• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Už jdu na to, ale vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak jsme doma z nákupu, přebaleno, nakojeno, chrní v postýlce, já si musela dát jogurt, než bude oběd, tak bych nevydržela.
Teď mi chutnaj řecký jogurty, mňamka.
My na oběd budeme mít knedlo vepřo zelo, to bude i na zítra. Pak na další dva dny bude na houbách a co pak, to ještě netuším.
2. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Náš mladej mám nejraděj dudlík od MAM.
2. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojky přeju pěknou neděli, tak my jsme pěkně po obědě malej spinká, takže siesta :sunglasses: tak by to mělo být pokaždý, ale bohužel. my máme dudlík od nuku, ani jsem mu jinej nezkoušela, ale občas o dudla vůbec nestojí.
2. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
tak jsem to nějak zakřikla :sweat_smile: už je vzhůru a řve :rolling_eyes:
2. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj holky,
sunset - náš Marča taky nechtěl dudlík, dávali jsme mu nejprve ortodontický silikonový nuk - ten co byl v prenatal boxu, plival ho a jakoby se mu navalovalo na zvracení, tak mi někdo poradil, koupit ten úplně obyčený gumový - já koupila gumový ortodontický - a vzal ho asi na pátý pokus a teď už bere i ten silikonový nuk, tak zkus koupit třeba ten obyč - jinak když se rozeřve, tak ho hned nevezme, je třeba to vyzkoušet znovu po chvíli :slight_smile: ale prý jsou děti, které dudlíček nechtějí, tak třeba tvůj Filípek nebude chtít dudlíček :pensive:
já ho teď nakojila, vzal si 140, tak snad bude spinkat a nebude blinkat :sweat_smile: zatím je vzhůru, to ještě není vyhráno, i když si odkrnkne, tak klidně ještě po hodině blinká nebo přímo blije, musíme ho co nejdřív uklidnit, aby sebou nemlel a neblinkal a přibíral, abychom nemuseli znovu do nemocnice :wink:
2. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli Vám dnes mimča v tom horku spinkaj a koukám, že ano, to Kačka vždycky tak na pět minut a řev :fearful:
2. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jinak já mám dudlík od suavinéx, jsou dražší, ale dělají -2m, takže nám vyhovuje :slight_smile:
2. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
sabca spi katko pomerne hezky, na zahradce i doma..
2. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
náš malej dnes spinká ukázkově, tak se bojím, co přijde v noci :sweat_smile: - spal v kočárku na zahrádce, což nebývá obvykle, tam moc nevydrží a dnes se mu tam líbilo a pak spal v postýlce v ložnici :slight_smile:
2. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
kacenko snad vam bude spinkat hezky i v noci :wink:
2. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
ahoj holkypridala jsem foto za chvili budem koupat a pak pojedem na jedno na zahradku odpo se nedalo pac byl hic jak krava
2. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Tak jsem tu jen na skok :wink: ráno jsme byli nakupovat, malej byl hodnej, ale po poledni je to s ním hrůza. Chudák je furt žíznivej, nechce spát a je umrčenej. Ani se mu nedivím, je tu hroznej pařák a dusno, byli jsme skoro celý odpolko u tchýně, mají tam příjemněji než my, ale i tak žádná sláva :angry:
Takže Kateřino, náš malej dnes taky žádná sláva :frowning2:
2. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
My nedudláme, a když už, tak vyhrává dudlík od Nuku, máme i ten kaučukovej od Chicca, ale raději Nuk. :wink:
2. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
U nás odpoledne žádná sláva, furt kojíme, spal jen cvilku v kočárku, ale dohnala nás domů bouřka :fearful:
2. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Tak jsme zpět,užili jsme si úplně super den,akorát se všichni koupali v bazénku a já byla schovaná ve stínu..
Blko ten kaučukovej od Chicca mám taky,ale ani ten nechce..ted jsme jí vysprchovala a dala do postýlky zatim si tam povídá,tak doufám že zabere..
Jo a taky má Sofča asi nějakej průjem,protože normálně kajdí tak 3x denně a dneska kadila už 8x prostě při každém kojení..tak nevim jestli to mám zítra pořešit s doktorkou nebo to nechat být..
2. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Tak už si nepovídá už brečí..
Jinak odpol.spala asi jen hodku jinak ne,tak se divim že se jí ted nechce..
2. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
hani, nase sabca takhle kadi skoro denne.. porad menim pokadene plinky :wink:
sabinka ted taky lezi, nad ni se toci a hraje kolotoc, zatim vypada spokojene, tomas vari.. pak juknem na chalupare a doplnime fotky do knizky prvni krucky zivotem a jeste vlastne bude koupajdo..

evco.. moc hezke fotecky.. hlavne ta s malym a pejskem :wink:
2. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Malej teď konečně zabral, jsem zvědavá na jak dlouho :confused: V noci toho moc nenaspal - každý dvě hoďky kojo, dopolko spinkal tak tři hoďky a pak už vůbec ne :frowning2: Tak snad vydrží a u nás se na noc udělá lépe, furt hrozný dusno :angry:
2. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
čau mamče,

tak včerejší párty na počest té naší kočičky se podařila na jedničku s hvězdičkou. Přišlo skoro padesát tet a strejdů a všichni gratulovali a bylo to moooooc fajn posezení.
Domů jsme dojeli o půl 12, tatínek teda pozdějc a v dost podroušeným stavu :grinning: :grinning: :grinning: , já byla akorát přežraná prasete a dorty :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jsem byli ráno poklidit místo pařby a pak na oběd k tchánovcům, jinak odpočíváme.

No prostě bájo víkend a takový akce by se měli opakovat častějc :wink:
2. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tak to je super Charlie, že vám to nakonec tak krásně všechno vyšlo, po těch problémech....Ty jo, to prasátko bych si taky dala...mňam....
2. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj maminky :slight_smile: . Tak Mareček odpoledne skoro vůbec nepsal, teď se mi ho podařilo uspat, tak snad to vydrží.
2. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj.
Já dneska spala až do 5, jsem vyspalá, udělím malému metál :slight_smile:
3. srp 2009 v 06:07  • Odpověz
Nazdárek,
tak my se vzbudili dvakrát v noci, ale i tak jsem překvapená. Myslela jsem, že v tom dusnu to bude horší. Když se ovšem probudil, tak sál jak divej :sweat_smile:
doufám, že dnes bude příjemněji :frowning2:
3. srp 2009 v 06:49  • Odpověz
Tady od večera pršelo, takže vzduch v noci OK, teď je docela kosa.
3. srp 2009 v 06:53  • Odpověz
Tak u nás tak kolem půl jedenácté v noci sprchlo, vypadalo to, že přijde nějaká hulava, hrozně fučel vítr, blesky, ale během snad deseti minut to bylo pryč a dusno stejný :angry: :angry: Teď je venku ještě celkem příjemně, tak uvidíme :confused:
3. srp 2009 v 06:57  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Tak včera v noci akorát děsně fučelo, ale nic z toho :unamused: . Teď už zase svítí sluníčko a vypadá to opět na pařák. Dneska jdu na kontrolu na gyndu.
3. srp 2009 v 07:38  • Odpověz
ahojky,tam nám se včerejší dřtiny vydařili na jedničku. akorád při příchodu do kostela se malej podělal a pak už se mu to nelíbilo, tak křičel, ale jinak pohoda. jídla nám teda zbylo dost, protože ne všichni dorazili, ale to se nějak sní:slight_smile: co je novýho?
3. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Jé vy jste měli Jituš ty křtiny co?? My jsme je měli mít včera taky, ale nakonec jsme to přeložili na 16.8. to jsou u nás hody, tak to sfouknem všechno zaráz :grinning:
To je fajn, že se vše vydařilo :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj Jituš :slight_smile: . Tak to je fajn, že křtiny dopadly na jedničku :wink: . Chci se tě zeptat, taky bysme chtěli dát Marečka pokřtít. Musí být kmotr biřmovaný nebo stačí aby byl pokřtěný? A před křtinami se musí chodit na nějaká sezení s farářem, že? Jak je to časově náročné a co se nám bude říkat? Takové věci vůbec nevím, tak proto se asi blbě ptám :sweat_smile:
3. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.