• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jo jo, dám vědět :wink: . Jenom nevím, kdy se tam dostaneme. Manžel je dost zaneprázdněnej a nebo se mu nic nechce :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
Ale pojedeme tam aji s tchánem (vyřizoval pohřeb, tak by si ho mohl farář pamatovat), tak ho budeme popohánět 2.
4. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
Tak si pospěšte, přece jen je lepší když se křtí malý mimi než větší... :slight_smile:
4. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj všem.
Tady je taky pod mrakem.

Charlie, ještě jsou antikoncepční náplasti, vypadá to jako nikotinová náplast, lepí se na tři týdny, pak týden pauza - menses a zase nalepíš novou. Je to alternativa k pilulkám.
4. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem se sem taky konečně dostala.... letmo jsem dočetla...

evulko vítám tě...tak jsme dvě co flaškujeme, to nevadí hlavně že papaj-taky se mi včera ale zastesklo po kojení a zkoušela jsem mačkat a něco tam ještě je, ale brala jsem antibiotika a tak už stejně nekojím.
Davídek je krásnej a na tý poslední fotce je úžasnej :wink:

já jdu v pátek na gyndu na přeléčení nějaký, páč mě malunko pobolívalo když mě dr rukou konrtoloval zevnitř, tak to mám ještě citlivé...pak provokačka a antikoncepce to jistí (materna) ale já už další mimi nééé!!!!

taky už 3den pěkně dadáme, vstávám už jen jednou v noci, ale když usíná ve 22h tak bodejď by ne :slight_smile: :sweat_smile:

helu - nejstrarší je asi míša a pak já...neboj :grinning:
4. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Jo, nejstarší jsem určitě já.
4. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
ahoj katulen taky tě vítám...jsem tě nejak přehlédla :slight_smile: tak jak je kočko, konečně doma co!!!a co ta tvoje holčina nežárlí na malou, nicol se s tím už pomalu smiřuje, mno co ji zbývá že :confounded: :wink:
4. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Heluli, já byh chtěla nejpozději v září :wink:
4. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
já taky přemýšlela že bych šátkovala, ale teda asi bych se do toho pěkně zamotala :grinning: tak mám od sestřenky klokanku a je supééééér, jen když vařím s klokankou tak malý trochu omlátím bambeřici :grinning: to nejdéééé :fearful: :wink:
4. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojky holky,tak my jsme se nádherně vyspinkali,Vojtík papal v osum,pak o půl jedné a ráno o půl osmé.
Jinak u nás taky pod mrakem.Opoledne nás čeká doktorka,nesmím zapomenout dát Vojtíkovi do paírovky látkovou plenu,kvůli testíkům,co s ebudou dělat.
Mě gynda teprve čeká 20.srpna.Jsou dovolené,ale mě to nevadí,že je to až teďka.
4. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Andrej, dr. Marečkovi žádnej takovej test nedělala :confused:
4. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
ahoj maminy-tak sem vás letecky dočetla,týjo tak nám cvrčci pěkně rychle rostou co?mazec jak to letí :sweat_smile:

já sem teď balila věci a dem zas na 2 dny bydlet k tatínkovi ať si malou užije pořádně než se začne bourat,jinak se snaží jezdit jak jen to de nebo já s malou za ním

já byla na gyndě po 3tt a teď du až 28.8.a budem se domlouvat na antikoncepci,ale furt špiním a už mě to neba :angry: jestli ještě potom dostanu menzes tak už mě jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
sabca usnula, ja uz mam vyprano, vytreno, vyluxovano.. tomas si vzal rano malou pred praci na prochajdu, tak jsem to stihla..
jinak mala uz vazi 4100 g :slight_smile: ja zas mela po ranu mlikarny.. sabinka usnula v 10 a vzbudila se ve 3 a pak az v 7.. takze sutraky to byly radny :sweat_smile:
4. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Uf, konečně usnul. Od půl sedmé byl vzhůru. To jsem kojila, pak v 8 a teď o třičtvrtě na 10. Radši jsem si uvařila meltu, protože jestli tak dneska bude pokračovat, tak by mě brzo vycucl :grinning: . Ale je potvůrka. On totiž na mě usl, tak jsem ho přenesla do postýlky. Ale dala jsem ho do toho polohovacího a jak si nemůže lehnout na tu svou stranu, tak se naštve a akorát se vzbudí. Tak jsem ho do toho teď nedala.

Reni, mně očistky skončili přesně za 5 týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A jak to zvládáš psychicky, že jste bez tatínka?
4. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
no reni, ja mela ocistky 3 tydny, jenze ted jsem to uz dostala.. :sweat_smile: to je zas vyhra..
4. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Blani mi minule sestřička řekla,že máme přinést počůranou látkovou pelnu,na papírovce se to nepozná,a jak se dělali v porodce testy z té patičky tak se to prý teď bude dělat ještě jendou z moči-tak mi to bylo aspoň vysvětleno
Vojtík pořád spinká,a já bych měla jít žehlit místo toho sedím pořád u PC
4. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Aha, tak to jo :slight_smile: . Nám v porodnici taky brali z paty, ale pak jsem myslím za 14 dní musela jít znova, protože byl tak malinkej. Tak možná proto jsem nemusela donést tu látkovku.

Taky bych měla jít min. zalít kvitka. Ale aji utřít prach a uklidit koupelku. Ale když mě tak bolííííííííí ruka, jak jsem ho od rána chovala :sweat_smile: . A to jsou jenom 3 kilíčka. Co já budu dělat, až bude vážit víc, to nevím :sweat_smile:
4. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
tak to my se tak nechováme,neučím ho na to,takže je to v pohodě
4. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
No jo, ale když on v postýlce úplně strašně brečí, tak co mi zbývá? Přece ho tam nenechám brečet :unamused: .
4. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky

blani mi taky chovame a uspavame na rukou rikam si ze nevim jestli budu mit jeste druhe mimi tak i to uzivam
jinak my ty flaskujem ns nutrosem a jako prohru to neberu v zadnem pripade hlavne ze maly prospiva a neplace
kde kdo kojit muze a nekoji tak proc se trapit!!!!!!!

dnes jsme bylki v poradne maly vazíi 4410g dr nas pochvalila ze jsme sikovni je to fajn mit kamaradku doktorku detskou a ve finale je to ma sousedka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a jinak vek konikovek je u me v albu a me je 28 a 27.8 mi bude 29 :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
4. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
jo a maly dostal vodicku na jazycek ma na nem trosinku bily povlak tak to budem potirat kvuli toho by mu mohlo nechutnat mlicko :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky prosím jak se jmenujou kapky na ty bolesti bříška? Nebo jaké používáte ? Díky
4. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Petulko, my mame Sab simplex, je to od ukončeného 3 týdne, pak jsou Baby calm a to od ukončeného :wink: 4 týdne. Jinak používám mastičku Pupik a třešňová jadýrka v pytlíku :wink:
4. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Petulko, Sab Simplex.
4. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Je tak my máme dneska teprve 2 týdny ale ten bobek mi od 7 hod ještě pořádně nespal jen tak 10 min. Jinak pupíka mažu taky. Tak to budeme muset vydržet. Holky vy jste zlaté vždycky mi tu poradíte :wink:
4. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak mu na to bříško zkus dát Pupíka a ty nahřátý třešňový jadýrka nebo teplou plinku, nám to pomáhá, sice ne 100% ale zkusit to můžeš
4. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Petulko, neboj se u té masáže přitlačit a taky můžeš cvičit nožičkama.
4. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
A nám pomáhalo i koupání v kyblíku, musel tam mít fakt vodu těch 37 stupňů a hezky prděl. Ale teď už hodně kope nohama, tak si většinou pomůže sám.
4. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Tak jsem uklidila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Su to ale šikulka :grinning:

Evi, já si to ve finále taky užívám, ale nesmí to být celej den v kuse :grinning: . Jako když mi usíná na hrudi, tak to je něco úžasnýho :dizzy_face:
4. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
dobre dopoledne holčiny, tak se můžete mrknout do alba, vložila jsem fotečky :slight_smile:
a jdu kojit :sweat_smile: :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.