• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani, kmotr by měl být biřmovanej a pokud žije s holkou, tak by měli být vzítí. Malýmu jde za kmotra brácha a ten biřmovanej není, záleží na farářovi, jestli to uzná nebo ne. Ale pokud je jen křtěnej tak to vám podle mě neuzná :confused:
Jinak my byli na jednom sezení, jen abysme domluvili co a jak - v kolik hodin, jak to bude probíhat a chvilka povídání o křtu .... max hodinku jsme tam byli.
3. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Téda, my jsme s mužem oba křtění, ale já pro malýho nic takovýho nechystám, nevidím v tom žádnej význam, nejsme věřící.
3. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Heluli, píšeš, že to záleží na farářovi a pak, že jenom křest neuzná, tak jsem to trošku nepochopila :sweat_smile: . Ještě jde o to, že mi do kostela nechodíme, takže jestli by nám neříkal něco víc, když nás nevidí na bohoslužbách.
3. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Jo, už asi chápu :sweat_smile: . Já mám dlouhý vedení, říkám to pořád :grinning: . Jakože, když bude křtěnej a vzatej s holkou, tak OK. Když bude křtěnej a žít na hromádce, tak ne. A když bude křtěnej a žít u rodičů, tak OK. Je to tak, že? Akorát vůbec netuším, jestli naši kamarádi jsou křtění, tak aby nakonec nešel místo kmotru kmotra :sweat_smile:
3. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
No ne, měl by mít všechny svátosti kterých mohl prozatím dosáhnout :wink: Křest jen nestačí, to biřmování by vám mohl prominout :wink: Takže by měl mít křest, příjímání :slight_smile: a pokud žije u rodičů tak je to okej. Aspoň nám to tak prošlo
3. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Heluli, aha, tak stejně mám dlouhý vedení :grinning: . Ono stejně záleží na farářovi, doufám, že nám ho pokřtí. Manželové tetě to odmítlo několik farářů, protože nechodí do kostela. A jeden by jim holku pokřtil za 5000,- :astonished:
3. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
ahojik holcinky :slight_smile:
my uz byly venku - na prochajde a v obchode pro chleba.. je krasne, pritom rano po probuzeni to tak nevypadalo..
mala spi v kocarku na zahradce, tak je pohodicka.. v noci spinkala krasne.. :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
My máme docela dost "chápajícího" faráře. Ale pokud by měl kmotr jen křest, tak by nám to určitě nepovolil. Oni to taky musí dokládat myslím na biskupství (nejsem si jistá) a tom to prý musí obhájit, proč kmotr nemá všechny potřebné svátosti...
3. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
všechno záleží na farářovi. my máme takovýho ujatýho, tak jsem tam museli 2x na povídání, ale dalo se to přeít. kmotr pokřtěnej být musí a to ostatní záleží na farářovi. nám farář zná, všichni do kostela chodíme, tak to bylo jednoduché. akorát měl trochu problém, že kmotr by neměl u křtin hrát ve schole:slight_smile: Kája je totiž přední kytarista a solista a hlavně chtěl Šimonkovi zazpívat on. ale to nějak rozdejchal:grinning: my mu dali 200, jakože na benzín a tak. prej se to tak dělá, tak jsme to tak udělali:slight_smile:
3. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Holky, díky, nějak to pořešíme. Vyšleme tchýni a tchána na výzvědy a uvidíme :grinning: . Babička se ptala v Olomouci a farář se divil, že ho nenecháme pokřtít ve vedlejší vesnici. Tak uvidíme :slight_smile:

Jituš, tak něco "do kapsy" bysme mu taky dali, to se dělá i při pohřbech, ale on té tetě vyloženě řekl, že chce 5000,- jinak ji nepokřtí :rolling_eyes:
3. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
jako to je masakr... a to je farář, co? pak nemaj brát úplatky úředníci a další lidi...
3. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Jituš, přesně tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Půjdu nakrmit Marečka a půjdeme ven.
3. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
ahojky
tak my sme byly u dr v poradně,dnes máme 4 týdny a už měříme 59cm a vážíme 3560 :sweat_smile: jo a pohybově jsme natom jak 3měsíční mimčo :confused: malá prostě sama drží hlavu úplně v pohodě,to je mazec :sweat_smile:

Jituš vy jste nechaly malýho pokřtít||?musím vás dočist,čtu to jen tak letecky

malá teď usnula páč v noci vubec nespala,bylo tady strašný vedro takže usla 22:30 o půl třetí stávala na kojo a pak v 6 ale mezi tím každou hodinu vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejsem nato uní zvyklá,spinkává 3-4 hodiny vkuse,tak sem grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

odpo chci jet nakoupit a uvařit páč zas na 2 dny půjdem k tatínkovi tak malou bude hlídta babička,asi si teď půjdu chvilku dáchnout :sunglasses:
3. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
sabca se vzbudila, nakojila jsem a zas na mne usina.. :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
reni, jj, nechali. jsme věřící, tak jsme nad tím ani nepřemýšleli:slight_smile:
3. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
jituš tak to jo,my nejsme takže nebudem křtít,akorát tchýně je tím krapet pohoršená ale nechápu proč když mi sme v životě do kostela nechodili,takže pro nás je to zbytečný,ale pokud vy ste věřící tak to je jasný :wink:
3. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
holky tady je to nejaky mrtvy.. sabca usnula, tak si jdu tedy taky lehnout.. zatiim.. :wink:
3. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
jo a já mám novinu... mám podělanej kočár. teda jedno kolečko. nevím, jeslti to mám zkusit opravit, nebo reklamovat, nebo co? normálně nejde zacavknout a někdy se vyvlíkne... jsem dost nasraná...
3. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
pekny den holky moje danecek vcera spal od jedne odpo do sedmi do vecera pak jsme koupali a opet usl az do pulnoci a pak vstaval ve 3 a v sest a pak usl kolem 11 a ted jsme krmili a opet dada

http://www.youtube.com/watch?v=6CxluvT3qmg

holky mrknete
3. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jituš, tak to je pěkně naprd :unamused: . Zkus zavolat do toho obchodu, jestli ti dají náhradní kolečko hnedka nebo by si vzali celej podvozek na reklamaci a tím pádem bys byla bez kočárku. A nebo jestli ti poskytnou náhradní po dobu reklamace. Sice to bude určitě nějakej předpotopní kočárek, ale aspoň nějakej.

Evi, teda, tak to ti spal jak dudek :slight_smile: . Možná tím horkem, ne?
3. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Evi, božíííííííííííííííííí video :dizzy_face: . To se vám Daneček už tak krásně směje :wink: ? Mareček se snaží teprve tak týden. A taky ty ruky ještě neumí ovládat, že? Máchá něma na všechny strany :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
jj blani takhle se smeje uz vice jak 10-12 dni a ted uz se smeje i nahlas je bezvadny
3. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
a rukama macha to mas pravdu ale umi i dobre mirit pokud chce tak ti da tafku hlavne kdyz mu chci dat pusu kdyz ma hlad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jo, tak ťafku taky dostávám :grinning: . Teda spíš to je facka, jak má rozdělanou tu dlaň a plácá kolem sebe, tak někdy mě plácne po tváři :grinning:
3. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky holky,mám jen chvilinku,tak vás jdu pozdravit?vojtík spinká já vařím a budu muset trochu poklidit,dopo jsme byli venku,včera celý den u našich,prostě pohoda.
My jdeme zítra k doktorce,tak snad Vojtík nebude trucovat a hezky se předvede co už umí
včera jsme už vrátili vaničku,a Vojtík se koupe už jako velký chlap a náramně se mu to líbí.
Evi suprácké video.Vojtíšek se taky řehtá,je to psina ho pozorovat.
3. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jituš, rozhodně bych v záruční době reklamovala, pokud se pokusíte opravit a nepůjde to a pak to bude poznat, že jste zkoušeli opravovat, tak se rozhodně budou s reklamací cukat.

Pokud jde o dobrého prodejce, tak poskytne na dobu opravy náhradní kočár. V obchodě, kde jsme si brali Teutonku poskytují stejný kočár, tedy podvozek (pokud se reklamuje podvozek).
3. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
no, zavolám tam, ale fakt tomu moc nevěřím.
3. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
tak jsem si chvili zdrimla se sabcou, ta jeste chrundi..
jitusko to je pech, delej jak pise misa :wink:
je porad nejaky dusno, predpovidaji dest, tak snad zaprsi a vzduch se procisti, tohle je des, uz se celkem tesim na podzim :slight_smile: kez by byl hezky barevnej a slunickovej :slight_smile:
3. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
holky, tak jsem si prave objednala odsavajdu avent isis, tak snad bude fajn, mam nejak moc mlicka :grinning:
3. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Andrej, po odsávání ho budeš mít ještě víc :sweat_smile: . Každopádně taky nějakou musím vybrat až začnu chodit do školy.
3. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.