• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
šmouli, neboj, já mám taky pocit, že malej je tak nějak pozadějc, i když se říká, že rten měsíc se nepočítá... směje se teda pořádně a krásně povídá, ale hlavičku nedrží, jen chvilku a jestli se mu chce:slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Dneska vypadá, že bude zase krásně. Pojedeme k tetě, tak pokud bude pořád hezky, tak si vezmu plavky a konečně se okoupu :sunglasses: . Teda pokud mi z plavek nevypadnou prsa :sweat_smile:
9. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
dík ....tak ji dávám tak 14dní asi....

já půjdu taky na koupák-mno já vlastně musím ikdybych nechtěla mám tu braáchy kluka a nika se chce taky furt cajdat, takže mazec.

za chvili pojedu do hypky na led kávu s kámoškou, jdeme řešit chlapy,páč ten její je blbec...čekaj miminko a zjistila co má dluhů...jsou spolu 2roky...mno a tak je chudinka z toho špatná :unamused:

jinak nevím jak to doopravdy je, ale na netu jsem našla že do půl roka věku, se to má počítat jako o měsíc mín že je....(nedonošenci) prý od datu TP se to má počítat, tak nevím, ale uvidím. Jinak problémy namáme až na to že se furt točí k té jedné straně...ještě jsem tam nevolala, už musím tento týden!!!
9. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Šmouli, tak to ji nezávidím :angry: . Jsem se tě chtěla zeptat, jestli piješ kávu, ale ty vlastně nekojíš, tak můžeš :wink: . Já bych si tak ráda dala ledovou kávu nebo cappucino, co mám doma (Nescafé a Milka - nejlepší :grinning: ), ale bojím se, že pak bude prcek řádit :sweat_smile:
Já myslím, že jednu stranu preferují všechny děti :wink: . Jak se začnou otáčet, tak to bude lepší :slight_smile:
9. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky maminky,zdravím vás při neděli,máme se bezvadně,včera jsme zahájili noční spánek v postýlce,a dopadslo to dobře.Taky vám prcci tak cestují v postýlce?Malého jsme o půl čtvrté když jsme šli papkat našla napříč,celý se nějak přetočil.A ráno v osum byl celý namáčknutý nahoře na mantinelu v rohu postýlky,naštěstí ještě monitor zachycoval jeho tělíčko.
Jindra teďka chová,ale Vojtíkovi s eto nějak nelíbí.
Včera jsme byli u našich bylo fajn,dneska odpo tam možná ještě vyrazíme.taky s ena malého přijhdou podívat druhá babi a děda.
No jdu jim na pomoc malý křičí
9. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Andrejko, jo jo, Mareček taky cestuje. Ale jenom dolů a už několikrát kvůli tomu monitor pípal.
9. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj všem.

Blko, kafe si klidně dej.
Já už měla i pořádný kafe v kafárně a malej v pohodě. Někde jsem četla, kolik kafí za den člověk může, myslím, že tři nebo tak nějak. Navíc jestli máš doma nějaký ty "pytlíčky" na přípravu kafe, tak to stejně není pořádný kafe :slight_smile:

Andreo, náš malej cestuje v postýlce, mám dojem, že dřív poleze než bude pást koníky :grinning: :grinning:

My pofrčíme na týdenní nákup, chtěla jsem jet odpoledne na kole, ale nemám ho napumpovaný, tak až někdy příští týden, aspoń až bude muž vařit, tak udělám kolo přípravu - namažu, dotáhnu, napumpuju :grinning: Doufám, že sezení nebude těžké :grinning:
9. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj tak se t stupnuje mate pravdu v noci se pridali krece do nohou a mravceni v rukak u vidime jak to muze takhle dlouho trvat?
9. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojky

Blani-kafe si klidně dej,ty si nebyla před propuštěním z porodky na sezení s pediatrem?říkal,že můžem i 2 slabý kávy denně,víno i malý pivo,říkal,že to prckům neublíží :wink:

tak já sem včera našla malou úplně na druhé straně postýlky :astonished: tak sem se ptala Martina jestli malou nějak přenášel a on prý že ne,tak já nevím jestli už válí sudy nebo co,nachápu jak se tak celá mohla otočit,ona je vtom vývoji nějak moc dopředu se mi zdá

když í dám na rameno na brknutí tak místo toho aby ležela na rameni tak má hlavu zakloněnou dozadu a sama si jí drží,tak mi máme asi extrém dítě :grinning:

no jo co bych chtěla když sem ještě týden před porodem točila pivo a celý těhu sem neposeděla že?a náš táta taky na prdeli neposdeí :sweat_smile: :grinning:
9. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Andrejko-malá mi takhle cestuje už od svých 14 dní :sweat_smile:
du vás dočíts
9. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Míšo, já vím, že to není pořádný kafe, ale když jsem si před těhu dávala to 3v1, tak to se mnou pěkně mávalo :sweat_smile: . Asi tím, jak mi stoupl tlak či co. Musela jsem si to dávat do velkého hrnku a zajíst sladkým, jinak jsem se třepala jak ratlík :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Reni, byla, ale to tam vůbec neříkala :confused: . My jsme měli ženskou a druhá maminka z pokoje měla chlapa a ten prej byl super, tak možná jestli jste taky neměli někoho jiného.

Reni, Mareček cestuje tak, že hrozně kope a protahuje se a vrtí a tím odcestuje. On by už i napříč postýlkou.

Reni, koukám, že si s Karolínkou užiješ :grinning: :wink:
9. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak návštěva odešla a já mám šílený hlad,Vojtík spinká
Reni malý by taky cestoval,akorát neměl možnost v koši,kde spinkal.Ale už ho učíme zase na postýlku. :wink:
jj to nám Vojtík taky pořád dělá když si ho dám na sebe,tak hlavu drží a ne a ne ji položit.
9. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdu malého přebalit a přesléct a jestli bude chtít jíst, tak dám :grinning: a jedeme. Vypadá to tam na fakt teplo :sunglasses:
9. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte?
Já nějak nestíhám sem chodit, včera na mne začala doléhat únava, ale nestěžuji si malá v noci hezky spinká
( tuk tuk) :slight_smile:

Chci se zeptat bylo nám zrovna 14 dní, a malá papá tak tu 50-60-tku myslíte, že je to v poho? Nějak nevím kolik by měla sníst, ona jak je malinká, tak u toho dost usíná :grinning:

Jinak jsme měli v pátek smutný večer, den byl príma měla jsem narozky, tak mne manža vzal na bezva oběd a dostala jsem 12 růží :slight_smile:, ale večer jsme museli odvést pejska na uspání :cry: , bylo jí 14 let a už nám přestala chodit, jíst atd. To si vždycky říkáme, než takový trápení to snad už žádného pejska, ale k nám prostě hafan patří, tak nám zůstal náš mlaďásek a ten teď pěkně truchlí, protože s ní vyrůstal :frowning2:

Evule: děkuju
9. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky tohle je zahul uplne jsem si pripomela sestrine trojcatka taky holky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=339816&vReferer=/photos/smilers
9. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
jinak malej je uzasnej smeje se porad a od narzeni a povida si se mnou a desne se tomu smeje lumpacius muj malutky miluju ho jo a vcera jsem mluvila s tou nasi pani doktorkou ktera je zaroven kamaradka o vakcinach proti praseci chripce tak prej budou az na konci roku mam strach o maleho cekali jsme na nej 6 nkonecnych let neprezilabych kdyby se mu nedej boze neco stal tfuj tfuj tfuj hlavne at jsme vsichni zdravi to je nejvetsi dar od boha :slight_smile:
9. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahojky evco, ja doufam, ze se uz moc ta praseci chripka nerozjede! :angry:
taky se bojim, hlavne tady v praze.. :frowning2: ale nastesti to vypada, ze to ma hladky prubeh.. tak doufejme..
9. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
no a co...se nevytahuj Miluno :grinning: :grinning: :grinning: my už taky držíme hlavu héééééč :wink:

já už se těším na náušničky-už bude vypadat jako holčička můj malej sebastiánek :grinning: :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
evcaa to jsou krásný holky, nedovedu si to představit :grinning: ale je to nádhera, pozdravuj :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
ahoj kočky,

reni tak to znám taky, mám malou na hrudi na odříhnutí a ona se mě celá našponuje a zakloní dozadu, no mluvíš mi z duše :wink:

evco tak to je mazec, ty trojčátka :confused: Já si dycky říkám, že i to jedno je na mě kolikrát moc :sweat_smile:

kater - dodatečně všechno nejlepší kočko a s tím hafíčkem je mi to líto :cry:

smouli a kdy budeš dávat náušničky?
9. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
charlie na 3měsících až ji píchnou tetanus :wink:
9. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
no už aby to bylo....ty naušničky, dyk si ji lidi pletou a to je v růžovým :grinning:
9. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Děkuju Charlie :slight_smile:
9. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Smouli-od Machace bydlim co by kamenem dohodil :wink: Jinak nausnicky taky budem mit az po prvnim ockovani :slight_smile:

Kato - Kacenka je krasna princeznicka, gratuluju a pejska je mi lito, taky jsem museli dat uspat fenu - uz je to dlouho,ale porad na ni vzpominam :cry:

Evul-krasny fotky, parada (v jakem programu to upravujes?)

Jinak vsechny mate krasny deticky a rostou jak z vody, leti to holky co?
Tady u jedny holciny v albu jsem nasla krasnej citat:
"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější. je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)
:dizzy_face: No a jdu ven na grilovacku, manzel mi pak jede na nocni, tak budem s Majdulkou samy.
9. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
tak se někdy sejdem i tam :wink: já se holka nesvléknu....radek mi už nadává :confounded:
9. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
hlky kolik dni pred porodem muzu mit poslicky?
9. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Děkuju Andaro, jj s těma psíma miláčkama je to těžké, je to prostě součást rodiny.
9. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Holky, poraďte je to v normě, když malá vypije v průměru 60-tku a je jí 14 dní?
9. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Blackie: už je klíďo můžeš mít :grinning:
9. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.