• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evi, děkuji :slight_smile:

Bell, a nejsou moc velké? Na tom obrázku to vypadá jako by mi to pak hodně trčelo do podprsenky :fearful:
25. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
Blani, Mareček je skvělý, je hrozně roztomilý :slight_smile: :slight_smile:
Jinak jsem koukala, že Adrosek vložila taky fotečky miminek, super :wink:
25. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Kat, děkuji :slight_smile:

Adroškovýho alba jsem si taky všimla :wink:
25. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Blani malrj je krásnej..koukám že tvůj manžel dostal porodnické oblečení,to tomu mýmu nedali nic..
Holky co už jste porodili chci se vás zeptat taky se tak strašně potíte?Já i kdybych se sprchovala 5x denně tak je to furt málo..
Jo a jak dlouho jste nosili ty jednorázový kalhotky?Mě v porodnici doktorka řekla že je mám mít týden,abych pěkně větrala..jinak už se mi sedí celkem pěkně,stehy mi začínají vypadávat..
Andy to je super že takhle přibíráte,jsme zvědavá na nás..mě taky přijde že Sofi si s tou bradavkou spíš hraje než papá,já mám velké dvorce ale bradavky nic moc,tak vždycky zápasíme než jí pořádně chytne..
25. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
blani-malej je krásnej,takovej broučin malinkej :slight_smile:

adrosek má holčinky taky nádherný a sou to pěkný kusy na to že se tam mačkaly dvě :slight_smile:

no a dnes porodila od Martina sestřenka-měla termín až 12.7.tak mě předběhla,prý ji v noci odtekla voda ale nic se nedělo tak jí ráno dali kapajdu a do 4 hodin měla malou na světě,takže to měla pěkně rychlý,sice o 3 tt dřív,ale myslela sem si že já budu dřív :grinning:
25. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
zpráva od jmis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
OZNAMUJE SE VYLODĚNÍ ALEXANDRA.VYKOUKL NA SVĚT DNES VE 12,48, MĚŘÍ 48 CM A VÁŽÍ 2850 G.
VŠICHNI JSME V POŘÁDKU.
25. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Hani, Sofinka je moc krásná :slight_smile:
Já se taky strašně potím :confused: . Já ještě pořád nosím ty poporodní vložky i kalhotky. Ty si ale přepírám. A taky vždycky zápasíme, než se malej chytne. Vždycky kroutí hlavičkou ze strany na stranu.

Reni, děkuji :slight_smile: . Mně přijde, že ta vyvolávací kapačka účinkuje rychleji, než ty tabletky. Taky jsem to měla tak rychlý.
25. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Tak Míša už to má konečně za sebou. Super, gratuluju :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Gratulaceeeee Míšek Alexovi, super, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Blko.. taky me to docela prekvapilo jak jsou velke.. daji se samozrejme nosit jenom doma.. :grinning: :grinning: (jinak malej je uzasnej :slight_smile:
Hani: ja to s tím pocením mela takééé, ale nevim jestli to bylo tím.. jak jsem mela tu horkost v prsou.. ale uz je to ok.. a to se mas, ze takhle po tydnu se uz citis dobre.. ja nemohla sedet skoro 14dni.. hihi, musela jsem na kruhu.. a ty jednorazovy kalhotky jsem taky nosila,tak 14dni..mozna min..
25. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
jeeeeeeeee gratuluju Miše k Alexovi :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Hani jj my taky pořád zapasíme,už v porodce jsme sesrám říkala že mám malé bradavky,nic na nich neshledali,ale že jsme je Vojtíkovi nemohla sama nacpat do pusinky a pořád volala aby mi pomohli,no nic,raději nevzpomínat,i teď se chytnem na poněkolikáté.Jindra teď jel do lékarny vyzvednout ty kapičky pro malého,dneska jsme dostali receptík.Blani Mareček je moc krásný. :wink:
Míši moc gratuluji k Alexovi,vidím že taky pod 3kg
25. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
co s etýče spodku tak se taky už cítím skvěle,na kruhu jsme neseděla vůbec jen jsme musela zaujmout dobrou pozici a bylo fajn.Vložky už skoro nenosím,je mi to nepohodlné.Síťované kalhotky jsme vyrušila hned jak jsme přišla z porodnice-potila jsem se v nich
25. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
jeee velká gratulace Míše k mimískovi :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Blani: Mareček je opravdu nádhernej
25. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
holky teda ja usnula jak mimco a spala az doted a vidim, ze tu je o mimiska vic, tak to mise moc moc gratuluji..
blani, marecek je kouzelny a dostalas moc hezkou kytii :wink:
k adroskovi se jdu juknout ted.. :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
....tak tatínek na chvilku odjel, Štěpánek spinká, tak jsem narychlo udělala albíčko...můžete se pak juknout :wink:
25. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahojky.
Tak jsem docetla, dneska nam od rana nesel proud :angry:
Tak gratuluju Mise k Alexovi a Blance chvalim Marecka-je krasnej, roztomilej :dizzy_face:

Hani-ja se strasne potila tak 14dni po porodu, jak kdybych mela navaly,podle mne za to muzou nejaky hormony.A ty sitovany kalhotky jsem nosila asi taky 14dni, vzdycky jsem je prepirala. Na stehy jsem si nejdriv davala studene obklady z repiku, pak mazala rakytnikovym olejem a kdyz vypadaly,tak gelem z dubove kury-chladi a krasne stahuje :wink: Mne nejvic bolela modrina na zadku od umrtvovaci injekce :slight_smile:

A holky (Blani, Andrej, Bell a Hani), cetla jsem vase porody -koukam,ze jsme si uzily co?Ale stalo to za to a zensky proste vydrzej vsechno :wink:

Andreasku-nebooj, porod je prirozena vec, pujde ti to samo, musis se tesit a hlavne nerikat,ze to nezvladnes-psychika je mocna, mne v tomhle prave pomohl moc manzel.A siti je to nejmensi, to uz mi byla jakakoliv bolest jedno, kldyz uz jsem mela na svete svoji lasku :dizzy_face: Poznas to sama, ale mne to nebolelo, ikdyz prijemne to taky nebylo-taky jsem sita vevnitr-praskla mi nejaka zilka,ale doktor to zasil pekne :wink:

Vcera jsme byli taky na prevazeni a Majdulka ma 4,09kg :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Moc gratuluji Míše a Alexovi :slight_smile: Malej se narodil týden po nás a skoro ve stejný čas Sofi je 12.24h :slight_smile: Taky jsme dneska celý dopoledne vzpomínala :slight_smile:
Já kalhotky i vložky stále nosím,ale doufám že už brzo nebudu muset..já na kruhu seděla v porodnici a bylo to super,jinak bych se ani nenajedla u stolu,já mohla akorát ležet nebo chodit,sedět vůbec,ted už mi vypadali ty stehy ze zadku,tak už je to ok..
25. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
andarko diky za psychickou podporu k porodu :wink: :slight_smile:
teeda, ta vase magdalenka ale asi pekne basti, uz ma pres 4 kilicka :slight_smile:
helulicku, stepanek je tedy kus chlapaka uz od narozeni :slight_smile: moc hezkej chlapecek :dizzy_face:
ahoj hani.. taky mam v tasce ten kruh, verim, ze se bude hodit..
25. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Ty jo Hani, fakt te nastrihli az na zadku?To si nedovedu predstavit :confused: A kdo te rodil?Koucky asi ne co? :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
holky, mela jste nektera z vas maminek zaplaceny nadstandard a pokud ano, sly byste do nej znovu?
25. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Heluli: Vítej doma a velká gratulace
25. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Já nadstandart neměla,byla jsme ráda že jsme byla na obyčejném pokoji,prej jsme dostala poslední volnou postel,jinak bych musela ležet jinde než Sofinka a to bych nechtěla...jinak holky na pokoji byli super,fakt si nemůžu stěžovat,sprchu i záchod jsme měla pořád volnou kdykoliv jsem si vzpoměla...
Andaro Koucký nee nějakej mladej doktor viděla jsme ho prvně,kdybych ho potkala někde na diskotéce tak bych mu fakt nevěřila že je doktor,byl fakt pěkněj,ale docela drsnej,nebo při tom roztahování jsme myslela že ho zabiju..jo a když mě šil,tak jsem ho vědomě kopla,protože mi to fakt bolelo a on s tím nic nedělal a šil pořád tak jsme sebou škubla a přitom ho kopla :grinning: pak jsme se mu samozřejmě omluvila a moc děkovala že mě odrodil,ale v tu chvíly kdy mě roztahoval,aby malá mohla projít a šil jsem ho fakt nenáviděla..
25. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Helu malej je krásnej a ještě jednou moc gratuluji :wink:
25. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
hani diky za info :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Hani :grinning: mne se ptala PA jestli chci privazat nohy, jestli s nima budu hejbat a davat je k sobe a ja radsi chtela :grinning:
S tim zabitim chapu, ja chtela zabit doktora co mi zavadel tu tabletu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz rekl, ze prijde za 3h znova pokud to nezabere, tak jsem manzelovi rikala, ze jestli prijde tak mu tu tabletu narvu taky,ale do pindoura :grinning: Taky bylo dobry jak mi tam daval tu tabletu, tak mi tam snad strcil celou ruku a porad mu to neslo tam prostrcit a on na sestricku :"Proc to nedela Pitoňák (ten doktor, co me pak rodil a mel sluzbu) a ona na nej:"Protoze ty mas delsi prsty" :grinning:

Andrej-ja nadstandart moc chtela, hlavne kvuli navstevam-ty jsou u nas od 9-21h na normalnim od 15-17h jenom :unamused: Ale mela jsem smulu byly obsazene,ale mela jsem zase mezinarodni spolubydlici-prvni holcina zila 13 let v Londyne, za manzela anglicana a mela dcerku jmenem Mimi Sacha (Mimi Saša)-ta byla v poho, holcicky se nam budily tak nejak nastejno, no a pak jsem mela zase pro zmenu rusku s chlapeckem a ten prorval celou noc-Majdu to nevzbudilo,ale ja spat nemohla,ale jinak byla taky v pohode - ted jsme se potkaly na kyclich :dizzy_face:
25. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
ahojky holky, tak člověk tu chvilku není a už máme nový téma a spoustu prokecaných stránek. gratulace všem maminkám k miminkům, už ani nevím, kdo všechno rodil. já teda bojuju s malým, je to křikloun první třídy. včera se probudil n apoledne a usnul o půlnoci. nechápu, proč nespinká. a už je zase vzhůru. spal půl hodky...
25. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
jé gratuluju Míše k Alexovi a helu a blani: krásní kluci, moc se vám povedli :wink:

Tak já dneska na monitoru dopadla dobře, na očním taky, akorát mi pak sestřička říkala, že bych si ještě měla dojít na oční znovu, kvůli tomu, že nosím čočky a hlavně kvůli nitroočnímu tlaku. Prý by mi mohli i zakázat rodit přirozeně, pokud by to k tomu nebylo. Takže znovu na oční. Asi to sfouknu v pondělí, protože jdu znovu na monitor. Budu chodit prý 2x týdně.
25. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.