• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ale vždyť to jsou jen dvě kapičky,to trefování jde nám velmi dobře,ale já jednou to zapomněla zavřít a pak do toho drcla a už ten olej tekl.Ale něco jsem zachránila :grinning:
4. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
tak s ezvířátky už dohovořil a teď spokojeně odpočívá v košíku-pořád říkám zlatý koš každému kdo k nám přijde,nedám na něj dopustit,bude mi líto až z něho vyroste.
4. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahoj maminky :slight_smile:
Katu Lukášek je kráááásny miminko :slight_smile: je kouzelnej :wink:
Heli tééééda 6 kilo :astonished: to je faktis kusanec :slight_smile:
Andy malej je fakt šikulka :wink:
My byli dneska na KO a malej má 4,40kg a 56cm :wink: teda kam se na vás hrabem :grinning:
4. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
Kači a kolik Honzík měřil jak se narodil?
4. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
Jak 2 kapičky? Jenom 1, ne :confused: ?
No, hlavně aby pak chtěl do postýlky :sweat_smile:
Já mám Marečka teď vedle sebe v kojícím polštáři a spí, tak su ráda :slight_smile:
4. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Hani, malej těsně ve finále nešel ven, po každém zatlačení...kontrakci klesly ozvy, pak se to zase na chvilku srovnalo, takže doktor řekl, že to vypadá na pupečník kolem krku, že se tam prý "houpe" :pensive: :confused: , fakt supr výraz při porodu..., jinak při příjmu na indukci byla mudr. Klímková, sympatická blondýna, byla jsem u ní i na poslední poradně, pak, když ten porod nepostupoval, tak zavolali Doc. Hájka, no a ve finále mě rodil mudr. Mára, taky příjemný mladší doktor, fakt se asi snažil to dotáhnout do konce přirozeně, leč se nedalo, takže ten pak skočil do zelenýho mundúru a operoval mě...
Jsme fakt ráda, že je to za náma a jsme s Lukáškem živí a ťuk, ťuk zdraví :wink:
4. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Andy měl 2,83kg a 50cm :wink: :slight_smile:
Jj taky bereme 1 kapku :wink:
4. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Taky máme brát vigantolu jednu kapku, ale berem to občas :grinning:
4. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Tak koukám že jste se pěkně rozkecaly.. :slight_smile:
Blko mě mlíko taky pít nevadí,mě se zdá že ho piju celkem dost,ale asi budu muset ho vypít ještě víc a taky jíst sýry,ty teda moc nejím,to je pravda..
Já toho vitamínu D dávám taky pouze 1 kapku :confused:
Helu teda to máte doma malého obříka ne? 6 kg to je mazec..prej mají mít dětičky v 6.měsících jednou tolik než se narodili,tak to už má Štěpánek skoro ted vid?
Katulen Klimkovou znám ta je moc fajn..Hájka znám taky ale Máru ne,možná je to ten co rodil i mne,já totiž nevim jeho jméno..byl mladej a tmavovlasej?
4. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Hani, to já taky spíš to mlíko, krémáčky a jogurtové a zakysané nápoje.
4. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Hani, ostříhanej myslím na ježka a měl středně hnědé vlasy, fakt docela sympaťák, si se mnou asi taky užil... :pensive:
4. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
Hmm tak to neni on..a kde jsi pak ležela?
4. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
já mám od doktorky napsané dvě kapky denně,tak je dávám
4. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
na JIP na P5 a pak na P15 na normálním pokoji po třech, nebylo to špatné, sestry milé, ochotné, jak gynekologické tak i dětské. V noci jsem přišla na dětské pro příkrm, bez problému a s úsměvem, super přístup,kdyby bylo třetí, tak určo zase k Apo, ale třetí teda určo nebude, už jsem si vybrala dost a povedl se nám páreček, takže tím to završíme :slight_smile: :grinning:
4. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
ahoj holky,
taky dáváme jen jednu kapku toho vigantolu, ale možná tam padnou někdy i dvě nebo třeba žádná se netrefí do pusinky, protože se taky třeba malej už mele hlady - dávám ho vždy po koupání před kojením a to už ví, co ho čeká a těší se na prso, tak je malej dost netrpělivej a mydlí sebou :grinning: :grinning:
Helu - teda malej je kus - to bude asi obřík :grinning: :dizzy_face:
mlíko taky občas piju, dnes k večeru jsem ale měla já v prsou málo mlíka, malej by býval ještě pil a už nic nebylo, i když možná chtěl jenom dudlat, protože chvilku řval a pak usnul a už spí přes hodinu, kdyby měl hlad, tak by asi řval dlouho a jen tak by neusnul a už by byl možná vzhůru - tak jsem si hned dala jogurt a vypila hrneček mlíka a uvařila jsem si ten čaj podporující kojení, snad to pomůže :sweat_smile: a doufám, že mi pak v noci prsa neprasknou, kdyby se mi to mlíko vytvořilo třeba až později :grinning:
4. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
Katulen - Lukášek je krásný :dizzy_face:
4. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
ahoj Kači, taky mám pocit, že třeba v prsou nic není :unamused: , ale piju taky čaj pro kojící matky a hodně mlíko, tak snad se to pořádně rozjede, chtěla bych moc plně kojit, tak snad mi bude dáno :sweat_smile:
4. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Vigantol kapeme taky jen jednu kapku :wink: a Kanavit máme teď kapat jen jednou měsíčně :wink:
Štěpánek je kus chlapa, to máte pravdu. Ale připadne mi, že to má hlavně v papulce, jinak je to chlapák, ale že by byl nějak extra tlustej tak to se mi nezdá.No uvidíme...teď by furt jedl, nevím jestli to není zas spurt :unamused:
4. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Tak jsem překvapila sama sebe a přeslíkla jsem postele :sunglasses:

Andrejko, mrkla jsem na lísteček a já mám 2 kapky dávat až od 3 měsíců.
4. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Poslední dny je jakési ukňouranej, chjo :frowning2: Nevím, jestli na něho fakt nebude mít vliv třeba úplněk...má být zítra...myslela jsem, že ty horka, ale když i dnes takovej, tak nevím...
4. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Jo jo, Kanavit 1 za měsíc.
4. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Heluli, tak třeba má jenom svůj den :wink: . I muži mají své dny :grinning:
4. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Já jsem kolem té šesté kojila půl hodiny, už jsem dokonce vyměnila prsa, aby mi odsál i o druhý a nemusela jsem sahat po odsávačce. No a teď už je mám zase nalitý, fakt mlíkárna :confused:
4. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Vitamín K nám dává vždycky sestřička u doktorky v poradně, doma ho nemáme.
Přidala jsem tam nějaké nové fotečky, tak se kdyžtak jukněte. :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Míšo, a to ti půl hodiny sosal :confused: ? To já taky "kojím" i půl hodiny, ale většinu času jenom dudlá :rolling_eyes: .
4. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Blko, pil, on se nemusí ani moc namáhat, mně teče mlíko i po předklonu :grinning: takže stačí, když naťukne a mlíko teče :grinning: většinou i malému po bradě :grinning:
4. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
kacenko.. marecek moc hezky pase :slight_smile:
ja kojim sabcu tak deset minutek, ona dost hlta a pak uz nechce.. do konce tydne mi snad dorazi ta odsavajda, jsem na ni zvedava..
4. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
mně taky mlíčko teče, malej se kolikrát i zakucká, ale Marča i během kojení blinká, takže tou vzácnou tekutinou dost mrhá a pak mu chybí :grinning: :grinning: klidně si odkrkne během kojení u prsu a vybliká se a jede dál :grinning:
4. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Kačenko, už jsem je zkoukla. Mareček je fešák :wink:

Míšo, tý jo, tak to byl hlad jak sviňa, co :grinning: . My to máme taky všude, když kojím. Mareček na tváři, já všude možně kolem prsa, pod prsem, na břichu,... :grinning: . Ale teda při předklonu mi nic neteče. Naštěstí :sweat_smile:

Andrej, to jsem se chtěla zeptat, jakou sis koupila? Vím, žes to tady psala, ale nechce se mi to hledat :sweat_smile: a teď taky vybírám, ať ju už můžu objednat.
4. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
já odsávačku nemám, říkám, že Mareček je moje odsávačka - vzhledem k výše uvedenému je to pravda, vypije, vyblinká a pak pije dál :wink:
Andreasek - díky :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.