• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak my to máme naopak.Ve vaničce řve jako když ho na nože berou a pak ho zabalím do osušky a klídek. Pak když oblékám tak znova řev a uklidní se až u flašky. :grinning:
7. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
ted jsem ji namočila dudlu do medu...jak ji to šmakuje :grinning: :grinning: :fearful: ...zuby :zipper_mouth:
7. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
mám foto...kdyby náhodou něco :sweat_smile:
7. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
šmouli: na fotky jsem koukala, holky jsou krasavice :wink:
7. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
ahoj mneli ste nekdo pred porodem bolesti zad a cejtili jako byste to mneli dostat? asi uz mi moc nechy bi ne?
7. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
blackie to jo holka asi :sweat_smile: bolestli nejen do zad, ale i do stydkých kostí a křeče do třísel a to byla konečná, to mi nešlo ani chodit pak.... :unamused: neboj už to máš za pár a budeš mít mimíse u sebe!! :wink:
7. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
koilik myslis ze mi chy bi?
7. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
evulko nemůžu si pomoct ale ty tvé fotky jsou umělěcké dílo....vidím je zarámované na zdi!!! :dizzy_face: :dizzy_face: krásné!!! a ty ručičky, já miluju takové fotky...i nožičky -taky si to fotim a černobíle...pak si to vytisknu a nechám zarámovat :wink:
7. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
blac to je různý... mě bolely záda od začátku a ty bolesti na menzes občas...na mě to přišlo, když mě začaly bolesti křeče do třísel a stehen...tak asi po týdnu už jsem nemohla moc chodit....a praskla voda, ale já si asi pomohla i rýmou jak jsem pořád smrkala a namáhala břicho :unamused: :wink:

už bys chtěla co??? :slight_smile:
7. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
jo to jo jsem jak kouile
7. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
mam strach ze mi treba nepraskne vo da ne bo nepoznam kontrakce nebo asi nevim
7. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Blackie-ja to taky mela, bolest zad a jeden den bolest bricha jak na MS :wink:
7. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
blackie: ahoj, tak že by se ti rozjížděl porod? Já jsem bolesti zad neměla. Jen jako menzes bolesti, to bylo na začátku a pak se to samozřejmě stupňovalo
7. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
šmouli: děkuju za chválu. Focení mě hrozně baví... :wink:
7. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
nemáš zač!!! :dizzy_face:
a co prcci?? já malou ted houpu v lehátku a vibruje to ještě :grinning: docházej baterky :unamused: ale čučí a začíná natahovat-je napapaná a přebalená tak co by ještě chtěla že jo :angry:už zavřela očička a ted zas kouká...mě jebne :rolling_eyes: tak to zas z filmu nic nebude, nic nebude bohůšu :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
šmouli: Davča se tam taky nějak vrtí. Taky koukáme na Bohušůůůůů :grinning:
Dala jsem ještě jednu fotečku do alba
7. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
no evi to je úžasný.... :dizzy_face: taky si to doma jistě vystavíte že? musím taky něco pěkného nafotit...

malá se ozývá jdu ji dát papu a uspat!! tak brou :pensive: :wink:
7. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
šmouli: děkuju. Hrozně mě to baví, je to nemoc fakt :grinning:
Určitě je vystavíme asi do ložnice.Možná do obýváku.
Náš papal v devět, tak nás to čeká zase kolem dvanácté. Dobrou noc.
7. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
achoj-tak já sem si dala malý pivo a teď bych si tak dáchla :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá zrovna usla,celej večer nemohla zabrat,ale jedla naposled o půl deváté,tak počitám,že kolem jedné bude vzhůru,tak to ani nepudu spat a počkám

evule-tak fotky máš fakt luxusní,krásný :wink:

zdarec šmoulec :sunglasses: holky sou kočeny,se vám povedly teda obě parádně :wink:

nic du se probrat do sprchy,tak dobrou,já ještě musím vydržet :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj.
Evule, to jsou krásný fotky. Snad já taky někdy našpóruju na zrcadlovku :cry: Ale muž není žádný fotograf, pro něj je hodně i digikompakt, zatím jsem ho nenaučila vyfotit celou postavu, v 90% mi usekne nohy :grinning: Takže důležitost zrcadlovky nechápe :grinning:

Balím nás, jedem na chatu, beru si plavky, snad se do Sázavy odvážím vlézt :grinning:
8. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
ahojky holky, tak my se včera vrátili z dovči po Jižních Čechách. Šimonek byl strašně hodnej. spali jsme ve stanu, malej z toho měl srandu:slight_smile: j to náš smíšek. co je nového?
8. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: . Jituš, tak to jste si určitě užili :slight_smile: . My letos nikam nepojedem :frowning2: . Jela bych aspoň na prodlouženej víkend.
Já půjdu dneska k našim.
8. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky, tady je dnes uplne mrtvo.. :confused: my byli vsichni na prochajde a v kramku koupit neco malo na vikend..
je hroznej hic, chtelo by to bazenek..
my pojedem letos koncem zari na moravu a do jeseniku, tomas tam ma rodice a babicku, tak se tesim.. chtela bych jako tradicne do karlovy studanky a na praded, tentokrat i s malou, snad to vyjde.. uz bychom meli jet novym autickem..
evulko, opravdu moc hezky fotecky mate :wink:
8. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahoj...andreasku...malá je kouzelná :grinning: :dizzy_face: a už se ti taky směje... my se asi smát nebudeme, nebo já to nechápu :cry: :cry: mám to teda brát, že je o měsíc dřív...jako opožděná??? někdo říká, že jo a někdo že ne, tak nevím :frowning2: já chci aby už taky se tlemánkovala a hodně :unamused: ona jen po ránu se napůl usměje a celej den nic :pensive:
áááách jo

ji nak jsme přijeli z mácháče...jj super-malá pořád spala

ahooooooj renčo-dííík
8. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
neboj se smoulinko, mala se na tebe usmeje co nevidet.. :slight_smile:
my ted grilujem, jen jsem odbehla male pro dudana, nejak se nam rozbrecela :grinning:
8. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
ahojky jé já bych taky někam jela hned, naši dneska odjely na slovač a my budeme zase tvrdnout doma :rolling_eyes: malej už tam knourá dneska nějak nemůže zabrat doufám, že si to vybere v noci. jo jinak se přidávám k těm štastně vyvoleným co dostaly ms hned po šestinedělí :confounded:
8. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Koukám, že tu dneska bylo mrtvo. Za chvilku budeme koupat :slight_smile:
8. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahoj kočky

my byli dopo nakoupit, malou jsem měla v košíku ve vajíčku a do druhýho koše jsme ládovali jídlo :grinning:
Odpo jsme byli na chajdě, prošli jsme se a opekli špekáčky.

blani my už koupali a teď řveme :grinning:

sun teda a proč se říká, že ms nedorazí když kojíš???? Nechápu...jsem zvědavá na sebe :astonished:

smouli my se smějeme jenom když se napapkáme :wink: a to jen občas :confused:
8. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj, jsme doma. Malej dospává v autosedačce, až se probudí, budeme koupat.

Charlie, my nakupujem stejně - já tlačím vozík s vajíčkem a muž vozík, kam dáváme nákup :grinning:

Jo a na chatě jsme měli taky buřty :grinning:

S tou MS je to tak, že se musí kojit několikrát za den, myslím, že je tam aspoń těch 6 kojení a doba mezi kojeníma nesmí být delší než 4 hodiny, jestli si to dobře pamatuju.
8. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tak prdlajs - kojení aspoń 5 krát za den a mezery nesmí být větší než 6 hodin. Jsem nějaká vykojená. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.