• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ani si kolikrat neuvedomime jake obrovske stesti mame kdyz mame nase polady doma a zdravoucke tuk tuk tuk
31. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Evco, no je to děsný, já tohle raděj nečtu, brrrrr.
31. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
jj miso jenze kdyz se spolu bavite musis zareagovat
31. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Míšo, vyzkouším. Ale když mu s nožičkama cvičím, tak to neúčinkuje.
31. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Evi, tak to je mazec. To si nedovedu představit, že by se mi to stalo :cry: . Už vůbec ne teď, když mám toho drobečka vedle sebe.
31. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Evi tak to je strašný :frowning2: chudák holka :cry:
Blani jj už dávam látku i na noc :wink: jen když hlídá babi tak malýmu dává papírovku :dizzy_face: a zítra pojedem na víkend k našim a tak asi budem muset papírovat :confounded: no ještě uvidím
Jmiso jj taky náš prďola nejvíc prdí u břebalování :wink: :grinning:
31. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
holky tak ja davam porad jednu latkovku do papirovek pac to by byla palba za plenky :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
Blko, a máš ho nahatýho (to je základ, aby na Tebe škodolibě mohl mířit a pokadit Tě :grinning:)?
Jinak taky hodně pomáhá kyblík s fakt teplou vodou na těch 37 stupňů a já tam s ním dělám "spadla lžička do kafíčka" :grinning: on pak začne kopat nohama a musíme měnit vodu :grinning: :grinning: Někdy je v kyblíku i 10 minut, se mu tam líbí, už aby ale pořádně držel hlavičku, protože to je i cvičení pro mě :grinning:
31. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
To je fakt hrozný :cry: .
Dala jsem do alba fotky z porodu. Dlouho jsem je neviděla a teď když se podívám na malou tak je úplně jiná, taková hezčí :grinning: :zipper_mouth:
31. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
Blko, k těm vitamínům - dávej je na lžičku a do nich ukápni svoje mlíko, několik kapek. Mně to sice doktorka neřekla, ale od lékárnice mám, že jsou to vitamíny rozpustné v tucích a že je doporučeno podávat je v MM, takže na lžičce nebo v lahvi s mlíkem.

No a teď se mi pomstil, přebalila jsem ho, zamotala do zavazovačky a řekla si, že napíšu tuhle větu než půjdem kojit a on mi tam nakadil, podle zvuku bezva nálož. No taky plína, co jsem sundala byla jen počůraná :angry:
31. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Míšo, ne úplně nahatýho. Tričko má. Tak to si nedovedu představit s ním dělat spadla lžička do kafíčka. Ale musí to být super. Marečkovi se taky v kyblíku líbí.
Vitamíny jsem na lžičku dávala dřív, ale nějak mi to nešlo mu to do té pusinky dát a nemohla jsem poznat, jestli to z té lžičky olízl nebo ne. Vitamíny dávám před kojením, tak se pak s mlíčkem smíchají. Snad :pensive:
31. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Evi, ty dáš jako látkovou plínu a pak papírovou :confused: ? Proč?

Ipuško, hezké fotky :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Kuk kočky :wink:
31. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Jé vitamínky dávám taky a taky je to boj s tou lžičkou. Ted to kapu přímo z pipetky do pusiny.
31. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
Jo a se spaním jsme dneska trhli rekord - šli jsme všichni chrnět před půl desátou a malá se probudila až o půl pátý, no mazec, jsem tomu sama nevěřila a pořád se budila :grinning:
31. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Charlie, ten vitamín, co dávám denně, tak má tu pipetu, tak je to super. Ale ten druhej vitamín ju nemá a to je boj. I když je to boj i s tou pipetou. Kolikrát má Mareček mastnou celou pusinku, jak se mi u toho šije a já mu několik kapek kapnu mimo :sweat_smile:

Tak to bych se taky budila a kontrolovala, jestli se něco neděje.
31. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
blani přesně, i s pipetou je to umění se trefit :grinning:

no já jsem se spíš budila už podvědomím, že počítám s tím, že se budu budit....Jinak jsem se nebála, že by se něco dělo... když mám ten monitor tak jsem absolutně v pohodě :grinning:
31. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
Charlie, já když mi Mareček poprvé spal 4,5 hodiny tak jsem byla celá nesvá a pořád jsem se taky budila a chodila se na něho dívat. I když mám monitor, tak přece.
31. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
holky poradte prosim.. muzu si na zhojeni hraze a siti a toho vseho dole po porodu delat sedave koupele s pridavkem tea tree oleje??
31. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
Andreasku, dubová kůra Ti nestačí?
31. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
miso ona strasne barvi a ty odvary z ni jsou docela pracne..
ten tea tree se mi zda pohodlnejsi a po pravde receno si myslim, ze by mohl byt i ucinejsi :slight_smile:
31. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Andrej, tak to netuším :frowning2:

Já se chci taky zeptat. Myslíte, že když dám do autosedačky plínku a na ni dám malýho, že se v ní nebude tak potit? Asi blbost, co...
31. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
blani, ja to tak delam :wink:
31. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
Andrej, jo? A nepotí se? Nebo aspoň míň? Protože to je děs, jak se v ní Mareček potí. Je vždycky celej mokrej :unamused:
31. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
blani neprijde mi, ze by se sabinka nejak moc potila, davame tam tu plinku od zacatku.. :wink:
31. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
andrej tak o tom tea tree taky nevím, co se tak zeptat v lékárně?

jinak já mám v sedačce zas dečku a podle počasí a teploty ji přikryju nebo ne. Ale sedí si aspoň v teploučkým a měkoučkým a žádný pocení
31. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Andreasku, nevím, jestli nebude moc dráždit.

Blko, malej v sedajdě plínu nemá a nepotí se, ale já ho moc neoblíkám.
31. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla a zese jen na skok. v neděli máme křtiny, tak lítám a nakupuju na pohoštění. jsme bohužel mega rodina... jinak včera jsme byli u doktora v poradně a malej má 7,14 kg. včera měl 12 týdnů. docela masakr, co? taky moje záda dostávají pěkně zabrat. co je nového?
31. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
miso, no snad to moc drazdit nebude, uz mam po sedave koupeli :slight_smile:

ahoj jitusko, simonek je tedy porizek :grinning: :wink:
31. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
anrej to teda jo. ale jako tlustej není, žádnej mišelinek. má normální faldičky. jen má podbradeček:slight_smile: a co malá, jak se vám daří?
31. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.