• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobré ráno :slight_smile:
To musijou být hrozný nervy :unamused: . Tak ať mají krásná a zdravá dvojčátka :slight_smile:

Míšo, hlavní je, že máte Alexe :slight_smile:
7. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
dobry ranko holky :wink:
zase to vypada na hic.. :unamused:
helulicku, taky preji tve sestrence, at to tentokrat vyjde! deticky jsou proste fajn, i kdyz nam obcas davaji pekne zabrat :grinning:
miso to jsem nevedela.. jj, priroda je mocna, mate krasnyho chlapecka :slight_smile:
za chvili mi ma prijet odsavajda, tak jsem na ni zvedava..
7. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak dneska bude zase nádherně,o půl jedenácté vyrážím ven s Vojtíkem,máme sraz se Zuzkou-bojinkou,občas k nám tady na diskuzi zavítala.Konenčě poznám její malou Aničku,jsem na ní moc zvědavá.
Tak jdeme kočárkovat.A odpoledne se přijde podívat na Vojtíka kámoška.Jindra jede zapíjet kamarádovou malou princezničku Elišku která s enarodila 2.8.Jela bych taky,ale on neví jak pojede domů,takže by to cestování s Vojtíkem bylo na prd.Tam od nich toho moc nejezdí.Tak budeme doma,už jsme včera Elišce nabalila dárečky,tak snad s ebudou líbit.
Co s e týče mytí zadečku,tak používám buď vlhčené ubrousky Huggies Pure,nebo sikupuji v Dm vatové ubrosuky jsou fajné,k tomu mám připravenou vodu,a je to.Do koupelky nechodíme,máme ji malinkou,takže manipulace s Vojtíkem byla byla těžší.
7. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
andrej tak to budete mit cupr den :wink: :grinning:
taky prave pouzivam ubrousky a vodu, nechci pokazde pouzivat ty vlhcene.. mam je od nivey..
7. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Andy,mě právě i ty Huggies došly a s tou vodou je to lepší.i méně to stojí,když si vemu že ty z toho Dm stojí něco přes třicet korun,a je to určo šetrnější k jeho prdelce.
No dneska ten den bude opravdu nabitý :wink:
7. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
presne andrej.. jako nemam nic proti tem vlhcenym, ale cista voda je cista voda.. :slight_smile:
no hlavne bude hrozny vedro zase :angry: musim rict, ze letos bych byla radsi za chladnejsi pocasi..
7. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Jsem vytuhla s Alexem u kojení, on ještě chrupe v mojí posteli.

JJ, čekali jsme dvojičky, ale v sedmém týdnu jedmonu přestalo tlouct srdíčko, ono se to hodně stává - snydrom mizejícího dvojčete. Jasně, že jsme rádi, že máme Alexe a nejspíš i díky tomu zániku bylo celé těhu bezproblémové, s dvojčaty si to neumím představit, jsem občas mrtvá z jednoho :grinning:
7. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
AHojky.
Tak ty vatove ubrousky z DM pouzivame taky :slight_smile: (Andreasku, ja si s nima delala i ty obklady z Repiku) :wink:
7. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
miso, ja jsem rikavala, ze bych chtela mit dvojcatka a ted jsem uprimne receno rada, ze mame jednu sabinku :grinning: asi by to bylo doost vycerpavajici :wink:

andarko ahoj :slight_smile: a ty vatove ubrousky jsou nejake jakoby specialni? jine nez ostatni? a tahaci z krabicky? jinak repik si varim porad a mazu gelikem z dubovky :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Jsou krasne pevny, obdelnikovy a jemnoucky, tahaj se z pytliku (jako odlicovaci vatove tamponky) :wink: .Je to vlastne to samy,ale mnohem vetsi :slight_smile:

A uz to mas zahojeny, nebo te to porad zlobi?A co ta MS?
7. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj... andara - tak mě napadlo co kdybys přijela do mekáče někdy do boule ke kaufu se tam můžeme sejít a pokrafat :wink: :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Ty vatový ubrousky z DM mám taky, ty namáčím někdy v černém čaji, když se mi zdá, že má červený zadek, což někdy má, když se mi posrajdí obr náloží na počátku procházky a já to nezaregistruju. Tak abych předešla opruzení.
7. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
aha tak to jo, tak ty si taky poridim, kdyz je tak doporucujete :wink:
jj, uz to vypada zahojene, ale jinak nez pred porodem :sweat_smile: ms byla dva dny a konec.. jsem blazen..
miso vidis, dalsi super tip.. cerny caj :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
holky, muzu pit pri kojeni koprivovy caj? :confused:
7. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
vim, ze se nesmi salvej a mata, ze stavi laktaci.. ale kopriva?
7. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Kopřiva pročišTuje, to bych asi nepila, aby to nešlo do mlíka.
7. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
prave kvuli ekzemu vis ji mam doporucenou na procisteni, tak nevim..
7. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Kopřiva upravuje nepravidelnosti menstruace, povzbuzuje tvorbu mateřského mléka v období kojení, povzbuzuje krevní oběh a zdravý růst vlasů.

to jsem ted nasla.. no tak snad tomu muzu verit..
7. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak už jsme doma z prochajdy.

Já jsem si koupila nedávno nealko mojito a pak jsem si uvědomila, že se máta při kojení nemá. Ale vypila jsem to. Pro jednou se nic nestane. Ale už si to nekoupím :unamused:

Ty vatové ubrousky zní zajímavě. Nejspíš taky pořídím :slight_smile: .

Už jste si v té DMce vyzdvihly kartičku pro miminka?
7. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
ja si ji jeste blani nevyzvedla..
mas pravdu s tou matou, pro jednou se nic nestane :wink:
7. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Co ta odsávačka? Přišla?
7. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
jj, prisla, ale asi pockam na toma, abych ty soucastky nedala do sebe nejak spatne :grinning:
7. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj mamči :slight_smile:
Je tu něco nového???? :slight_smile: jdu si vás lehce pročíst :wink:
7. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak koukám žádné novinky :confused: njn tak jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Andrej :grinning:

Kači, všechny máme miminka už u sebe, tak novinky nejsou :grinning:
7. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahoj kači já ani anevím, ale asi nic nového-všichni vypadaj spokojeně :slight_smile:

co dnes vaříte?? já dopékámvýpečky s br kn a špenátem :wink: nelča spinká tak makám abych to stihla :grinning:
7. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
čau mamky,

tak jak se máte? My se máme dobře, tatínka máme tento týden doma, tak je to fajné. Ale příští týden tu nebude zas vůbec, no to bude mazec.

Včera jsme zajeli do lesa na houby a dokonce jsme našli půl košíku klouzků, hříbků a růžovek. Dneska jsem z toho udělala houbovou omáčku s vajem. Mňam.
Pak jsem taky sjeli k manžové sestřenici a babi ukázat malou, ještě ji neviděli.
Jinak bych dneska pořád jen spala:sweat_smile:
7. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Já dneska nevařila, muž má od včera a já si s kočárkem zajela do sportcentra na buchtičky se šodo, dneska je měli na jídeláku, což jsem okoukla předem na netu, takže jsem jela na jisto :slight_smile:
Malej dneska prvně v kočárku nespal, ale byl hodnej, pozoroval okolí. Tak jsem zvědavá, jestli usne teď.

Blko, já dokonce vypila alkoholický mojito, co prodávaj v těh lahvích, muž mi to přinesl, tak jsem si ho jednou večer dala, byla to mňamka. Alkoholu v tom moc není, asi jako v jednom pivu, pivo se u kojení občas může, stejně jako sklenka vína, tak si tím hlavu nelámu.
7. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahoj holky zdravim tak jirka uz je v praci maly dneska spinka je to milacek a jo kouknete sem
http://www.youtube.com/watch?v=HRb_iBLiO1g
7. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Já jsem si "uvařila" šopák :grinning: . Dle mamčiných rad k tomu jím rohlík, aby to nenadýmalo, ale pochybuju, že ten rohlík tomu nějak zásadně pomůže :sweat_smile:

Míšo, alko mojito bych si taky dala :slight_smile: . Já vím, že se může, ale lepší je to asi hned po koju, ne? Jo, a onehdy se mě muž ptal, co by se stalo, kdybych se totálně opila. Nevíte? Já jsem se teda ještě nikdy neopila a ani to nemám v plánu :grinning: , ale zajímalo by mě to.
7. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.