• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
mě malá taky pila 60tky do měsíce...pak devadesátky a ted týden 120ml...ale já dávám nutrilon :wink:
blac - posly můžeš mít už kdykoli....jestli máš strach zajed do porodky :wink:
9. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Smouli-ja se taky nesvliknu, koupu se jen doma v bazenu a to skoro za tmy :grinning:
9. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: taky máš špeka??? já furt ty moje fidorky -radek koupí 6 v krámě a večer nejsou...prej kde jsou fidorky a já už v břííííšku :sunglasses:
9. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
S tím naděláte :grinning: Já se včera producírovala po osadě v plavkách :grinning:

Řešíme pračku, už mě neba to porovnávat. :angry:
9. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ja mam speka vsude :grinning: holt holka z vesnice, ktera ji vsechno no :grinning: a sladky taky muzu, taky mi manzel kupuje susenky a hned sou fuc :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
No cop mám říkat já, když mi muž přinese domů večer čerstvé koblihy protekčně naplněná trojitou marmeládou :grinning: a já prasátko je sním :grinning: naštěstí malej mě hodně vysává. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Šmouli Diky za odpověď

Jo a sladký můžu taky, ale chtěla bych se pomalu začít vejít do svých kalhot, dokud je hezky, tak to jistí šaty, ale jakmile se ochladí, tak nemám včem chodit :slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak já se naštěstí vejdu.
9. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak já jdu, malá se bude budit a jetě jdu kouknout na manžu, maluje ve firmě.

Dobrou
9. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahoj holky,

děkuju za chválu fotek.

míša: jo zrcadlovka to je moje. Strašně mě focení baví. Už se zase těším, až něco vyfotím a upravím. Škoda, že není více času.
9. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
no tak já se vejdu pořád jen do dvou kalhot a to nezapnu..... :unamused: fakt mi narostly stehna a zadek-nejsem na to zvyklá frajerka :grinning: ale to teda ne to já začnu asi cvičit-

uspávám malou už chrní jen ji přendám opět na postel :fearful: no protože v pokojíčku mám děti a postýlka se do ložnice už nevejde :unamused:

tak zatál cholky :wink:
9. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
holky my dnes byli porad venku, byl to super den.. ale je porad sileny vedro se mi zda.. :unamused:
9. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj.

Andreasku, mně celou noc přišlo vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 06:49  • Odpověz
nazdáááááááááááár pipky...taky mi bylo vedro a proto půjdu na koupák a budu koukat na děti jak se koupou :angry:
10. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
:grinning: achoj :slight_smile:

šmoulo-nežer furt ty fidorky,jak budeš vypadat? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdo se pak na tebe má divat :grinning:

holky tak vidím,že máme všechny takový malý cestovatele co?jak to tak čtu :sweat_smile:

malá teď tak boxovala až se mi ztoho poblila a pak sem jí nakojila a blinkala i nosem :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to zas bylo něco na mě,takovy nervy brrrr

nic du jí přebalit pokaděnej zadek a jedem na kontrolu s očičkem,snad nebudem muset absolvovat ty profuky,pořád jí slzí už to nemá tak moc,ale pořád sem tam má ty kysanečky :confounded:

a zitra dem na kyčle
tak zatím pá,já dnes ještě zabrousím :slight_smile:
10. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
nazdar miluno.....neřvy furt, já se bez tebe do tý itálie nevdám!!!
co řveš-neboj malá se prostě přecpala mno po tobě :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
mám zas foto :wink:
10. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
malá furt chrápe-spala od 22h do 5h a ted furt ještě chrní :dizzy_face: :dizzy_face: aha tak už ne už jsem to zakřikla :fearful: :grinning:
10. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
no tak už zas jo...to nechápu-jdu udělat dětem snídani-se probudili parchanti :sweat_smile:
10. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj holky. Včera jsem si konečně vlezla do bazénu. Měl krásných 30 stupňů :sunglasses: . Ale byla jsem tam tak 5 minut a mladý pán se rozhodl, že má hlad :grinning:

Reni, ty jdeš už zítra na kyčle :confused: . My jdeme teďka ve čtvrtek. Jdeš do nemocnice?
10. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Čau holky,
tak my měli celkem fofrovej víkend. Dělali se základy na domek, takže jsem furt lítala a nebyl ani čas se sem kouknout. Je to hrůza, to lítaní a zařizování kolem stavby :angry: Hlavně furt nemáme stavební povolení, měli měsíc dovolenou a předtím nato prý nebyl čas, přitom tam už mají všechno, co po nás chtěli, tak doufáme, že to už tento týden dojde. Už je to tři měsíce :angry: :angry: Malej byl naštěstí o víkendu celkem hodnej :sweat_smile:
No a v neděli mi volala mamka, že nám zemřela babička, takže v pátek je pohřeb :frowning2: Ke všemu my máme v pátek kontrolu na kyčlích, pak musíme do Brna s tou hydrokýlou a ještě pečeme koláčky na křtiny. No už vidím, jak to budeme zvládat :angry: Když se něco sere tak pořádně :angry:
10. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Heluli, to mě moc mrzí s tou babičkou :frowning2: . To budete mít perný týden, co. A jak vidím, tak je to pěkně náročný - stavět. My se taky chystáme :sweat_smile: . Ale pořád čekáme na pozemek :rolling_eyes: . Už je aspoň rok v realitce a pořád něco vyřizujou. Prve cosi kvůli inženýrským sítím a teď se hádají s ČEZem či kým. Tak už mě to fakt neba čekat a manžel nechce jít jinam než tady u nás ve vesnici :angry: . Navíc tady teď prodávají přízemní barák (hrubou stavbu) a to zase že už tam je elektrika (manžel je elektrikář :grinning: ) a kdesi cosi :unamused:
10. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
taky přemýšlíme o domečku ale až splatíme byt. to bude za 7let- že bysme chtěli dvougenerační byt řekla jsem to správně?? s bráchou že bysme bydleli vedle sebe!! a byty pronajímali-no už to vidím :grinning:
10. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Šmouli, 2-generační dům :wink: . My naštěstí byt nesplácíme, takže nás v půjčce takhle nic nebrzdí. Ale brzdí nás to být zadlužen na x-let. Ale co se dá dělat. Když chce člověk v dnešní době bydlet, tak to jinak nejde :frowning2: . Navíc bydlíme ve 2+1 a to nehodlám s malým tady dlouho bydlet. Takže kdybysme nepostavili, tak bysme museli koupit větší byt. To už je lepší ten barák :grinning:
10. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Kuk kočky, tak jaká dneska?

Počasí začíná vypadat víc zataženě než včera, jsem zvědavá, kdy přijdou ty deště :sweat_smile:

Co jinak, jak se máte? Já jsem slaměná vdova, chjo, manža odjel na týden, snad přijede co nejdřív...

Tak a malá zas křičí, no to jsem vám toho teda stihla napsat :confounded: No chvilu ju nechám a jdu si uvařit caro. :dizzy_face:
10. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
No tento týden bude asi zkouška nervíků...základy jsou hotový, ale ještě se musí zbytek zavozit aby se udělala deska a pak bude chvilku jakžtakž pokoj...K tomu příprava na křest, na hody, já k doktorovi, malej na ty vyšetření, pro víno, koláčky....no ale říkám si, že je to jen týden :sweat_smile:
My naštěstí dostali domek od MM babičky, takže jsme ji museli přestěhovat, vyklidit, zbourat...hafo práce, ale zas furt lepší, než kupovat pozemek. Nevím, jak u vás, ale u nás jsou nehorázný ceny :angry: A jak píšeš Blani, raději se zadlužit na domek, než na byt...aspoň pro nás je to lepší...
MM je taky elektrikář :grinning:
10. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
charli mě taky dnes odjede odpol...taky budu sama, ale já jsem ráda docela-bude klid a postel celáááá moje :grinning:
10. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
smouli to sice jo, ale komu odevzdám večer malou????
Mě z ní asi jebne samotné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Já mám docela problém ji zabavit. Když je vzhůru tak se kolem sebe kouká, to jo, ale vydrží to chvilinku. Pak začne křičet, logicky. V postýlce ji kolotoč, mantinel a všechny zvířátka už taky nebaví, takže tam taky křičí, no a já ji přece nosit pořád nemůžu, bych měla brzo ruce jak opice. Jak to máte vy? Mě prcek přes den moc nespí. Tak 2 hoďky a pak třeba jen dvacet minut. No nechápu, takhle malý dítě by mělo spát přece furt, krom krmení :grinning:
A ono ne... :grinning:
10. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Charli, mě taky malej toho přes den moc nenaspí :confused: Už jak jsme dojeli domů z porodky, tak docela dlouho koukal :sweat_smile: Je hroznej zvědavec, a pořád si s ním musím vykládat :slight_smile:
Včera nespal vůbec, vlastně asi půl hodinky, když ho vzal do náruče můj brácha :grinning:
10. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.