!! Dnes jsme dojeli z porodky :wink: Malej sice spinká, ale i tak vás jdu zatím jen pozdravit....budu se snažit brzy rozepsat. Mějte se krásně a díky :wink:
25. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
heluli IP
25. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
evco to byl teda sen! :grinning: :grinning:
ahooj helulicku!! :wink: :slight_smile: vitame te zpet i s vasim uzlickem :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Reni, tak to je teda síla, Olomouce je fakt asi dědina :grinning:

K tomu opíchání šití - mně to opíchl a šil hnedka a pohoda, ale pak jsem to zase cítila a tak mi to opíchli znova a zase jsem nic necítila.
25. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Evi, je fakt, že jak ten monitor v noci začal pípat, tak malej začal hrozně plakat, ale hnedka usl.
25. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Holky, a jak dlouho může být to mateřské mléko v mrazničce? Že bych ty sběrače taky pořídila.
25. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
blani segre rikali v porodce ze tri mesice :wink:
25. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Evi, děkuji. Tak to nevím, jestli to má smysl skladovat :frowning2: . Ale zase hodit se někdy může, že? I když pochybuju, že půjdu od Marečka na delší dobu pryč :grinning:
25. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Dala jsem Marečka do alba :wink:
25. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
blani ale muze se stat ze ti na nejakou dobu mlicko dojte tak vytahnes z mrazaku a mas mlisko a nebo se stane ze maly bude mit sprut to je ze mu proste nebude stacit mlicko co budes mit a hnedle mas na dokrm sve
25. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
blani mate krasnyho syna je uzasny a kyti je taky mocinky pekna nic jdu na chvili na zahradu paaaaa
25. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
ahoooj holky..:slight_smile:
andrej,tak to je dobre,ze Vojtík tahle pribíra :slight_smile:) ty sberace staly neco okolo 400kc.. a myslim, ze je to fakt pecka.. protoze ja to mliko mela taky vsude..
Blko.. ja slysela, ze mimo lednicku muze byt 24h, v lednice 72h a v mrazaku tri mesíce
25. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.