• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já chtěla nadstandart taky,ale neměli vůbec volno,tak jsme byla vděčná za normální pokoj..jedna holčina tam měla holčičku Kamilku-o té jsme vůbec nevěděla,byla stejně hodná jako Sofinka,obě skoro nebrečeli fakt super,pak tam byla holčina s chlapečkem Matyášem a to byl teda případ,pořád brečel,trápili ho prdíky,chudák brečel ve dne i v noci,takže jsme se vůbec nevyspali a chudák jeho máma odcházela z porodnice a byla totálně servaná,protože ho musela pořád chovat,kojit a věnovat se mu..jsem jí to fakt nezáviděla..ty naše dvě princezny pořád jen spinkali,max.se vzbudili na kojení,ale to ani nebrečeli..jsme se tam docela i nudila,ale spát se nedalo ani přes den Matyášek brečel nepřetržitě.. i sestry říkali tý holce že je Matyáš pěkněj vztekloun že si s ním užije..
25. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj Jituš koukám že Šimůnek bude stejnej uličník jako Matyášek vid?
25. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
ahoj jitu :slight_smile: byla s malym u te doktorky, jak jsi psala vcera nebo predevcirem?
andaro dekuju.. ja prave nadstandard zvazuju, ale nakonec budu rada, kdyz porodim na bulovce a nebude me muset tomas vozit kdo vi kde.. :confused:
25. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Hani-koukam, ze jsme to mely podobne co se spolubydlicich tyce :wink: Hodne holcicky, zlobivy chlapecek :grinning:
25. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
Jee Andrej-mas v pase DNES cekame devcatko :grinning: tomu jsem se vzdycky smala a nej je VCERA cekame devcatko :grinning:
25. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
anrej, nakonec nebyla. ale jestli takhle nebude spát, tak tam budu muset jet. to bude pěknej raubíř, fakt...
25. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
to je vtipný :grinning: Včera čekáme devčátko :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
no co s etýče pokojů v porodce,tak já jsme byla nadmíru spokojená,byli jsme tam jen dvě,Evča bydlí kousek ode mne,s Lukáškem,padli jsme si do oka,byla super,už plánujem,že někdy vyrazíme s kočárkem.
tak malý je vykoupaný,napapaný a teď s dudlíkem odpočívá v košu,akorát mu vypadává tak kňourá,ale od toho je tu mamina a ta mu ho vždycky strčí do pusy :grinning:
25. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
andaro no ja se tomu taky dnes dopoledne smala.. ale uz to dnes nestihame :grinning:
jitusko a nemuze mit hlad? to asi ne, co? ja ti nevim.. pockej az ja budu bezradna..
no evi, to nas zitra ceka tenhle "slogan" :grinning:
25. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
andrej, ty mas super, ze mas tu svoji mamku tak blizko :wink:
25. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Andy tu maminu jsme myslela sebe :grinning:
ale je pravda že moje mamka je tady taky každou chvilku dneska říkala že se uvidíme až v neděli,jsem zvědavá jestli to vydrží,vždycky zavolá že je tady někde jestli s emůže přijet podívat na vnuka :slight_smile:
25. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
andrej aha.. tak to je uz maxi tehu demence, sabca uz by opravdu mela jit ven z briska :grinning:
25. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
andrej: :grinning: :grinning:
a co jinak, žádná známka toho, že by se chystal porod?
Holky a koupete prcky denně?Já jsme Sofii koupala v úterý a včera jí pouze otřela vodou a dneska jí koupat taky nebudu,koupat budeme až zítra,až bude doma tatka,aby nám pomohl z vaničkou a malou si taky užil..ted jem jí nakojila,malou hodila přes rameno,aby si odříhla a ta se mi tak užasně vyblinkala na tričko,umyté vlasy a sebe taky pěkně sprasila..asi se chudák pěkně přepila,protože hned vytuhla a to už p=ředtím spala 2 1/2 hodiny,tak jsme zvědavá jak dlouho bude spát ted,aby pak v noci neřádila :confused:
Jo a už jste stříhali dětičkám nehtíky?
Andreasku neboj se nic na mě to taky přišlo ani nevím jak..večer nic,ještě jsme si dala k večeři vajíčka,pak vanu a šla v klidu spát..ve 23h mě vzbudilo čurání,pak jsme si lehla do postele a cítila že ze mě maličko něco vyteklo,tak jsme si myslela že jsme se učurla,jenže za 10 minut se mi chtělo zas strašně za záchod tak jsme vstala a bum praskla voda a už se jelo :grinning:
25. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
evi lautr nic :grinning:
hani a zvladas to takhle v pohode, kdyz mas petra pryc? nebojis se s malou sama? monitor mas vid?
teda hani, ty me "strasis" :grinning:
25. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
hani:tak to jsi měla tedy zajímavý. Tak to abych v noci až půjdu na záchod čekala taky nějakou podobnou karamboláž :grinning:
25. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
andrej: tak to třeba přijde z ničeho nic, jak píše Hanča
25. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Hele zvládám to úplně v pohodě,Péta mi nakoupil,uvařil,takže hlady netrpím..dokonce jsem dneska sama vyrazila s holkama na procházku,ona je Sofie fakt strašně hodná,hodně spí,takže stíhám udělat ještě spoustu věcí..
Zítra přijede moje mamča,tak už se těším..
Monitor mám a je to fakt super věc,rozhodně se mi spí klidněji.. nakonec jsme dokoupili i chůvičky,takže když ráno vyběhnu s Rozárkou a malou nechám v postýlce tak krásně před barákem slyším zda nepláče..
25. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Hani my koupeme co druhý den,oni ani nedoporučují koupat denně.Nehtíky se nám nejdříve odlámali a už je budeme stříhat akorátr mamka mi slíbila její fajné nůžky,takže se do toho pustíme asi v neděli
25. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
tak to máš hezky ohlídané, to je fajn. Ono taky jak jinak to dělat, když pejsek chce taky ven viď?
25. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Mě se kontrakce rozeběhli až cestou do porodnice,ale bylo to nepravidelný,až v porodnici kolem 3h ráno začli být pravidelný ale dalo se to vydýchat,až tak od 5h jsem začla trpět,v 7h jsem šla na přípravu a v 9h mi konečně píchli epi,ale to už jsme byla totálně vyřízená,unavená a bolestí jsem bouchala hlavou do zdi..epi mi působil asi 2h tak to jsme si odpočinula a bylo to fakt super ale od 11-12.24h nastalo fakt peklo..
25. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
mmy koupeme s Jindrou,vždycky na něho počkám,máme malou koupelku,tam se vlezu jen já,ale když potřebuji malého odnést,tak Jindra je nachystaný s osuškou a přenese ho,jinak bych ho musela přenášet nahatého,zatím to děláme takhle,až s eoteplí tak můžu koupat třeba i v ložnici,ale koupelka je nejlépe vyhřátá,protože je nejmenší
25. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
evi no uvidime.. ja uz to vidim na vyvolani pristi stredu..
hani tak to je super, ze je mala tak hodna, taky v to tajne doufam :slight_smile:
s tim koupanim jsem taky cetla, ze klido obden koupat, ne-li jeste mene.. ze se ta detska pokozka pak moc vysusuje..
ale kvuli rezimu je asi lepsi koupat pravidelne, takze treba obden v priblizne stejnou hodinu..
25. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
doprdele se mi to vymazalo taká dlouhá zpráva :angry:
25. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
andrej: uvidíš, třeba půjde Sabinka sama. :wink:
25. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
smouli hezke privitani :grinning:
25. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
no my to koupání zvládáme tak nějak kolem šesti sedmi.Snažím se mít nějaký režim,jenže někdy do toho přijde,jako dneska doktorka,a už bylo posunuté krmení a všechno.
Vojtík je taky moc hodný,pořád spinká,snad to dlouho vydrží.Napapá se,a spí,a na to jídlo ho většinou musím budit,jinak by nejedl asi vůbec.Je to opravdu zlatíčko
25. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
nadstandart supéééér- jsem si připadala jak doma a ne jak v nemocnici...

gratuluji k Alexovi - měl váhu jak my a cm taky...jen je o 20g těžší :sweat_smile:

a jsem ostříhaná a foto dám zítra- mám děsnou rýmu a ted večer nejvíc a vypadala bych jak blb :grinning:

ještě tu mám do zítra mamku, tak krafem!!!!! :wink:
to je tedy opravdu hezké přivítání :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.