• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
já to ještě nedostala....menzes :confounded: 3.8. jdu kuli jaterkaám na výsledky a pak asi na provokačku...to jste to všichni jako normálně dostaly po šestinedělí :astonished: já ne :unamused:
1. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahooj.
Ja to dostala na konci sestinedeli a ted po 4tydnech znova,ale zadny boelsti a je 4dny, predtim 6dni a bez Ibalginu ani ranu.

Jinak Smouli-ptala ses,cim krmim, normlane kojim (uz ani nedokrmuju, se to upravilo) a spi pravidelne 22h-5h, pak do 8 a do 11h. :wink:
1. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
A gyndarka mi rikala, ze je to individualni, ze nekdo ikdyz koji dostane MS hned a nekdo az po roce treba. :wink:
Ja uz dneska jen trochu spinim, snad uz bude konec,uz ty vlozky nemuzu ani videt! :angry:
1. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Andreasku-myslim, ze ta koupel s tea tree ti neuskodi.Tu jizvu uz mas zahojenou?Ja to mela trosku rozsklebeny a pomohla ta dubova (gel) na stazeni a ted uz ji mam zahojenou uplne (neni skoro videt) a musim na doporuceni Dr masirovat,aby byla pruzna. :wink:
1. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
to ti spinká krááásně....já nekojím už 14dní-jsme na nutrilonu a je spokojenější!!! chodíme spát kolem 22-23h do 4h a pak do 7h to taky ujde...abych to nezakřikla, ale v postýlce nespala ještě vůbec- spí bud v koši, nebo se mnou, ale víc v koši - postýlku zavedu tak od půl roka!! :wink:
1. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
My poprve v postylce az v 7tydnech :wink:
1. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
andaro takze jsi to dostala uz na konci sestinedeli ju? ja prave mam konec az 12/8 a dostala jsem to dnes, presne mesic po porodu, to je silene brzy, ale asi to fakt ms bude, ale jen slabounka.. ale normalne je to cervene, ne hnede..
1. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jsme z5.
Kočár se do kufru vešel, dobře jsem ho změřila :grinning:

Voda - do půl roku by se mělo vařit jen z kojenecké vody, což je třeba i aquila nebo toma voda, je to na nich vždy napsané.

Menses po těhu - jak už je psáno, je to individuální, někdo dostane hned a někdo třeba za rok, doufám, že dostanu za rok :grinning:
1. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jo a děsný, jsem ráda, že používám látkovky. Malej měl dneska jednorázovky, na chatě je jen studená, tak jsem si řekla, že dojedu ten balík, co jsem měla do porodky a stále tu zbytky mám. Na cest měl látkovku a nacestu dom taky, ale na chatě jsem dávala jednorázovky, 2x ji měl úplně skrz pročůranou, jednou měl mokrou i peřinku v kočárku, co má jako podložku, přitom ji měl na sobě hodina a půl, to i blbý český čtverce mi vydržej dýl :angry:

Navíc tedy během 10 minut pokadil 4 kousky, to by fakt byla spotřeba :grinning:
1. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Andreasku,koukám, že sis vyměnila "miminka" :grinning:
1. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
andara ta tvoje má ale háááro :grinning:
1. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahojky holky my jsme měli dneska nakupovací den,nejdříve v tesku,tak jsme se vyřádila ve slevách pro Vojtíka něco na sebe,pak domů vybalit nákup a už jsme frčeli na slevy do carfuru,tam jsme si dali obídek,proletěli obchody a frčeli zase domů.Jen sjme se dali nějak dokupy už přišli známí a šli jsme si sednout na zahrádku na pivo.Pak všichni asistovali při koupání Vojtíka,před chvilkou odešli,a já jsem hotová,ale malý ne a ne spinkat
1. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
taky drcám a ne a ne usnout :angry:
1. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak náš mladej si chvilku zabrumlal v postýlce, ale teď už je tuhej, kdyby o tak celý den na čerstvém vzduchu zmohl a spal aspoň do 5 :grinning:
1. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
miso jj, na chvilku jsem si vzala bellouska misto sabinky :wink: :grinning:

jinak muzu potvrdit, ze spotreba jednorazovek je fakt obrovska..
1. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tak jsem se sem na chvíli dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Před 8 jsme okoupali, dala jsem napapat a do 9 nemohl zabrat :frowning2: . Ududlával se na prsu, tak jsem mu šoupala dudlík do pusy, pak se nějak teda ududlal a už spí, takže jsem posbírala plínky ze šňůry, poskládala a schovala, ještě uklidila věci po koupání, okoupala se a konečně oholila (nechtěla jsem se v šestinedělí holit).

Andaro, krásné fotečky, Sofinka je moc krásná :slight_smile:

Jdu do hajan, dobrou noc :slight_smile:
1. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
holky tak dobrou noc, hezky se vyspete, at nam mimisci spinkaji jako dudecci :wink: :grinning:
1. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Dneska tam bude asi vedro. Mareček ráno zýval, že by spinkal, ale očka zavřít nechtěl, co kdyby mu něco uteklo, že jo :grinning: , tak jsme se zamotali do šátku a okamžitě spal :confused: . Tak teď tady sedíme zamotaní a Mareček spinká :slight_smile:
2. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj.
Tak čerstvý vzduch měl na malého opačný efekt, v noci se furt budil a chtěl pít. Možná měl jen žízeň, bylo mu vedro, protože pil krátce a často.
My musíme jet nakoupit, tak budu muset muže vykopat z postele, to zase bude protestů :confused:
2. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojky holky,tak my jsme včera zabrali až po jedenácté hodině,dávala jsem mu ještě napít ale nechtěl,chvilku plakal,pak s esmál,kdo ví co vlastně drobek chtěl,ale pak usnul,to jsme si říkala jedl v osum bude za chvilku vzhůru,ale překvapil mě,dožadoval se až ve čtvrt na šest ráno,tak dlouho jsem se dobře nevyspala.Možná ho znavili ty nákupy,nevíma,le dneska ještě vyrážíme po obchodech,jdu se podívat na nějakou koju podprdu a pak hned jedeme k našim.Takže celý den nabitý.
2. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Taky pojedeme nakupovat, ale až odpoledne.

Koupila jsem další dudlík :sweat_smile: a světe div se, Mareček dudlááááááááááááá :sunglasses:
2. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
tak to je super,že konečně Mareček našel dudlík pro sebe.
Vojtíkse teď pořád směje,je to nádhera,Jindrovi včera málem ukápla slzička jak ho viděl se hihňat
2. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Andrejko, to je krásné. Mareček se taky někdy směje, ale tak trošku. Ale taky mi ukápla slzička, když jsem to viděla poprvé :dizzy_face:
2. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky, to je zase parak, co?
jinak sabinka se vcera taky krasne usmala a tomas se me ptal pry jestli je to normalni, ze je namekko, kdyz se mala takhle smeje, tak jsem mu rekla, ze naprosto :wink:
2. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky..my jedeme v 11h za tetou do Boleslavy na chalupu tak budeme celý den pěkně venku..
Jinak Sofča včera usla už v 18h a nešla probudit,dokonce ani když jsem jí přenesla do postýlky tak se neprobudila,ani jí nevadilo že má hlavičku na levou stranu a spala až do 1h ráno,jsme se bála jaká bude noc,ale naštěstí se jen napila,posrandila,tak jsme jí přebalila a zas usla,pak se probudila ve 4h,do 5h jsme byli vzhůru a pak ještě zabrala až do 8h..takže jsme jí sprchovala až ted ráno,ale byla jsme z toho taková nervozní že takhle dlouho spí..takhle mi moc přibírat nebude když je jak šípková princezna..
Blka a co jsi koupila za dudlíka?My stále ještě nedudláme..
2. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj hani, uzijte si to u tety :slight_smile: ja ted dala malou na zahradku a cekam na toma, az prijede z nakupu, mam hlad jako vlk.. slibil, ze bude varit, tak uz se mi sbihaji sliny :grinning:
jinak nase sabca nejradsi dudla dudlik od aventu :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Hani, koupila jsem Chicco kaučukovej. A ne ten tvarovanej, ale tu jakoby placku. Je menší a přišel mi nejpodobnější bradavce :sweat_smile: . Teda ne, že bych ju měla tak vytahanou :grinning: , ale tím tvarem :wink: . Ten kaučuk je prý měkčí než silikon, ale když jsem je doma promačkávala v ruce, tak mi to přišlo stejně tvrdý. Ale možná v puse to je jinačí nevím.

Na chaloupku bych taky jela :slight_smile:

Andrej, to máš fajn, ten můj jenom čeká, co uvařím :pensive:
2. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Andrej, už sis koupila tu odsávačku?
2. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
blani a co varis? teda ja mam hlad! :grinning:
2. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Budu dělat holadské řízky. Ještě jsem je nedělala, tak su zvědavá, jak to dopadne.
2. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.