• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj holky,

tak jsem se sem konečně dostala. Malá od 15 hod. nespí. Teď jsme vykoupali a pořád kouká, tak ji mám na klíně už nevím jak bych ji uspala.

Tak jsem zvědavá jaká bude noc :unamused:

Katul: Lukášek je kouzelný, taky bych znova rodila tam, všichni byli super.
5. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
to papáte náhodou hezky :slight_smile: nela mi papala zezačátku 60tky....ale ted je větší a má větší spotřebu, ale po 120ml spí jak špalek :wink: zkoušela jsem přejít i na sunar že je levnější, ale blinkala hustě a měla strašný bolení, tak jsme zpátky na nutr a supééér :dizzy_face:
dnes teda nevím co je ve vzduchu,ale spí mi celý den - akorát za celý cen mohla být vzhůru 3h mno a ted zas spí, tak se bojím co bude v noci :unamused: :grinning:
5. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahoj kat85 kačenka je krásná :dizzy_face: :wink:
5. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
se teda přiznám že já ji někdy namočím dudlana do sladkého na špičku a taky tak někdy usne :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
šmouli: asi až moc, ale co mám dělat, když je záživnej. Zase lepší, než kdyby papat nechtěl, ale když já pořád slyším tu doktorku, že devadesátka je hranice a víc ani prd. :frowning2:
5. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak já taky dávala víc neboj...ale nejdřív 60ml a pak za půl hodky jsem ji dodělala 30tkou a bylo!! a byla spokojená....za zkoušku nic nedáš, kdyby se poblinkal prdolka, tak víš že to nesnese. Zkusit to můžeš!!
mě zas řekla dr at ji dám víc, že uvidím, a je fakt že mě brečela dost asi hlady, jak jsem ji přidávala tak byl klid!
5. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
no a taky už se strašně těšííím až budu mot dávat kašičky a přesnídávky atd :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kamarádka dávala přesníd už od 2-3měs a nic se nedělo, ale já se bojím. A na 4měs mu prej už dala i trošku segedínu s knedlema(teda kousek) ty jo a jak baštil :astonished: střeva má v pořádku kaká hezky :grinning:
5. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
ted mu jsou teda už 3roky :wink: no tak tady mrtvo asi už všichni uspáváte :slight_smile:
5. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
diky šmouli :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
kat:malá je fakt nádherná.

šmouli: no uvidíme, zkusíme to nějak udržet. On je fakt takovej žrout, jednou nás všechny sní otesánek náš :grinning:
5. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Holky, jak ty vaše prcky uspáváte? Já teda nevím, ale u nás to začíná být docela nadlidskej výkon. Ne a ne usnout, už to je v takový fázi, že jsem ji nechala v postýlce vyřvat. No konec :angry:
5. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj všem. Dneska máme šestinedělní poradnu, to bude jekotu.

Charlie, no my neuspáváme, ta neporadím a radit - nezačít uspávat už je pozdě. :unamused:
6. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
ahoj holky, vcera jsem tu vubec nebyla.. prijela mi mamka a byla jsem u kadernice.. :slight_smile:
jak se mate?
charlie, my v 8 koupem, v 9 kojim, pak malou nedavame do postylky a chovame, ona se vyprdi, pockame, az ztezkne, jakoby ze uz je tuha :slight_smile: do deseti vetsinou spi :wink:
6. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobré ráno maminky :slight_smile:

Andrej, tý jo, to máte takovej řád? Tak to mi ne teda. Ještě pořád koupu jednou za 3 dny, jak říkali v porodnici a spí až spí :grinning: . Někdy usne v 9, někdy v 8, někdy v 10. Někdy sám, někdy s pěkným řevem. No prostě to je různé.
6. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
jj blani, mame rad :slight_smile: vymyslel ho tomas :wink: a fakticky funguje.. :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak to je fajn :wink:

Asi jsi minule přehlídla můj dotaz na to, jakou sis koupila tu odsávačku? Vím, žes to tady kdysi psala, ale nechce se mi to hledat :sweat_smile:
6. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj maminy..tak dnešní noc byla velmi zajímavá,jsme zvyklá že Sofinka spí 6-7h v kuse,takže už se krásně vyspím,ale dneska mi fakt dala budila se po 3h a ráno v 7h se rozhodla že spát už nebude,takže jsme byli vzhůru a ted už zas vytuhla..
Dneska jsme měli jet k doktorce na to převážení,doktorka má dovču ale má tam být sestra,ale už tam volám od 8h a nikdo to tam nebere tak nevim co mám dělat..jet se mi tam zbytečně nechce,tak počkám do 11h a když to nevezme tak na to kašlu..
Já mám dneska spoustu práce zítra ráno odjíždíme na 10 dní k mamče do Sušice,Petr jede s klukama na motorkách na Slovensko,tak by jsme tu byly samy,takže musím vyžehlit a zbalit všechny věci a že jich je..u mamči bohužel nemám přístup na net tak se mi po vás bude stýskat,přece jenom jsme zvyklá že jsme tu denně..
Charli mi měli tak ve 4 týdnech s uspáváním taky hrozný problémy,ale ted se to hodně spravilo,ale dávám jí do postýlky když už je v takovém polospánku a hodně napapanou, jinak by neusla,pak jí pustím kolotoč a sedím tam s ní,hladím jí po bříšku nebo po vláskách a ona tak do 10 minut vytuhne..
6. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
jj blani prehlidla, ja totiz skoro nedocitam.. a pak se divim, ze mi neco uteklo :grinning:
avent isis.. jukni sem: http://www.babymarket.cz/?p=productsMore&iProduct=844&sName=ods%E1va%E8ka-mate%F8sk%E9ho-ml%E9ka-isis-avent
6. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Andreasku tuhle dosávačku mám taky a jsem s ní fakt spokojená..
6. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
My koupeme každý den, tedy jestli se tomu koupání dá říkat. Nepoužíváme nic jen tu vodu a občas odvar z řepíku. Ale mám pocit, že si tu prdelku musí pořádně aspoň jednou za den umýt, vždyť ji má furt v bobanech a moči. No a za krk mu občas nateče ublinknutí :grinning: :grinning: Ale pravidelnou hodinu nemáme, záleží, jak se probudí a jak přijde muž z práce. Takže mezi 20-21,30.
6. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Hani, tak si to užij i mamky :wink: . Já vidím, kolik toho sebou táhnu, jenom když jdu k našim na odpoledne, natož na 10 dní. To bych musela aji prát oblečení toho našeho ublinkánka :sweat_smile:

Andrej, v poho, to neva, já se zeptám znova :grinning: . Já dočítám. Navíc teď toho na dočítání ani moc není :grinning: . Díky, a už ti došla? Já právě nevím, jestli manuální nebo elektrickou, která bude lepší, ať potom nestrávím většinu přednášky na záchodě s odsávačkou :sweat_smile:
6. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
My koupeme jednou za 3 dny,mezitím jí jeden den osprchuji a další den jí pouze otřu mokrou žínkou hlavně zadeček a pod krkem..
Blani povezu toho opravdu hooodně,mamča nám věci samozřejmě přepere ale stejně je toho dost,pleny,kosmetiky,odsávačka,táhnu i lehátko a kojící polštář :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
miso, mame to uplne stejne.. :slight_smile:
jen voda a vcera odvar z repiku, taky mam pocit, ze jednou denne alespon to chce tu prdku umyt poradne ve vode..
jinak holky, kdyz prebalujete, cim cistite prckum zadecek? vlhcenymi ubrousky? ja je zas moc casto pouzivat nechci, chemie je tam habakuk :grinning: takze obyc ubrousky a cista voda, nebo mokra zinka..
6. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
hani tak to jsem rada, snad budu taky spokojena :wink:
6. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Blko, záleží, jak Ti teče mlíko. Mně teče jako blázen, takže já lahvičku naplním za 10 minut. Ale pokud to teče hůř, tak je lepší elektrická a to bych asi sáhla po Medele.
6. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
A možná pokud bych ji chtěla na pravidelné používání a ne jen odsávadlo přebytků, tak bych vzala tu elektrickou.
6. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak v šesti týdnech má Alex 4180g, za poslední dva týdny a dva dny nabral 800gramů, prý čím ho krmím :grinning:
No a na závěr to tam celé pochcal. Otočila jsem se pro plínu a on počůral lehátko, podlahu, sestřino křeslo a sestře ještě záda :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky holky,narychlo vás jdu jenom pozdravit,mamka vzala Vojtíka ven,za chvilku s emi už vrátí,tak jsme si aspoň stihla zacvičit.
my teda nějaký pevný řád nemáme,sice se snažím tu určitou hodinu dodržovat ale ne vždy se to nepovede,hlavně když jsme u našich tak to odjíždíme pokaždé jinak-ve večerních hodinách,takže je to různé.
Jinak my spinkáme v košíku,sice to asi bude boj přejít na postýlku,ale snad to zvládneme.
Včera jsme opět cestovali autobusem k našim-Vojtíšek je velký cestovatel,celou cestu prospinkal.
Tak já frčím ještě něco málo udělat,než se mi vrátí ten můj lumpík.
Jinak my teďka koupeme jak je to teplo každý den.Vojtíškovi s eve vodičce líbí. :wink:
6. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Míšo, myslím, že to teče rychle. Jak to Mareček spustí a někdy se odtrhne, tak to přímo stříká :grinning: . Právě nevím, jestli budu používat pravidelně, ale vlastně asi jo, když budu muset odsát do zásoby :pensive: .
Dobrá storry od doktorky :grinning: . A Alexe je teda kus :slight_smile:

Andrejko, Marečkovi se ve vodě taky líbí, ale nesmím ho vytáhnout. To je pak hroznej a neutěšitelnej řev :pensive:
6. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Tak jsme zpátky od doktorky takže za týden jsme tentokrát přibrali 180g,takže má Sofinka v sedmi týdnech 4150g takže super.. :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.