• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hani, no vidíš, a pak že málo přibírá. Jenom asi neměla takovej hlad :wink:
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Koukám, že už jsme Sofču předběhli.
Hanko, kolik měla při narození?
6. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
hani, tak to je skvely :wink:
6. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky,

tak mi dneska noc super, v devět koupel, pak kojo, pochovat a spala až do 3 hod a pak se vzbudila až po 6 hod., takže dneska je mi hej.

Andejko: já právě včera zkusila taky najet na řád a v podstatě stejný jako ty a včera to zabralo, tak uvidíme jak to půjde dál.

Teď spinká na zahradě, ale za chvilku jdu budit, musíme se vypravit k Dr. jdeme na převážení, tak jsem zvědavá jak ten náš drobínek přibírá :slight_smile: , papá hezky, tak snad to bude OK.
6. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Při narození měla 3080g a Alex?
Holky malá usla,tak musím jít žehlit,ale vůbec se mi do toho nechce :frowning2:
6. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Hanko, 2890g a narodil se později, asi o týden? (25.6.)
On prostě hrozně "žere" :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Ahojík holky, zdravím :slight_smile:
Lukášek usnul, tak na vás chvilku koukám, celé nedočítám... :slight_smile:
Tak na dnešek jsem se asi poprvé trošku vyspala, krmila jsem ho večer v 23,00 pak 2,00 a až ráno v 6,00, takže to už jde, je jinak moc hodný brečí, jen když má v pleně :grinning: a nebo když má hlad, jinak se rozhlíží a pozoruje, je pravda, že Anetka mu nedá pokoj, pořád se kolem něj točí, pusinkuje a chce pomáhat, jsem za to ráda, zdá se, že bude v pohodě, co se týče nějakého žárlení, aspoň prozatím :wink:
Jinak si postupně prohlédnu vaše nové fotečky ať se taky pokochám :slight_smile:
A jdu si dovybalit tašku z porodnice :confused: , dřív jsem se k tomu nedostala :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Holky dnes už se sem nedostanu a zítra vyrážíme brzo ráno tak se s vámi loučím mějte se fajn a za 10 dní zas ahoj :slight_smile:
6. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Hani, užij si to s mamkou. Pa :slight_smile:
6. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
hani papaa :slight_smile:

holky, cim ze to utirate mimisky pri prebalovani? pokazde vlhcenymi ubrousky? ja spis klasickymi ubrousky a vodou a vlhcenymi jen obcas, je v nich precejen dost chemie..
6. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Andreasku, já jak kdy.
Teď zrovna jedu ve vlhčených ubrouscích většinou, mám nějaký bez parfému, alkoholu atd. z DM.
Ale jinak většinou hodně pokaděnou prdku beru pod sprchou, jenže teď mě bolí levá ruka v zápěstí a musím ho držet v té levé ruce, což nejde, takže jsem to musela vyřešit jinak. Máme pidi koupelnu a já se ke sprše z druhé strany nedostanu, bylo by to hodně krkolomný.
6. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Jsem neodolala a vyblejskla jsem si svůj poslední pupík - po šestinedělí. Bude mi to chybět :slight_smile:
6. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
miso, diky.. :slight_smile:
pokadenou zadnicku beru taky obcas pod sprchou, vetsinou rano a kdyz je to fakt hodne velka nadilka.. ale jak pises, je to pomerne obtizny pro jednoho cloveka.. zapnout sprchu, malou tak nejak dobre chytit a jeste ji oplachovat.. taky mame mini koupelnu..
6. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Míšo, teda, ty už nemáš vůbec žádný bříško :confused: :sunglasses:

Andrej, já používám vlhčené ubrousky, sem tam medvídka, sem tam žinku namočenou ve vodě a pokud je jenom počůranej, tak nic, jenom ho otřu plínkou.
6. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
Jo, a teď mám huggiesky bez parfemace a strašně smrdijou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Andrejko, Sabuška se krásně směje :slight_smile:

Jdeme na minigolf. Tak se mějte. Pa :slight_smile:
6. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Blko, no na pohled břicho nemám, na dotek je to blátíčko :grinning:
6. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
blani, jakyho medvidka? :grinning:
6. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
blani jj, byla tu mamka a na tu se chechtala uplne maximalne, kdyz ji mamka delala simry simry na chodidylkach :dizzy_face: :grinning:
6. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
je miso ted koukam k tobe do albicko na to brisko a vidim, ze alex uz je pekny cvalda! :wink:
6. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
6. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
miso diky, to bych mozna poridila :slight_smile:
6. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
holky, chtela jsem se zeptat, jestli uz jite syru typu hermelin, niva apod.. chci udelat rozpecene housky a na ne nakrajet hermelin.. kdyz se to upece, bakterie listerie (pokud by tam tedy byly) by se mely pecenim "vyparit", ne?
6. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Andreasku, já jím úplně všechno a jedla jsem i těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
tak si ho tedy dam :zipper_mouth:
6. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Nivu jsem jedla zrovna včera a hermelín v neděli :grinning:
A už mlčím o hermelínovém chlebíčku :grinning:
6. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
jee tak to je super, jsem rada, ze uz si taky muzu dat.. myslela jsem, ze dodrzujete striktni plisnovo-syrovou dietu :grinning:
6. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky zdravím!!!!
Včera jsem se sem nedostala, byla jsem zas na prochajdě v druhé vesnici za sestřenkou, která teď po čtvrtým umělým oplodnění čeká dvojčátka. Je sice na začátku, ale zatím je vše okej, tak doufám, že se jim jejich sen konečně splní. Ikdyž dvojčátkama jsou překvapení, nepočítali s tím :slight_smile: Skoro celej den jsme proplkaly, malej se budil jen na jídlo, hodňoučkej chlapec. Ale jak jsme došli domů, tak byl hned hore :grinning:
Včera jsem taky přihodila pár foteček našeho cvalíka do albíčka :wink:
7. srp 2009 v 06:29  • Odpověz
Ahoj všem.

Heluli, tak ať to sestřenici dopadne. My taky čekali dvojičky, ale příroda to zařídila jinak.
7. srp 2009 v 07:15  • Odpověz
Já doufám, že to bude dobrý, snažili se o to asi šest let, takže si svoje prožila.
Miso, to je mi moc líto, ale máte Alexe, což je důležitý :wink: a věřím, že si to mateřství patřičně užíváš :slight_smile:
7. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.