• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jitusko, mala je docela hodna, vsechno je v pohode, tuky tuk :slight_smile: tak snad to tak pujde i nadale.. :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
ahooooooooooooooooooooooooooooj kačeny!!!!!!!!!!!!!!

tak jsem doma od našich... už spíme dobře...včera od 23h do 5h a pak až ráno....někdy jde spinkat i dřív, ale vyjímečně!!

já už musííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím pááááááááááááááááááááááááááá :wink:
31. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
jé tady nikdo :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: ted jsme papaly a čekám na krkanec a nic :confounded: tak ho asi zalomím.......a mám hlad :sweat_smile: tak papa
1. srp 2009 ve 03:47  • Odpověz
no takže příště žádný krkání...ted furt čučí :angry:
1. srp 2009 ve 04:20  • Odpověz
Čau holky,
malej dneska krásně spinkal, takjsme s manželem vyspinkaní do růžova :grinning: :grinning: :grinning: Taky je to potřeba, dnes tu máme asi deset brigádníků kamarádů a začínáme dělat základovou desku na náš domeček :slight_smile: Už se moooooc těším až bude hotovej :dizzy_face: :dizzy_face:
Ještěže mám hodnou tchýni, která mi pomáhá s jídlem, protože odhad jídla pro tolik chlapů fakt nemám :frowning2: Moje máma zas přijede hlídat Štěpánka abych to všechno stíhala. No bude dnes hooodně rušno...tak se mějte kočky :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahoj.
My už jsme taky hore.
Jedeme na výlet. Musíme narvat kočár do kufru, jsem říkala manžovi, ať to vyzkouší předem, no nevyzkoušel, tak bude pobíhat kolem auta dneska. Podvozek se tam vejde v pohodě, ale jak s korbou to nevím, nejspíš budeme muset sundat kolečka, aby podvozek klesl a korba se tam v pohodě vešla na něj. Ten se bude vztekat .-D :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: . Včera jsme byli na grilovačce a vrátili jsme se o půl jedné :sweat_smile: . Dneska jdeme k našim. Manža bude celej den na tenise, tak ať zase nejsu sama a babča taky bude ráda, ža má Marečka celej den :slight_smile:
1. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
Míšo, no o chlapi, tak to bylo aji u nás, zkoušelo se až kddyž to bylo potřeba.
1. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
holky holky dobre ranko vsem..
prosim o radu a pomooc...
zacala jsem krvacet.. jsem presne mesic po porodu a plne kojim.. muzu se uz jednat o menstruaci?
pokud uz ji nektera z vas mela po porodu, kolik tydnu po nem to bylo??? moc dekuji.. :slight_smile:
1. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Andrej, tak to nevím. A očistky jsi už neměla? Já jsem je měla 5 týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A taky už den dva vypadalo, že bude konec a pak jsem musela začít nosit normální vložky. Ale zajímavé bylo, že jenom dopoledne. Odpoledne už jsem mohla mít slipovku a stejně byla čistá :confused:
1. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Já se chci taky zeptat. Když do těch kapeck baby calm mám dát destilovanou vodu nebo kojeneckou vodu, můžu dát převařenou obyčejnou vodu? Ta destilka se mi do toho dávat nechce, přijde mi to divné.
1. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
blani ocistky jsem mela cca 3 - 4 tydny.. ted uz tyden tak nic.. je fakt, ze me i boli bruch jak pred ms.. no jsem blazen, neni to nejak brzy??
1. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
adrej klidně si myslím to ms může být já ji dostala den po šestinedělí:slight_smile:
dobré ráno... dnešní noc byla snad ta nejhorší... jídlo ve 12, byl celej pročůranej, takže převlíct, jídlo ve 3, pak se mu nechtělo spát, takže do 5 jsem se snažila ho uspat. v 7 jídlo... to bylo něco. od té doby samo nespím. naspala sem asi 5 hodin...
1. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
jitusko fakt?
diky moc za odpoved.. zda se mi to dost brzy na to, ze plne kojim.. ale tak asi je vse mozne.. jsem trochu vydesena, protoze jsem mela velke poporodni poraneni (ruptura III. stupne), tak se bojim, aby to nebylo neco spatneho.. :confused:
1. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Andrej, hm, tak to možná může být MS. Andara dostala myslím hned po šestinedělí. Ale teď netuším, jestli plně kojí.

Jituš, tak to musíš být celkem KO :frowning2:

A nevíte, jak s tou vodou? Můžu tam dát obyčejnou převařenou?
1. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
blani myslim ze obyc muzes, ale fakt musi byt prevarena..
jitusko tak to jste tedy meli veselo.. tak ti treba dnes manzel pomuze, kdyz je vikend a ty se prospis :wink:
1. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Dobré ráno holky,

Jituš: tak to jsme měli nastejno s tím spánkem, málá měla pořád otevřené oči a vůbec se jí nechtělo spinkat.

Nevím jestli to není tím, že jsme v po 18 hod šli na procházku a tam se vydatně vyspala.
1. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Andrej, dík. Já jsem si to myslela, ale radši se ještě zeptám :wink:
1. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my oproti včerejší noci-která byla superní,tak dnešní noc stála za prd.Papal v devět já šla spát o půl jedenácté,malý s eo půl jedno vzbudil,pak se vzbudil o půl čtvrté pak v šest to s ekroutil,pak se posmolil,a už nespal.Teď s esnaží usnout v koši,ale nějak mu to nejde.
Andy já taky špinila,určo se jedná o menzes.Ne že bych vyloženě krvácela,ale mírné špinění to bylo,dneska zase nic
1. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
andrej jenze ty uz ses po porodu mnohem dele vis.. mam trochu strach.. :unamused:
1. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
i kdyz bricho me taky boli jako pri ms, jsem blazen.. takhle brzy bych to necekala jeste kdyz plne kojim.. ale zas by to mela byt znamka toho, ze telo funguje jak ma, ne?
1. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
manžel se teprve dneska vrátí po 14 ti dnech z tábora:slight_smile: tak jsemchtěla uklidit, ať tu není takovj bordel, uvidíme.
1. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
jee aha, tak to jste byli 14 dni sami? to ses sikulka :slight_smile:
1. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
jj, už se těším, jak manžovi předám noční službu:grinning:
1. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
to je jasny, jen at si taky makne :wink: :grinning:
1. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Holky, z jaké vody děláte mimískům čaj?
1. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
já teda dělám všechno z kojenecké. i UM.
1. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
asi se ptám blbě, ale tak se přímo jmenuje, manža včera nakoupil Evian a Aqua panna
1. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
ahojky, tak malej na chvilku usnul tak dočítám. on mi vždycky usne před krmením :grinning: no, ale budit ho nebudu. tak já čaj i sunar dělám z převařený vody.
1. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
sunset a ty kojis nebo ne?

a z prevarene vody normalni z kohoutku?
1. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.