• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Katulen, Lukášek je krásnej :slight_smile: .
4. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
kacko mlej je uzasnej a rekli jsme si s jirkou ze jsou si s danikem podobni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak my pouzivame ty probioticke kapicky a mame klid od kolik tuk tuk tuk a prdime o 106
4. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ha, tak prší. Nešla jsem ven dopoledne, protože foukal strašně studenej větr, tak jsem si říkala, že půjdem odpoledne a asi nepůjdem. No co už...
4. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
evcaa, Lukášek je kopie naší Anetky, akorát že má pindíka :grinning:, prostě celá ona, když byla mimi :slight_smile:
jinak se odpoledne na chvilku taky chystáme, že vytáhnem kočár a trochu se provětrám, moc toho zatím nedojdu, ale aspoň na chvilku, už se mooooc těším :slight_smile:, ale počasí zatím u nás ujde, prý se to od zítra má zase lepšit :wink:
4. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Blko, tak pokud neleje, tak dáš kočárku pláštěnku a můžeš jít. My taky tak chodíme.
4. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Míšo, sice poprchává, ale to ne. To bych nešla. Se bojím, že by se nachladil :sweat_smile: . Ještě z něho udělám skleníkovou kytičku :sweat_smile: :pensive: . Ale když mě přijde maličkej na to, abych ho tahala do takovýho škaredýho počasí :pensive:
4. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ho oblíkneš. Už je velkej, musí se zocelovat :grinning:
4. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Míšo, já si to taky říkám, že by ho ten větr měl trošku ošlehat a pak si zase řeknu, že je malinkej :grinning: . No, ale už tam nepoprchává, tak asi půjdu. Se mi nechce sedět doma.
4. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Když dáš na kočár pláštěnku, tak mu tam foukat nebude. :wink:
4. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj Katulen..Lukášek je krásnej,určitě stál za to čekání a pak tu bolest vid? :wink:
A jak se ti líbilo u Apolináře,kde jsi rodila a kde ležela?
4. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Evcaa můžu se ti zeptat jak dlouho jste se snažili o mimčo než s tebou začli doktoři něco dělat?Ptám se proto,že moje kamarádka už se snaží rok a půl a stále nic a doktor jí zatim ani nikam neposlal,prostě to neřeší...
4. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Hanko, řekni kamarádce, že může jít rovnou do nějakého CAR, doporučení k tomu nepotřebuje. Oni tam udělají pořádná vyšetření. Nejdřív by se měl udělat spermiogram manžela, pak hormony z krve kamarádky a ultrazvukem sledovat ovulaci.
4. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Katulen Lukášek je nádherný :wink: :slight_smile:
Tak u nás už prší a za hoďku a něco vyrážíme k té doktorce.Počůranou plenku mám nachystanou,malě jsem obavy aby mi tam Vojtík nepřihodil ještě něco jiného,ale zvládl to na jedničku-jenom počůrat.
Už to zase zalomil,ale budu ho muset za chvilku budit,však si dáchne v kočáře.
4. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Na indukci jsem nastupovala na por. sál 2, dali mi vybrat, tam jsem byla na předpokoji celé pondělí od rána od 7,30 h, noc na úterý a úterý cca do 12 h, než jsem šla na por. sál na box, tam jsem byla pro mě nekonečně do 18,00h pak to už prostě dál nešlo, mudr. říkal, že to vypadá na pupečník kolem krku..., chvílli jsme to ještě zkoušeli, myslela jsem, že vypustim duši (když porovnám tlačení při 1. porodu a teď..), ale stejně to k ničemu nebylo..takže pak doktor zavelel sekce a už to šlo, zabandážovali mi nohy obinadlem a přešla s pomocí vedle na operační sál, pak už celková narkóza a pak už jen si pamatuju, když mě vyváželi z oper. sálu, tak na mě na chodbě mluvila mamča, že je vše ok, ať nemám strach ( strašně jsem se bála o malého...), naši celou dobu čekali na chodbě, manža byl na por. boxu se mnou, všichni totiž přijeli 1 autem, tak se rozhodli tam čekat :sweat_smile: .
Malého hned jak ho vyndali museli přidejchávat kyslíkem, ale adaptoval se prý dobře a rychle :confused: uf
Jinak nám začal přibírat, tak se snad kojo rozjede a Bebu nebudem potřebovat :slight_smile:
Zatím, jdem na chvilku ven pááááá
4. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Achoooj,

katulen teď jsem se koukala na fotky a Lukášek má príma háro. Moc pěkný mimi :grinning:

Jdu si vás troškenc dočíst :wink:
4. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Tak jsme vyrazili ven a po půl hodině začalo pršet, takový obrovský kapky. A už zas neprší. Ale kašlu na to a dneska ven už nejdem.
4. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
hoj holky, začala jsem se teď pracovat v centru pojištění, kdybyste měla některá zájem spořit Vašemu mimču, klidně se na mě můžete obrátit. Dělám samo i životní pojištění pro dospělé, majetek, auta atd....tak jen abyste věděly. Nemusíte nic nikde shánět. Já bych Vám vše obstarala a vyřídila.
4. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
Katulen a kterej doktor tě operoval a proč se tedy nakonec Lukáškovi ven nechtělo?
Jmisa díky já jí to vyřídím,já už jí taky říkala at s tím něco dělá sama a nečeká na doktora,jenže jí je teprv 24let tak na to ten doktor tak nespěchá..
4. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
My jsme se ted vrátili z orotpedie,malá ještě nemá vyvinutý jadýrka,tak se mi doktor ptal jestli nedržím nějakou dietu tak jsme mu říkala že fakt ne,tak mám pít hooodně mlíka a jíst sýry,prostě vše co obsahuje vápník,kontrola za 6 týdnů a plenu mezi nohy mám dávat pořád dokud nebude chodit,prej je to prevence a napomáhá to vývoji...tak snad to budu vše ok..sem přijela domů a hned jsem vypila 1/2 litru mléka..
4. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
Koukám že tady nikdo neni,tak jdu pro kočár do auta a vyrazíme na procházku :slight_smile:
4. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Hani, tak kdybych měla denně vypít hoooodně mlíka, tak to by byl pro mě ten nejlepší lék :grinning: , já mlíko a mléčný výrobky miluju :sunglasses:

Tady začalo vykukovat sluníčko, ale ven už fakt nejdu. Teď tady byla chvilu mamča, tak jí na rukách spal. Dala ho do postýlky a už je zase vzhůru :rolling_eyes: . Ale zatím nebrečí, tak ho tam nechám.
4. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
Tak jsme zpět z kontroly u doktorky. Tak se smála, co ji to prý neseme za mimino :grinning: Takovýho obříka :grinning: Takže měříme 61 cm a máme 6 kg, je to náš otesánek. Holt kus chlapa...Blani buď ráda že Mareček je lehkej, až bude jak náš prďolka, tak uvidíš jak se za chvilenku pronese...a bude hůř :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Jinak nám zjistili hydrokýlu, tak musíme na vyšetření do Dětské nem., vůbec se mi tam nechce, no holt se nedá nic dělat :frowning2:
4. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
My jsme doma z prochajdy. Začalo poprchávat, ale pak přestalo, ani jsem nevytáhla pláštěnku. Ale fučí tam pěkně.
Teď jsem slyšela z korby nálož do plen, tak jdu přebalit, čímž ho probudím, tak budem kojit :grinning:
4. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Holky tak jsme zpět z kontroly.Doktorka byla z malého nadšená,sice se na ni neusmál,ale sledoval ji ostřím zrakem,a nezklamal mě,na bříšku krásně zvedal hlavičku.
Jinak vážíme 5350g nás neměřili,ale doma jsme měli 61cm.
Všechno máme v pořádku,takže další kontrola ve třech měsících
když s emu doktorka chtěla podívat do pusinky,tak ji Vojtík už otvíral jako by to tušil,tak ho hned pochválila,a říkala že krásně rosteme,tak jsem odcházela pyšná a vůbec mě ani nerozházelo to,že jsem zmokla a to fakt na kůži,ani deštník mi nepomohl,jen Vojtíšek si to pochvaloval,spinkal v kočárku :grinning:
Helu tak to Štěpánek je kus chlapa.
Teď si Vojtíšek povídá v lehátku s ezvířátky,nachystala jsem mu tu hrací deku i s tou hrazdičkou,ale jak leží tak na ty hračky moc nedosáhne,v tom lehátku je má blíže,takže s dečkou ještě počkáme
4. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Heluli, 6kg :confused: ? Pane jo, to je cvalík :wink:
4. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Andrej, takže pyšná maminka? Tak to má být :wink: .

Já už zase covám a přidržuju mu dudlík :sweat_smile: .
4. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
jj Blani byla jsem na něho opravdu pyšná,asi jako každá maminka :wink:
i něco si u ní proukal pod nosem :slight_smile:
nechala jsem si předepsat zase Vigantol,protože se nám podařilo trochu vylít :sweat_smile:
4. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
Já už ho mám taky jenom půlku. Než se vždycky trefím do puse, tak je víc kapek mimo :grinning:
4. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.