• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
7. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Blko, jj, já si to dala po koju a večerním, takže jsem počítala s delší pauzou.

Myslím, že pro jednou by se nic nestalo, maximálně by přišlo k úhoně pár mozkových buněk.
7. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
charli koukám ten tvůj taky pořád někam jezdí co...ten můj jede -letí- příští týden do Korei a další týden Madarsko, tak budeme taky sami-y :pensive:

blani šopák bych si taky dala :wink:
7. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
holky ja mela mochito ted o vikendu mnam a taky bailies nnebo mjak se to pise a ted jsme pred dvema dny byli s luckou a jejim manzelem na pivko je fajn ze si rozumi i nasi chlapi a bezva ze se takhle schazime ted jdeme v nedeli nekam ale zatim nevim kam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Evi, máte stejné dupačky jako my :grinning:

Míšo, myslíš? Je to možné, že by to mělo vliv jenom na ty mozkové buňky. Nevím, co jsem čekala. Asi odpověď typu: miminko by bylo taky opilé :grinning:
7. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Evi, už jsi kdysi psala, že jste si padli všichni do oka. To je super :slight_smile: . To se ještě vymyslí kam, hlavně, že nebudete sedět doma :wink:
7. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Blko, no třeba by bylo neklidné nebo naopak otupělé. Můj názor je, že tak jako na každého dospěláka působí alkohol jinak, tak by to bylo i na prcka.
7. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
jé evi krásně si povídá...ta moje přestala breptat občas z ní něco vypadne ale malo...to je divný jsou ji 2měs... :unamused:
7. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Míšo, asi jo :wink:

Šmouli, já jsem kdesi četla, že miminka někdy "zapomenou" to, co umí, protože se učí něco nového a pak to zase vytáhnou "ze šuplíku" a už to zase umí :slight_smile:

Jdu krmit.
7. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
ja si ted trochu dachla.. :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
smoul dekujem za pochvalu teto :grinning: :grinning:
jj blanicko je to cupr :grinning:
jen si pospi kdyz muzes charlie
7. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahoj holky,tak jak se daří?
nějak nestíhám.doufám,že už se to brzy zaběhne. :wink:
7. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
nic se loucim jsou muzi na stromech paaaa
7. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojte holky, můžu se zeptat, jak řešíte, když prcek nechce spát a vy potřebujete vařit nebo něco jinýho udělat? Tibor je teď nejakej aktivní, přes den spí tak max. 2 hoďky a manžel ho bohužel naučil na nošení, což já dělat nechci, jednak nemám čas ho celej den nosit a druhak už má 6 kilo a už mě dost bolejí záda. Ale ta potvora když nespí tak se chce nosit, v lehátku mi nevydrží a pořád řve. Nemáte nějakej tip?
7. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak my jsme zpátky s prochajdy,od Zuzky-bojinky je Anička moc krásná,tak jsme všechno probrali a bylo fajn.Vojtík byl moc hodňoučký.

vlastovko u nás se taky moc přes den nespí,no já ho mám chvilku v tom lehátku,pak když už se vzteká tak ho mám v košíku a jezdí po bytě s emnou.Zrovna před chvilkou jsme si chtěla udělat špagety tak byl s emnou v lehátku v kuchyni,a pak šup do košíku.Na nošení ho taky nezvykám,protože bych pak neudělala ani to že bych si nemohla zajít na záchod.A ještě když se potom děti tak pronesou.
7. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Andrejko, děkuji za odpověď, kamarádka tvrdí, že si kvůli tomu pořídila šátek a nosila malýho v něm, ale já mám strach, že by mi pak odmítal být v kočárku. Ted konečně usnul, od rána spal tak hodinku.
7. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
tak jsme ted usly.....

vlaštovko...já když nemám zrovna čas kůli malý uvařit, tak vařím večer...ale na to musí mít člověk trpělivost :wink:
já ji většinou uhoupu v lehátku a tam tu hodku a půl spinká tak to stihnu, když se vzbudí a řve a nemůžu u í to dovařit, tak ji hold nechám aspon 10min a pak zas třeba uhoupu, ale dost pomáhá ji rozbalit a nechat nahatou...to si lebedí. Holka to nějak zvládneš, jde to težce ale jde... :wink: :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
koukám máš tiborka je krásnej brouček...sestřenka má taky tíbu a říká mu tobine - chaos :grinning:
7. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
mě teď Vojtík taky spí,kdo ví jak dlouho,stejně mi za hodinu přijde kámoška,se na něho mrknout,tak bude ráda když bude vzhůru.
Jinak když zmiňuješ kočárek tak to je naše zaručené uspávadlo.Pro nás te´dka bude boj ho naučit spinkat v postýlce,spí pořád v košíku,chci ho pomalu přeučovat.
7. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
zdarec maminy-já nestíhám chodit na net,malá je pořád hodná,ale pořád někde couráme :sweat_smile: a teď sem dycky 3dny u Martina a pak jednu noc u našich na koupání,takže pořád přejíždíme,teď malá chrupká tak už se zase balím a pojedem do neděle za tatínkem ať si nás taky užije :slight_smile:

musím sem zabrousit častějc,krapet se tady ztrácím a nejsem v obraze :wink:
7. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
ahoj holky,

smouli manža courával hodně kvůli práci, ale teď už tam co byl není a od pondělka nastupuje jinam, tak se jede zaškolit do Prahy. Pak snad bude víc doma, hlavně nebude muset na Slovensko, tak to bude supr.

Evi malej je šikula, ty videa jsou miloučký

reni bud ráda, že máš pořád co dělat a že jsi pořád někde. Já bych taky nevydržela být furt na jednom místě.

vlastovko já to dělám tak, že ji do postýlky dám, pohladím a pak zkusím rychle něco stihnout. Do vaření se teda nepouštím. Spíš třeba pověsím prádlo nebo dám vyprat pračku. Když to nestíhám a malá křičí, tak ji chvilku nechám a pak jdu k ní a zkusím ji bud přebalit nebo nakrmit... A tak pořád dokola. Taky ji nechci nějak chovat, hlavně tím si nijak nepomůžu, když ji budu mít v náručí, tak stejně nic neudělám :confused:
Pak mám v plánu koupit si nosítko Manduca - aspoň na vaření bych to doma využila. Jinak ji na to taky učit nechci, jako třeba že bych ji v tom uspávala. To asi ne. Pak to využiju na zařízení třeba na úřadech a tak.
7. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
Vlastovko, my už taky moc nespíme. Alex je se mnou v lehátku v kuchyni a já mu vykládám, co vařím atd. no kolemjdoucí pod oknama z toho musej mít bžundu.
Šátek mám, ale v něm spíš žehlím, věším prádlo atd. a v kočárku je malej bez problémů.
7. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Míši mě teda malá v lehátku moc být nechce, vydrží tam tak deset max. dvacet minut.
7. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
no a někdy ani to ne :grinning:
7. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
No já ho musím dát víc do sedu, už tam má přidělanou hrazdu a každou chvilku rozhoupu hračky atd.
7. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Smouli-az tam pojedu, tak dam vedet :wink: k Mekacovi ja rada :grinning:
Evcoo-krasny videjko :dizzy_face:

Andreasku, taky chci pit koprivu kvuli zelezu.
toto jsem nasla:
Pro podporu tvorby mateřského mléka existují již různými firmami připravené tzv. „laktační čaje“, které obsahují směsi bylin (fenykl, anýz, arnie, kmín, kopr – plod, jestřabina lékařská, mateřídouška, kopřiva, heřmánek, sporýš – nať, některé obsahují navíc smetanku lékařskou, kořen lopuchu, bazalku). Tyto čaje (některé jejich komponenty) navíc pozitivně ovlivňují nadýmání. Čaje se doporučují pít teplé či vychlazené a neslazené asi tři šálky denně.

Autor: PhDr. Radka Wilhelmová

Je to odsud: http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/vyziva/bylinky-v-tehotenstvi.html
7. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
andarko tak to je super s tou koprivou :slight_smile: ja hlavne na ekzem na rukou, zase se mi ted po porodu zhorsuje :angry:

s tim uspavanim.. sabca ted moc nechce byvat v postylce.. ted momentalne jsem v posteli s notasem a sabca usina na mne.. v lehatku vydrzi take zatim chvilinku.. jeste ji ty hracky a melodie moc neberou.. nositko bych si taky rada poridila..

jinak vas holky vsechny zdravim, nestiham nejak psat moc konkretne a reagovat na vse :sweat_smile:
potrebovala bych neco ukuchtit, ale uz vidim, ze jak malou prenesu do postylky, v mziku zacne randal :grinning:
7. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Holky díky za tipy. Do minulého zýdne jsem byla s malým u mamky, tak jsem měla servis, ted už jsme doma, tak musím válčit sama, manžel mi pomáhá odpoledne, až se vrátí z práce, ale nevím, jak to budu dělat, až bude na týden pryč a já tu s ním budu sama. Včera jsem byla večer tak unavená, že jsem nevěděla ani jak se jmenuju.
7. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
vlastovko, treba se mu rezim casem nejak upravi a bude to v poho, no jo... materstvi je krasne a narocne zaroven :wink:
7. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
tak radek ted odjel s nikou na klášter se vykoupat brrrr do tý ledárny :confounded: a já nakrmila a ted je zas rozbalená!!

normálně miluje vodu a jak, pak sprchuju a může se zbláznit blahem a jak ji vyndám a usuším tak řve jak tůůůůr.
budu s ní chodit na plavání ale nevím od kdy se chodí musím se optat.

vlaštovko to zvládneš uvidíš, já taky bojovala při prvním, než jsem si to vše rozvrhla a tak...to bylo něco-plína támhle a olejíček jinde a kapesníčky jinde, všechno hledám ještě dnes :grinning: a sjídlem taky někdy nestíhám kolikrát jíme v půl2 :grinning: do toho se dostaneš a řev nebude trvat věčně-do 18nácti je to přejde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my taky nespíme v postýlce a koši už taky nechce spát, spí semnou :angry: mno???? já vím....já vím....
7. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.