• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já jsem ráda, že se na gyndě objednávám, aspoň tam nemusím čekat. Navíc určo půjdu s Alexem, tak by to bylo děs běs. On v autosedačce vydrží chrnět, ale jak dojedem, tak už to je jen na chvilku klidu :grinning:
31. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
No půjdu tam tak hoďku a půl před koncem prac. doby :slight_smile: takže tam budu čekat max tuto dobu :slight_smile: . bohužel dojíždím, takže mi bude muset někdo pohlídat, ale na ty dvě hoďky to bude snad v poho :slight_smile:
Auto bohužel nemám k dispozici, manžel ho potřebuje do práce :unamused: Naštěstí na kontroly s malým jede s náma, takže nemusím cestovat vlakem nebo busem :rolling_eyes:
31. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Heluli, to jsi teda pilná :wink: . On se Mareček totiž kroutí a přitahuje nožky k bříšku a vykopává je a snaží se u toho tlačit a nic, tak jestli to pomůže. Polštářek jsem už zkoušela a nic.
31. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
Heluli, třeba kdybys přijela se Štěpánkem, tak tě vezmou přednostně, ne?
31. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
To myslím, že ani ne :angry:
Ale i tak, nejlepší spoj tam odpolko mám právě v tu dobu a zpět mě vezme MM. Štěpánek je naštěstí prodejnej :slight_smile: a babičky si rády podrncají v kočárku :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Heluli, tak hlavně, že je prodejnej :grinning: . A taky, aby nedostal hlad dřív, než se vrátíš, to by měly co dělat, aby ho uklidnily.
31. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Blko, to si ani neuprdne?

Mně se takhle jeden den kroutil a nemohl vydat prd, tak jsem mu udělala fenyklovej čaj a dostal ho přímo on, no moc ho nevypil, dostala jsem do něj tak 10 lžiček, kolik jsme z toho ale vypili ve skutečnosti a kolik zůstalo na plíně, to netuším, ale za chvilku se vyprděl. No já jsem úchylná, vyzkouším všechno než dám lék. :grinning:
31. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Míšo, ne :frowning2:
31. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Já bych chtěla koupit ty Baby calm - mají být přírodní. Nějak se mi mu zase nechce dávat ten fenykl :sweat_smile:
31. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Blko, prodávaj spešl fenyklovej čaj pro děti od ukončeného 1. týdne věku. Akorát já se tedy matlala s těma lžičkama, bo ho nechci zvykat na lahev. U nás v lékárně ten čaj prodávaj, je od firmy Babio.
Každopádně kapičky jsou asi jednodušší.
31. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
je fakt, že ten fenyklovej čajík (mám od Hippu) Štěpánkovi taky na prdíky pomohl :wink:
31. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Blko, jinak v BabyCalm fenykl je taky a ještě gylcerin, anýz a myslím máta nebo co. Takže chca nechce do něj stejně fenykl dostaneš.
31. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Míšo, aha, to jsem nevěděla. A po tom se vykaká? Jako mě nevadí fenykl jako takovej :slight_smile:, ale myslela jsem, že jsi koupila koření fenykl a to uvařila a to mu dala :sweat_smile: . Jsem mu nechtěla dávat tak velkou koncetraci.
31. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj..tak my už od 5h od rána taky bojujeme s prdíkama,malá teda prdí o 106,ale nějak s toho nemůže usnout,takže vždycky když chce zabrat tak to na ní zas přijde,začne prdět,z toho se probodí a pak zas nemůže zabrat,,tak se jí snažím uspat atd,stále dokola..ted je v košíku,na pravé straně má naraženou mouku,aby se netočila pouze na pravo a nad košík jsme jí pověsila hrací kytičku tak jí pozoruje..
Holky kolik tak týdně vyperete praček?Já tak 2x Sofinky věci a 3x naše věci věci to je 5 praček za týden,docela dost co?
31. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky.. nase mala mela taky rano kolem 4. po koju prdiky, pak nejak zazracne v pet usnula.. uz jsem myslela, ze nezabere.. nastesti jo a ted to vypada, ze bude zase chrnet, tak jdu do sprchy, je zas desny dusno.. :-/
31. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale nějak to nestíhám. Mám dotaz. Amálka mi kakala naposledy ve středu teď jí trápí bolest bříška. Prdíky ale má. Vždycky úplně zrudne jak tlačí, chudinka moje. Jinak už nekojím, protože se mi ztratilo mléko takže dávám Nutrilon 1 extra. Doktorka mi to nezvedá tak se ptám vás. Co můžu pro ní udělat?
31. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Ipuško zkus jí strčit teploměr do zadečku nebo bříško nahřát teplou plenou to pomáhá,nebo jí bříško trošku masíruj..já teda plně kojim tak nevim jak je to s UM ale prej miminka nemusí kakat i několik dní,ted mi to zrovna říkala doktorka..
31. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Hani děkuju, je mi jí hrozně líto jak se kroutí :cry:
31. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
jee ipusko, my vlastne mame holky uplne na den stejne stare, vid? :wink: :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak snad jí něco pomůže,nejhorší je ta bezmocnost když nemůžeš chudáčkům pomoci..
31. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
jj ipusko, miminka opravdu kakat nemusi nekolik dnu.. no a zkusila bych sab simplex, babycalm, masaz, nahrat brisko, najit vhodnou polohu na vyprdeni.. no proste vsechno co jde no.. at je male brzy lepe :wink:
31. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Dobré ráno holky,

malá spinká, tak jsem stihla přidat pár foteček.

Jinak jsme tu měli včera poprvé babičku (tchýni), tak nám navařila, tak aspoň nemusím lítat kolem plotny, teda ono to ještě taky moc nejde :grinning: bříško ještě bolí .

Jinak můj porod byl opravdu rychlí:
V pátek jsem šla normálně na ultrazvuk a pak do poradny, no a v poradně se jim nelíbilo, že malá moc za posledních 14 dní nepřibrala, tak, že si mne tam nechají na pozorování to bylo asi 10:00 hodin.
No a protože měli na rizikovém oddělení plno, tak jsem šla čekat na porodní sál, měli tam volnou postel, udělali monitor a ten byl v pořádku. Doktor říkal, že tam můžu být také týden, že malou budou prostě sledovat.
Ve 13 hodin byl oběd, tak jsem se krásně najedla :slight_smile: Asi ve 14:30 přišel Jiný doktor a že se chce na mne podávat, tak nález k porodu byl na dva prsty a ještě udělal Hemiltna, jestli se to třeba nerozjede a při té příležitosti také zátěžový test na dělohu. No a to bylo něco odkolo 15:45, kdy mi kapal oxitocin a přišla mne sestra zkontrolovat a rovnou mne popadla za ruku a za běhu jsem se svlíkala a rovnou na operační sál a císař.
No a 16:02 byla Kačenka na světě.

Dobrý bylo, že manžel vůbec nevěděl,že jsem porodila, protože se nestihlo vůbec nic, až přes jednu známou PA
v porodnice a naší známou, která manželovi volala aby mu pogratulovala, tak by se to dozvěděl asi až ode mně z jipu někdy bůhví kdy. Tak si umíte představit jak koukal :grinning:

Jo a na Jipce díky tomu obědu jsem teda zvracela jak amina :grinning:

Tak to byl v kostce můj porod.
31. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Káto tak to byl opravdu fofr a proč ti nakonec udělali toho císaře a na kterém sále jsi rodila a kterej doktor ti rodil?
31. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
katerino to teda byla rychlovka! :slight_smile:
manza musel cucet! :grinning:
31. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
holky ja svuj porod jeste vubec nepopsala jsem si uvedomila.. mela bych to napravit..
31. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Císař proto, že by malá normální porod nezvládla, byla by přidušená nebo raději ani nedomýšlet. Jméno doktora nevím byl to nějakej docent.
31. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Hani: jo a na porodním sále č.2

Andy: to teda koukal, vůbec nevěděl chudák co v tu chvíli dělat :sweat_smile:
31. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
no to katko chapu, hlavne jestli jste planovali, ze bude u porodu.. :sweat_smile:
31. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
jj plánovali, je nakonec to byla celková narkóza
31. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Kateřino, Kačenka je krásná :slight_smile: . To teda chudák manžel :sweat_smile: . Ale ten můj si taky užil, když jsem mu brečela do telefonu a nebyla jsem schopná ze sebe vypravit slovo a on chudák nevěděl, co se děje :sweat_smile:
A jaktože by nezvládla porod? A kolik vážila, já jsem to zapomněla :pensive:
31. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.