• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
carli já tohle měla u první taky, ale ted existují naštěstí ty lehátka viz album....a kdybych ho nrměla asi bych ji taky nosila na ruce. Je to fakt super a ještě k tomu to vibruje, já ji v tom uspím(uhoupu) a pak jdu něco dělat....taky mi nevydrží koukat.
A v noci spinkáte???
10. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
no mě fakt spí tak po hodce a půl když je vzhůru...dýl nevydrží tak 2h bejt vzhůru a pak ji uhoupu a chrní tak 2h a pak zas nakrmím a půl hodky čučí a zas v tom pak usne, ale raději chodím ven tam vydrží dýl!! :wink:
10. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky.. zase hic ach jooo..
nemate nekdo u mimiska reakci po tbc na raminku? sabince ten pupinek jakoby natekl a vypada to, ze pod tim ma hnis.. :unamused: dala jsem ji na to vatovy tamponek namoceny v repiku.. jo a taky se nataci porad k jedne strane :angry: :grinning:
10. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
andreasku, to je normální reakce. Dr mi říkala, ať s tím nic nedělám. Max na to dát odvar heřmánku. :wink:
10. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
nenene to nedělej andreasku to se dělá....to je jen reakce a je to dobře ...nemačkat nic, nechat to!! my to máme taky a může to být i velky jak nehet u malýčku tak se nelekej!! :wink:
10. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
malíčku :angry:
10. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
heluli a smouli diky moc :wink: tomas vcera malou koupal a volal na me bobi pojd sem rychle, hele co jsem nasel sabince na raminku, neco ji asi hodne stiplo! :grinning: se mi libilo, jak ma starost.. :slight_smile:
diky moc holky.. ja to nemackala, jen na to dala ten tamponek namoceny v repiku..
10. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahojky holky,Vojtík taky přes den nespí,spinká jen v kočárku,včera u anšich celé odpoledne prospal.Jinak já mu říkám říkanky,dělám blbosti ten na mě čumí a beztak si myslí co ta mama zase vyvádí.
Dneska nám dávala v noci teda pořádně zabrat,jako byl fakjt zlatíčko ale o půl třetí jsme vystřelili z postele a to dokonce i Jindra,malému asi zaskočila slina tak to jako kdby yse dávil,tak ho Jindra hned zvedl a bylo fajn.Jak jsem vystřelila já tak my málem na plovoučce podjela noha,že jsem málem dostala smyk.
No a ještě o půl šesté ráno,takový řev,tak jsem vystřelila podruhé a ten náš malý cestovatel-prostě si zaklínil nohu mezi šprušle a nešlo to zpátky,to abychom dlai mantinely okolo celé postýlky
10. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Andreasku, nám to taky pracuje, ten pupínek, doktorka to jen zkoukne a říká, že je to OK.
10. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
jinak taky se pomalu do ničeho nevejdu.Na cvičení nějak neneí čas,ale zítra přijde Vojtíka zase mamka povozit tak si dám do těla.
10. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
andy :grinning: :grinning: :grinning: smyk :grinning:
a víš co mě se stalo???????? jak spala semnou v posteli, tak v noci procitnu a koukám malá vedle mě není, sešoupla se pod peřinu a byla celá přikrytá...udělalo se mi až špatně jestli dýchá...hrůza! už ji přikrývám její malou a prodyšnou peřinkou!!
10. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
šmouli fakt,ještě že jsme se zachytila lůžka jinak bych ležela na zemi :grinning: včera Jindra vytíral kdo ví co na to použil :grinning: :grinning:
ty jo tak to jsi musela mít taky pořádný šok :astonished:
to jak jsme viděla tu nožku si říkám hlavně ať mu nic není,ale byl v pohodě.Byl zvyklý na koš,kde neměl moc místa,tak teď se nám předvádí
10. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
andry tobě říká manža bobi??? to je roztomilí :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
to jo oni nějak rychle rostou že?? malá v košíku už moc nechce- oblíbila si lehátko! Bude vybíravá po mně!! :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
tak náš malý chce být v koši ale zvykáme ho zase na postýlku,přes den ho v koši mám.Je zyvklý na to vození,a běda když ještě pořádně nespí a já zastavím :grinning:
my máme lehátko-půjčené ale nemá vibraci,to musí být super,když to vrní,že?
10. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
no to je a dobrý to je i na prdíky!! já ji stejně ještě houpu u toho, ale pak už tvrdě dospí u vibrace a je klud :sweat_smile:
ono je to lepší i rpo holku...je na ni těžká tak ji houpe,když potřebuju něco dělat, ale dlouho ji to neba :confounded:
10. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
hej holky, mám blbej dotaz....ale co zabírá na potravinový moly?? Já je nikdy nikde neměla, a teď koukám jako bláze :angry: :angry: :angry: Nejhorší je, že nemůžu najít kde nakladly vajíčka potvory jedny :angry: :angry:
10. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
v koši to znám :grinning: taky když jsem myslela že tvrdě spí tak jsem ořestala jezdit a blik voči jak tenisáky a řev...to mě právě pak přestalo bavit a šoupla jsem ji do postele...musím už odnaučit :wink:
10. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
helu prodává se na ně nějaká vůně myslím nebo něco...zeptej se v drogerii asi... my se jich zbavili až po rekonstrukci bytu!!! se to vše přemalovalo!!
10. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Hm, viděla jsem něco v reklamě...musí se stavit manža z práce :sweat_smile: Není třeba nějaká "domácí finta" alespoň dočasná???mě to tam tak se.e :angry:
10. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
šmouli jak já přestanu vozuit tak otevře oči a neřve spíše jen tak kňourá.
Právě proto řže ho chci odnaučit v noci v něm spát,tak už přes víkend spinkal ve své postýlce
No a jsem zvědavá jak dlouho nám vydrží kojení,protože začíná pěkně stávkovat.Jedno prso už nechce vůbec snažím odstříkávat,ale mlíka je tam strašně málo,spíše nic,takže teďka fungujeme jen na jendom prsu,zatím mu to stačí,ale taky někdy přes den bojkotuje i to druhé,je u toho strašný řev,několikrát za sebou.Takže Bebu máme pořád v pohotovosti.Jsem opravdu zvědavá kdy se na ni přesuneme úplně :unamused: ale což přes kolena to lámat nebudu
10. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
to určitě nelámej.....když nebude chtít ani to druhý prso, tak budete na bebě no!! dyk co...nic. Já nesnáším prostě ty maminy co hrozně prožívaj to kojení a jenom kojeni a odsuzujou nás co nekojíme, jako kdyby to bylo něco hroznýho!! malá je zdravá a to je důležitý!! už i moje kámoška mi nadhazovala, že jsem přestala kojit určitě kvůli kouření....pohádaly jsme se,ale už ok.
10. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky,

tak mi taky stavíme, ale naštěstí už finišujeme a 20 je oslava malé už v novém, tak snad vše proběhne a stihne se.

Mě když malá nechce spát a je hezky, tak ji dám spát ven do kočáru, a tam by spala pořád, ale nevím jak to budu dělat až bude ošklivo :grinning:

O víkendu jsme byli poprvé na výletě u rodičů na statku a pak u nás na chalupě, bylo to fakt fajn :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
helu....jedině vše vyndat a vystříkat zdi a vše co máš v pytlíku vyházet i koření no komplet vše a koupit nový!! jako my :wink: ale stejně se ta svinka jedna zase našla!! nevím cholka, třeba tui někdo ještě poradí!
10. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
smouli, díky :wink:
10. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Heluli, vím, že třeba v makru, ale určitě i v drogerii prodávají jmenuje se to CATCH LAPAČ potravinových molů a to pověsíš, tam kde jsou, ono je to něčím napuštěné a chytájí se přímo na to.

Mě to moc zabralo, od té doby moly nemám :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Díky holky za tipy!!!!
10. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
šmouli moje řeč,prostě když ho nebude chtít tak přejdu na UM a bude to,halvně když bude malý spokojený a tím pádem já budu taky. :wink:
10. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Heluli, tak u nás ty pozemky taky nejsou zrovna levný. A to by člověk čekal, že na vesnici budou :angry:

Charlie, Marečka hraní taky dlouho nebaví. Někdy si povídáme (to vydrží tak 1/2 hodiny) a pak ho to přestane bavit. Někdy vezme na milost hrkátko (na chvilu :sweat_smile: ) a pak ho mám na rukách a chodím s ním po bytě tam a zpátky. Protože sedět nemůžem - to je nuda že jo :grinning:
10. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Blani když mám Vojtíka na rukách a sednu tak je řev,to ho fakt nebaví,takže musím stát nejlépe chodit.Ale není to zase tak často :slight_smile: teď už se vzteká v lehátku,takže balím knížku,a jdeme vne,sednu někde na lavičku a snad si něco přečtu.Ještě skočím do pekárny pro nějakou baštu,protože než budu obědvat tak bude večer.
10. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.