• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andreasku, jak píše blka, můžeš mít mlíka ještě víc. Odsávej jen do úlevy.
3. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
ahooooj holky, hlásím, že jsme od včerejška šťastně doma. díky všem holčiny, bylo to fakt náročné, ale rozepíšu to později, mám malého na ruce, čekám, až krkne :slight_smile: a jdeme spát, yatím páááááá
3. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
miso a blani jj, budu se snazit.. potrebuji ji taky hlavne kvuli te skole.. :wink:
ahoj katulen, vitej zpet na konikovi :dizzy_face:
3. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
tak kolečko fuguje. pořádně to manža promazal nějakým olejem a ono se to rozjelo samo:slight_smile:
3. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
zdravím katulen zpátky doma
Tak Vojtík snad už konečně zabral,vždycky tak zavřel očka na deset minut a už byl zase vzhůru.i u prsa usínal,takže skoro vůbec nesosal.No za chvilku přijde Jindra tuším že jeho příchodem se zase vbudí.
já odsávačku mám,ale už schovanou,nepoužívám ji.Včera jsme kouli Bebu pro všechny případy.
3. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Já používám hlavně v noci, kdy musím aspoň 60ml odsát z druhého prsa, co jsem nekojila, produkuju nějak rychle.
3. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
mě Vojtík začal bojkotovat jedno prso,nejdříve se nechce přicucnout a když to udělá tak s epořád odtahuje,vždycky jendou cucne a pustí,a pořád dokolečka.Jsem zvědavá jak dlouho vydržíme kojit.
Jdu vydrhnout koupelku
3. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
miso jj presne.. v noci, kdyz sabca spi jak drevo a ja ji na kojo nebudim, mam prsa jak sutraky.. :slight_smile:
3. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
Helou lejdýz,

andreasku jo pozor na to odsávání, ať nemáš mlíčka dvojnásob
jitus tak jak jsi dopadla s tím kočárkem?
Zdravím moc katulen, koukám, že už jsi zpátky, tak už se moc těším až s náma pokecáš

Jinak jsem šupla fotky na galerii, tak mrkněte, adresu mám v albu. Jsou to fotky z Verunčinýho zapíjení
3. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
Katulen, vítej doma :slight_smile:

Su už doma z kontroly. Trošku to vevnitř bolelo a říkal, že to může i při styku, tak se fakt těším :confounded: . Manža už je nadrženej jak stepní koza :sweat_smile: :zipper_mouth: . Ještě tam mám prej jakejsi suspekt nebo co to říkal (moc jsem mu to slovo nerozuměla) a prej to může být nepříjemný jak pro mě, tak pro manžu. A předepsal mi prášky, tak doufám, že Marečkovi nebudou vadit. Tělísko by mi klidně dal, ale až po tom, co přijdou výsledky stěrů.
3. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Hoj blani, takže prohlídka je za tebou jo? No mě to co nevidět taky čeká, ještě jsem tam teda nevolala, asi až příští týden tam cinknu a objednám se.
Prášky si taky nechám předepsat, i když se trošku bojím, že je nebudu brát pravidelně, mám problém se železem který mám dlabat každej den, těžce na to nemyslím :sweat_smile:
3. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
Charlie, hezké fotky. Vypadáš hrozně mladě, kolik že ti je?
3. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
blani fakt jo? Mladě, to je fajné. No ale asi mladá budu :wink: Je mě 25 :dizzy_face:
3. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
No když tak přemýšlím, tak vlastně vůbec nevím, jak mladý maminky jsme. Tobě je kolik? A ostatním holkám?
3. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Já jdu na gyndu 17.8. Ne jako že by se mi chtělo, mě objednali nějak brzo, jsem doufala, že bude mít volno někdy v září :grinning:
Já prášky brát nebudu, tak aspoň něco řešit nemusím. Já nejsem schopná ani myslet na to, že má Alex dostat ty vitamíny :grinning: Bere ho tak jednou za tři dny, když si vzpomenu :grinning:
3. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
Míši já to mám stejně, taky nejsem schopná myslet na ty vitamínky, natož myslet na svoje pilule. No to bude s takovou sourozenec brzo na cestě :grinning:
Doufám, že vymyslíme s dr. jinou alternativu. Jako tělísko mě neláká, ale četla jsem, že existuje forma injekce - 1x za 3měsíce, to je gůůůt
3. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Charlie, tak tu injekci si nedávej, pokud chceš mít mimčo v dohledný době. Většině ženských rozhodí cyklus a není výjimka, že ho pak rok dávaj dohromady.
3. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
charli mne je 26 :wink: 13/8 bude 27 :dizzy_face:
3. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
jinak taky brat prasky nebudu :slight_smile:
3. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
ja jdu na gyndu nejak v tom tydnu od 24. do 28. srpna.. ale ja uz po porodu byla na kontrole 2x.. tak vim +- co me ceka.. :confused:
3. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
míši tak to je takový svinstvo jo?

andrej tak ti přeju vše nej už dopředu :grinning: aspon na tebe nezapomenu :wink:
3. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoj mamči :slight_smile:
Katu vítej doma :wink: :slight_smile:
Holky nějak nestíham :sweat_smile: o víkendu jsme byli u našich na oslavě a prcek se poprvé koupal ve venké vaně :slight_smile: jinak jak byl ten hic tak byl hodně mrzutej a žíznivej :confused:takže jsem hóóóódně kojila :rolling_eyes: ale dneska už je to zase O.K. :wink: zítra jdeme na šestinedělní prohlídku tak jsem zvědavá kolik bude vážit :slight_smile: a pozítří jdu na KO já :wink: :grinning: tak snad bude vše v pořádku,prášky si chci nechat napsat páč sourozence sem řekla že nejdřív tak za 2 roky :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Charlie, jj, depo provera je pěkný svinstvo, většinou se po ní ani nemenstruuje, dost často po ní tloustnou a nebo maj opačný problémy s krvácením mimo cyklus. :confounded:
3. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
katy já to mám taky tak - sourozenec tak za 2 roky nejdřv :grinning: No ale problém bude ty pilule brát pravidelně, to asi nezvládnu :confused:
3. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Andreasku jj taky přeju všechno nej,nej,nej :wink: :slight_smile:
Charlie krásný fotečky :slight_smile: a ten X-Lander je váš? :wink:
3. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
katy nene xlander je kamošky, my máme Patrona - ten oranžovošedej
3. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Charlie, mně je 24. Chovám Marečka a ani jsem si nevšimla, že mě skoro celou poblil :sweat_smile: . Já chci tělísko právě proto, abych na ty prášky nemusela myslet. Na vitamíny si vzpomenu jenom proto, že je mám hnedka u přebalování.
3. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Já je mám u přebalování taky a přesto si nevzpomenu :grinning: :grinning: Jsem těžkej případ :grinning:
3. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Blani mě je to tělísko jaksi proti srsti. No ale zas já si nejsem vůbec jistá, že ty prášky budu schopná zobat každej den. Jak píše Míša, že má vitamínky u přebalováku a taky si nevzpomene, tak já to mám stejně. Koukám na to a necvakne mi to. Tak jsem ty kapky dala na stůl ke gauči, kde máme ovladače na tv a je jistota, že na ně sáhnu :confused:

Kolik to tělísko vlastně stojí a jaký to má plusy a jaký mínusy? A jak moc je to spolehlivý?
3. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile: jdu si vás dočíst,vůbec nevim co jste probíraly zajímavého..jinak koukám že Katulen už je doma,takže jsme krásně kompletní..
My jedeme zítra k ortopedovi tak doufám že bude vše ok..
3. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.