• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej: dobrý dotaz :slight_smile:
1. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Teda dnes se mi malá budí po hodině, tak dám prso a pak zase hodinu spí :frowning2:
1. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
katko no jestli takhle budes kojit dal, tak bude mala za chvili peknej puclik :slight_smile:
1. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Andy: zatím mi si říkám, že to je fajn, protože to potřebujeme dohnat :grinning: , tak snad se pak zastaví.

Tobě Sabča spinká?
1. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahoj holky tak za chvili u nas vypukne grilovacka s oslavou jirkovych tchanovych a daneckovych narozenin tak jen dpoufam ze bude danik sikovny

jinak blani latkovku davam do jednorazovky proto abych nemusela kupovat tolik papirovych plen az se stolicka trosku ustali prejdu jen na jednorazovky
1. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
holky ktere davate jen UM jak vam miminka kakaj a za jak dlouho se ta stolicka upravi na tolik ze nebude tak tuha danik s tim celke bojuje musime pouzit i trubicku :unamused:
1. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
katko lezi v postylce a duda si :slight_smile:
ja lezim v posteli, laduju se zmrzkou a susenkou a snazim se nejak vyplodit popis porodu.. dnes je to mesic, co se mala narodila a ja to jeste nenapsala..
1. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak to máš fajn. :slight_smile:

Ty jo už měsíc, toto letí :unamused:
1. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
to teda leti, je to neuveritelny.. na male to uplne vidim, ze uz je jina nez po narozeni.. :slight_smile: uz krasne kouka, zacina pozorovat veci, zveda hezky hlavicku, je to fajn :slight_smile:
akorat mi dela starosti trochu ten muj "spodek"..
mela jsem velke poraneni a je to tam dole ted takove vselijake a jeste k tomu ta menstruace.. no nic moc.. :confounded:
1. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
To bude dobrý, to se zahojí.

Zrovna jsme se v porodce s jinýma maminama shodli, že je jedno jestli spontánně nebo císař, protože Tě buď pěkně bolí spodek nebo břicho :slight_smile:

U mě je to teda den ze dne lepší musím zaťukat, ale stejně, zakašlat nebo kýchnout to je utrpení :frowning2:
1. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
dekuji za pozdrav holky :angry: :angry:
Andy z čeho děláš čaj ty?
Hoj kočky, tak u nás je to dneska na palici.

Tak za á) baterka z auta je kaput, což by nebyla taková katastrofa, kdyby to auto zrovna dneska nebylo tak potřeba, manža jel k rodičům na kole, půjčil auto a jel pro baterku, holt ale tady zavřeno, tak smůla, na shánění v Brně není čas.
za bé) volá nám chlápek co pronajímá myslivnu, kde dneska máme mecheche na počest malé, že zásuvky vyhazují elektriku a že tam volá elektrikáře. No tak elektrikáři přijeli a pro jistotu všechno odpojili, prý je to nebezpečný a může to tam buchnout a shořet No bezva. Chlap s prasetem na cestě, jak to má pak opíct, pivo se nemá jak chladit. No supr.
za cé) Veru je dneska pěkně protivná, to mě ještě tak scházelo

Jenomže nás jentak něco nerozhází, takže máme 2 elektrostanice a na myslivně už hodinu maká jiná skupina elektrikářů, aby nám aspoň provizorně napojili elektriku a mohli si aspoň svítit. Údajně prase a pivo pojede na ty elektrostanice
Co se dneska ještě pose..?
1. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
jo z vody z kohoutku, já odstříkávám malýmu mlíko, a jednou obden dávám sunar, když je málo mlíka.
katko no snad jo.. jenze si ted moc jeste nedokazu predstavit ten sex.. :sweat_smile: :frowning2:

jinak ja plne kojim, takze cajiky nevarim, vis.. :slight_smile:

ahooj evcoo :slight_smile:
charlie kliiiiid :grinning: vsechno bude nakonec dobry, uvidis :wink:
sunset tak to ju :slight_smile:
evcoo uzijte si dnes grilovajdu :wink: ty uz vubec nekojis?
jinak ja pouzivam jen jednorazovky a spotreba je to tedy pekna.. nu coz :grinning:
1. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
teda charlii když se daří tak se daří, no snad už jste si tu smůlu dneska vybraly a už bude jen dobře a oslava se vydaří. :slight_smile: tak martin šel uspávat malýho a už zase chrní oba a na mě zbyl zase jen úklid :angry: příště půjdu uspávat radši já.
1. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Holky, já se fakt bavím :grinning: :grinning: :grinning:
No řekla bych že už se nic nepotento :grinning:

Ale už to máme podchycený, zlatej manža, já věděla proč si ho beru :grinning:
1. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
No nic, hezky si tu pokecejte, užijte si víkendík a já se jdu trošku natáhnout než to vypukne :grinning:
1. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
charlie to je na posrani :confused: :confused:

jj andy nekojim maly mlicko nechce a kdyz si da tak blindi a je celkove nespokojeny a po nutrosi je to vyrovnane miminko
1. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
charlie tak papa a uzijte si to :slight_smile:

evco tak to je hlavni, ze je maly danik spokojeny :slight_smile:

sunset taky bych mela uklizet, ale prdim na to.. umyla jsem nadobi a to musi stacit :grinning:
vecer asi budem grilovat, se tesim :slight_smile:
1. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
no ted jsem trochu poklidila kuchyn a ještě bych ráda uklidila na balkoně, aby se mi tam vešel kočárek. teda nevím jak tady zase ten koník počítá ty týdny, vždyt malýmu už jsou měsíc a dva týdny.
1. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
fakt jo? no mozna podle puvodniho terminu cos mela a ne podle dne, kdy se skutecne narodil.. jukni na to.. ja to mam presne.. :wink:
1. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
no nevím jsme jen o den napřed oproti termínu tak nevím koukala jsem do nastavení a tam to mám dobře. tak já odstříkám mlíko a pak vyrazíme na procházku :slight_smile:
1. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: tak jsme se vrátili ze super 4h procházky byli jsme v Divoké Šárce a fakt krásně jsme se prošli.. :slight_smile:
Když malá dostal hlad sedli jsme na lavičku,já vytáhla kozu,nakrmila jí,přebalila a mohli jsme pokračovat.. :slight_smile: Fotku budu mít v albíčku,tak jukněte :wink:
Jinak jsem včera byla na gyndě,nechala jsem si píchnout do zadku nějakou antikoncepci na 3.měsíce,doktorka říkala že jsme krásně zahojená,všechno v pořádku,ale když do mě vrazila kleště a brala mi stěry tak jsem úplně vyjekla bolestí..
Zapoměla jsme se jí zeptat jestli už se můžu normálně koupat ve vaně,ale to asi už jo ne?
Jdu si vás dočíst :wink:
1. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
hani, krasny letni optimisticky fotecky :wink:
1. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahoj Andreasku zrovna jsme chtěla napsat že tady nikdo neni,že si všichni užíváte venku krásného počasí..
Co to tvoje krvácení,jak to pokračuje?Nechceš si radši zajet na bulovku k a zaptat se?Mě skončilo šestinedělí ve čt a ještě jsem MS nerdostala a doufám že ani hned tak nedostanu,je to divný když plně kojíš,tak bys takhle krvácet neměla né?
1. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
ahoj-Hani hezký fotečky :slight_smile:

my jsme od našich na víkend u Martina abysme se trochu užily,budem bourat asi na konci prázdnin,teď oba chrní v ložnici v posteli

já byla na gyndě po 3 týdnech a ještě du po šestinedělí.teď mi jen mrkla na jizvu a skontrolovala jak se zavinuje děloha a pak mi bude dělat taky stěry :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budem se domlouvat na antikoncepci,prý nesmím skrz císař rok otěhotnět,ale to se určo nechystám :grinning:

ještě pořád špiním nosím teda jen slipovku ale už mi to leze krkem :angry:

tak zatím pá a já zase nakouknu :wink:
1. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
sabca chrni a ja si taky chvili zdrimla..
ahoj reni, taky se do roka nechystam otehotnet :wink:
hani no ja ti nevim, na bulovku nepojedem, myslim, ze to je ms, co by to bylo.. i me boli trosku podbrisek jako me klasicky bolival, cetla jsem nejake prispevky a nektere holky to takhle opravdu uz dostaly.. no co se da delat, myslela jsem, ze budu mit chvilku od ms pokoj a ono nee :sweat_smile:
1. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj Reni..no do roka otěhotnět bych fakt nechtěla,já dokonce slyšela že po císaři bys měla mít pauzu aspon 2 roky..
Sofinka chrní už od 15.30 akorát před chvilkou jsme jí nakojila zas vytuhla tak jsme zvědavá na tu noc když ted takhle spí..hlavně nevim jestli jí nemám vzbudit,vždycky kolem 19h koupeme ale dneska to teda moc nevypadá..
1. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.