• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
protože blinká, tak jsem mu začala dávat brynďák - stejně kolikrát poblinká i moje oblečení, polštářek, na kterém při kojení leží a dnes se při odkrkávání strefil i na sedačku, no hrůza, ale co se dá dělat :unamused:
4. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Kačenko, já bych ji taky nekupovala, myslím, že mám mlíčka tak akorát (ani moc, ani málo :slight_smile: ), ale začne škola a já budu odsávat, aby mohl Marečka hlídat taťka. Pokud to Mareček zvládne být bez maminky. Maminka bez Marečka to bude zvládat dost těžce :sweat_smile:
Ten bryndák máš už u krmení? Asi jo, že? Ale to bysme ho museli nosit asi permanentně, protože blinkám tak různě - u jídla, po jídle, klidně i 2 hodiny po jídle, před dalším krmením a tak. Prostě to je nevyzpitatelné. Sedačku už máme taky poblinkanou. Ještě že nemáme nějakou novou :sweat_smile:
4. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Blani, já mám doma Avent ruční a jsem spokojená. Použila jsem ji teda jen dvakrát, když jsem potřebovala odejít a pro sychr jsem dala babičce do zásoby mlíčko :grinning: Kupovala jsem ji právě taky jen pro tyto příležitosti,jinak ji nepoužívám. Kupovala jsem ji někde na netu ve slevě myslím za 1300Kč i s poštovným.
4. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Dobrou... :pensive: :pensive: :pensive:
4. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahoj-tak malá dnes od 15hodin nespí :rolling_eyes: sem grogy tedka teprvw došel Martin tak se nají a půjdem malou umýt jen žňkou,nabaští se a pude chrnět

jinak já má mám pučenou odsávačku od medely tu pumpičku a de to samo :wink:

četla sem že sab simplex se dává až od 3 týdne a já ho dávám už od narození :sweat_smile: jinak berem každej týden vitamín K 1kapku a od 5 týdne budem brát ten vigantol

dobrou :pensive:
4. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tak nevím, ale asi máme růstovej spurt, kojo v noci zas po 2-3hod, během dne i častěji. Chjo, jámyslela, že když už je tak velkej a kilečka má taky, že nás to okolo toho šestého týdne mine, a ono asi ne :frowning2: už jsem si zvykla na delší noční spinkání, takže jsem dnes už ted grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 05:54  • Odpověz
Jo, přeju všem krásnej den :slight_smile:
5. srp 2009 v 05:54  • Odpověz
Ahoj.
My dneska do půl 4 a pak do 7. Teď zase chrupe.

Včera se malej koupal se mnou ve vaně, chci nás na podzim objednat na vaničky, tak jsme zkoušeli, jestli se nebude bát atd. Ale byl spokojenej a dokonce se smál a jednou i nahlas :grinning:
5. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
Jo a přidala jsem fotky na rajče, adresa je v albu.
5. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
ahoj zdravím....se spaním už tolik nebojujeme ale taky jsem si užila!!!

už chrupká od 21h -4h - 7h tak to jde...ale může se to klidně změnit. Odpolko spíme taky a nejvíc v kočáru venku.

už musím, přijde mi paní na nehty a malá jde k sousedce na hlídání :wink:
5. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Krásný den maminky,my jsme měli docela poklidnou noc,tak jako poslední dobou pořád.Malý zase chrupká,unavilo ho lehátko.
Přemýšlím ejstli vyrazit k našim,ale je tam pod mrakem,sice na cestování dobrý,ale aby nám pak zase celý den nepršelo.
5. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
ahojky,
tak vítám katulen a lukáška, tak je super , že jsme to tady všechny krásně odrodily a všechny mimísci jsou v pořádku :dizzy_face: tak koukám, že včera byl den velkých kontrol my jsme taky byly kyčle dobrý, a u paní doktorky taky v pořádku malýmu se tam tak moc líbilo, že když jsme odcházely tak plakal :grinning: jinak vážíme 4800 g a měříme 58 cm jo a v pondělí jsem byla u dr. já tak všechno v pořádku a nechala jsem si předepsat prášky je to teda pěkná pálka 600 :confounded: po druhým mimču půjdu asi do toho tělíska ono se to fakt vyplatí. :wink: jo a sabíkem malýho prolejvaly sestry už v porodnici. :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky,

díky za podporu. taky trpíme na prdíky, je to boj, hlavně v noci :unamused:

šmouli: tak to jsem ráda, že nejsem sama. Kolik malá papká? Náš je pěkněj žrout. Spapká osmdesátku ale častěji devadesátku. Je hrozně dlouhej, bude asi po mně. Já byla taky žrout jako mimčo, byla jsem boubelatá a naštěstí jsem z toho v pubertě vyrostla :grinning:
5. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
evule my jsme gttaky na nutrosi a male cucne bud co dve hodky 60 nebo po delsi dobe 90
5. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj mamky :slight_smile: . Už máme za sebou prochajdu a teď mi leží na ruce a dudlá :slight_smile:

Heluli, díky. Tos ji koupila za super cenu :wink:
5. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
evi: vy taky? tak jsem ráda, že se mám s kým radit. Já nevím,přijde mi že sosá hodně, doktorka říkala že devadesátka je pro nás strop, jenže on by ještě chtěl, je to boj, vůbec nevím co dělat.
5. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
5. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Míšo, a ještě, ty extendory jsou nutné 2? Mně to přijde zbytečné.
5. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
Blko, já mám normální tencel one size, s těma patentkama. Pandy jsou myslím na sucháče.
Extendory mám dva, páčto to tak bylo v balíčku, ale už se nám podařilo jeden pokadit, tak se ten druhý hodil.
5. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
Já jsem si právě říkala, jaká je šance, že se pokadí nebo počůrá. Asi velká :grinning:
5. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
Nám se to povedlo hned na první dobrou :grinning:
5. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
5. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
Tak jsem si dala prochajdu s malým k našim do vedlejší vesnice. Tak jsme se krásně prošli, pak jsme ještě navštívili kamošky, ty se málem popraly kdo bude vozit :grinning: :grinning: no super strávenej den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Blani, já mám jen jeden extendor a zatím mi stačil :slight_smile: ale taky ho nepoužívám pravidelně :wink:
5. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Heluli, a kde jsi koupila 1? Nebo sis koupila ten barevnej?
5. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Já mám tenhle: http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/23_80/products_id/342

Jsme ráda, že není barevnej, ikdyž to tedy většinou schovaj kalhoty :grinning:
5. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Malej prudil, tak jsem vytáhla deku a sestavuju se s hrazdou a než jsem hrazdu přidělala na deku, tak vytuh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
A já tenhle :grinning:
http://www.branakdetem.cz/extendor-k-prodlouzeni-body-barevny-1ks.htm

je barevnej, ale já v tom nevidím problém, má to v kalhotech,takže to nejde vůbec vidět. Mám modrej :grinning:
5. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Míšo :grinning:

Heluli, já jsem taky přemýšlela nad tím modrým. Hlavně proto, že je jenom po jednom. Ale bílej by byl lepší.
5. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
ahoj evičko - nelinka papá ted týden 90ml a 120ml je to tam teda předepsané kolik by mimnka měli papat na krabici. Máte taky nutrilon??? my jo!! na prdíky jsme taky trpěli...ted už to jde :wink: a už taky má zelené kakiki teda jako špenát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
šmouli: taky máme nutrilon. Jojo mi papáme 80 až 90. Je to podle doktorky v normě, tak snad no. :pensive:
5. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.