• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já si nechala píchnout nějakou injekci-antikoncepci na 3.měsíce tak uvidím,ale sex asi hned tak nebude,dneska mi říkala sousedka že je to docela nepříjemný,prej jako by to bylo poprvé :grinning:
Jo a mě bylo 25.7 26 let..
3. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Hani a kolik ta injekce stojí? Já nad tím uvažuju, ale Míša mě od toho zrazuje, že je to svinstvo. Ostatně co dneska svinstvo není, že? Já nevím
3. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Tak vidím, že se řeší gynda :grinning: Já chtěla jít tento čtvrtek, ale nevyjde to, tak příští týden :sweat_smile: Mě bude 31.8. 28 let :confused: Nejsem tu nejstarší že ne :confused:
3. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Charlie, teď jsem si četla, že ta antiko, co mi předepsal, se musí brát přesně, jinak se špiní a celkově s ní jsou problémy :confounded: . Tělíska jsou 2. Jedno stojí kolem 1000,- ale jeho spolehlivost je prý 70-80% a to drhé stjí 5000,- a spolehlivost je téměř 100% (dnes mi to říkal dr.). Pak říkal, že nedorůstá sliznice a celkově působí proti různým bakteriím a infekcím (to dražší). Je na 5 let, takže jeho cena se brzo vrátí.
3. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
Tu injekci mi taky nabízel, ale četla jsem to, co Míša, takže nechci. Prý pokkud chceš další děti, tak nebrat :astonished:
3. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Mě stála 300kč prášky prej stojí kolem 500kč,já brala vždycky prášky tak jsme ted chtěla vyzkoušet tu injekci,tak uvidím,třeba po 3.měsících najedu zas na prášky..a proč je to svinstvo?Když je to vhodné pro kojící matky tak by to žádné svinstvo být nemělo..
3. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Hani, taky jsem to o těch práškách četla, že jsou tak drahé :confounded: . Ale já pevně doufám, že budu mít stěry OK a pak si chtěla nechat zavést to tělísko.
Svinstvo spíš asi v tom, že to udělá nějakej bordel v těle. Prý potom nemusíš otěhotnět až 3 roky po vysazení :confused: . Jedna holka psala, že po vysazení ještě rok nedostala MS a jiná se tím prý dostala do přechodu. Ale třeba budeš ta šťastná a všechno bude v pohodě :wink:
3. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Ježiš Blani nestraš,to je děsný..proč mi to ta doktorka neřekla?A to ty holky měli problémy i když jí měli píchnutou pouze jednou,nebo při delším užívání..
3. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Hani, to nevím. Ale určitě tady o tom bude diskuse. Zkus si to zadat do vyhledávače.
3. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Heluli, ještě k tomu křtění, musíme být vzatí v kostele?
3. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Když já nevim jak se ta injekce jmenuje?
My jsme chtěli nechat malou taky pokřtít,ale když jsme dnes četla co to obnáší tak to asi necháme být,sice jsme oba pokřtění,ale do kostela nechodíme a věřící takly nejsme..
3. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Každá antikoncepce je svinstvo, zasahujou do normálního fungování těla a může nadělat velkou paseku.
Některá má vedlejší účinky větší a některá menší. Některá žena je citlivější na ty účinky, s některou nehne nic.
Ono i to tělísko, pokud zabraňuje růstu sliznice, tak je pak otázka jak rychle se ten růst sliznice obnoví. Bez sliznice není těhotenství. Tělíska navíc fungují na principu permanentního zánětu, co mi říkal gynekolog. Taky je každej nemusí snést.
Problémy jsou i s tou tyčinkou, co se implantuje na předloktí. U těch dlouhodobých je vysoká cena, sice tvrdí, že při problémech nějakou část peněz vrátí, ale nevím, jak je to ve skutečnosti.

Ale já na to mám skeptičtější pohled po tom, co jsem prošla IVF. Tak raděj mlčím :grinning:
3. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
holky co delate? tomas ted vykoupal malou a ja relaxuju.. upekla jsem rafaelo rezy a jsou moc dobry, davam si je s carem :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Hanko, injekce bude Depo provera.
3. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Péta uspává sofinku,čte jí noviny :grinning: a já jsme na pc,ale malá brečí tak jí asi budu muset zkusit dát prso.. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Blani, tak to nevím :frowning2: My vzatí v kostele jsme, takže to jsme neřešili :confused: Jak tu psala i Jituš, záleží jen na faráři, takže si za ním skočte a zkuste se domluvit. Uvidíte jak bude vstřícnej :wink:
3. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hanko, ty se divíš, že brečí, když jí čte noviny? To bych brečela taky :grinning:
3. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak já už jsme skoro nabalená. zítra vyrážíme na pár dnů do j. čech, tak se těším. já jsem si nechala dát normální prášky, ale nekojím, tak je to jedno. ale i tak jsem rozhodnutá max. pro 4 krabičky. chceme mít další mimčo po dvou letech, takže příští léto na to zase vlítnem:grinning:
3. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
hani, taky budu slecne za chvilku nabizet prso.. :slight_smile:
tomas je ted s malou u druheho pc, surfuji spolu :grinning:
miso :grinning:
3. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
jitusko pristi leto je co nevidet, to budes tehulka za chvilku zase :wink:
ja bych chtela tak tu pauzu asi 3 roky.. ale prasky brat nechci, tak co neni muze byt a ja do toho vlitnu hned :grinning:
3. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak co, že? zládli to jiní:slight_smile: já bych brala klidně rok, ale právě mám obavu z toho, jak to zvládnu a tak celkově. máme malý byt, málo peněz...
3. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Míši tak ta poznámka s těma novinama mě fakt dostala :grinning:

Já vám o tý antikoncepci teda nevím. Mě to tělísko prostě v čemsi nesedí. Ale zas by to bylo vhodnější než brát ty pilule. Já bych to viděla jako ideální ty injekce. No ale co teď? Je tolik negativ....

Zkusím se mrknout na tu diskuzi, jestli něco najdu.

Jinak malá už asi chrní, dala jsem ji do postýlky a žádný pláč se neozvývá, tak je asi tuhá. Za chvilku půjdu taky :wink:
3. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jíta je hrdinka ta se ničeho nebojí :grinning: já si chci malou pěkně užít,kdybych měla další mimčo třeba do 2 let tak bych si jí pořádně neužila,protože bych se musela věnovat miminku.. neteří je 20 měsíců a vyžaduje pořádnou dávnu času a energie,švagrová se celej den nezastaví ani na chvilku, takže si vůbec nedovedu představit se starat ještě o mimi..
Tak noviny nezabrali dala jsem jí to co Petr nemá a už vytuhla.. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahoj holky,
jak se vám daří? My byli týden u našich, mamka s manžou mi hodně pomáhali, jsou to zlatíčka.
Jinak jsme měli málo mlíčka, tak jsme na flaštičce. :frowning2:
3. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
hani, ani ne. jsou to jen představy, jaká bude realita nikdo neví...
holky mějte se hezky a dobou noc.
3. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
evi, to prece neva.. hlavne ze malemu chutna a prospiva :wink:
3. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
andrej: no to je pravda, ale stejně to vnímám jako svojí prohru, mrzí mě to.
3. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Hojky holky,
dnes to vypadá venku příjemně, fouká tam vítr, aspoň není takový dusno :wink: Dnes jdeme odpolko k doktorce, tak jsem zvědavá, kolik malýmu naváží. Včera jsem na té naší předpotopní váze navážila skoro 6kg, tak uvidíme....

Evule, s tím krmením si nedělej hlavu. Vždyť hodně maminek je na nutrilonu. Už vůbec to neber jako svoji prohru, hlavně že prcek prospívá a je spokojený mimi. A co víš, třeba se ještě rozkojíš :wink:
4. srp 2009 v 06:42  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Venku je pod mrakem a celkem zima.

Heluli, dík. Určitě se zajdeme zeptat :wink:

Evule, vůbec se tím netrap, hlavně, že Davídkovi chutná :slight_smile:
4. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Tak dej blani pak vědět, celkem mě zajímá jak dopadnete...ju?
4. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.