• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrejko, tak ať tě nechá si něco přečíst :wink:

V lehátku taky vydrží max. těch 5 minut. To ho taky nebaví.
10. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Heluli, my taky máme moly. Myslím, že je na ně nějakej super rok. Máme ty papíry, co ukazují v reklamě - nalepíš do skříně a ono se tam lapaj. Akorát muž to nosí z práce, kam jim nosí profi firma něco spešl do potravinových provozů, takže to nestojí ty prachy, co v krámě, kde platíš za značku :angry:
10. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
charli.... najdi si diskuzi: kojenci- lehátko pre babatko!!! všichni si to moc chválej je to fakt super věc a tak přemýšlím jak tam funguje ta vibrace a nemůžu na to přijít :grinning: nechce se mi přemejšlet je to jedno :wink:
stojí 2200kč Fisher- Price ....malá zase v tom usla :slight_smile: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Smouli a jak budeš uspávat, až bude lehátko malé ? :grinning: položíš malou na pračku a pustíš ždímačku? :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
tak sme zpět z očního a máme to v pořádku :dizzy_face:

Blani-jj dem do fakultky na ty kyčle,tak sem zvědavá jak dopadnem
já už se chci taky koupat,ale mám furt vložku na prdeli,sice slipovku,ale už mě to neba dnes má malá 5 týdnů a furt špiním :rolling_eyes:

Andry-od kdy dáváš malýho do toho lehátka?já ho mám pučený,ale myslím,že dřív jak ve 2 měsících by se tam prcci neměli dávat ne?nebo od kdy je tam máte?

malá ještě chrní v kočárku,pak jí nakojím,nechám mamce a zajedu si do Olympie,měla bych tam mít hotový fotky

zas musám nějaký přidat,akorát teď furt pendlujem mezi našimq a Martinem tak není času

jinak barák začnem bourat asi až v září,teď zas musíme čekat měsíc až něco nabyde právní moci a pak další měsíc na stav.povolení :angry: chjo.sme na mrtvým bodě teďka,teď je to zatím v pohodě ale přes tu zimu to budem muset nějak vydržet
10. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Reni, záleží jaký lehátko máš. My máme hodně vypolstrovaný a jde dát úplně do lehu, takže tam malej byl od malička.
10. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
jmisa-aha já mám spíš takový to do polosedu ale musím zjistit jestli to jde položit,a jak si naněj Alex zvykl,v pohodě?
10. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Reni, jj, v pohodě a pro mě je to taky pohodlný, šoupnu ho v kuchyni na stůl a vykládáme si, on tedy spíš šermuje rukama.
Teď ho tam třeba do polosedu dávám, když si neodkrkne a já potřebuju něco dělat, tak ho do něj šoupnu a on tam většinou usne, tak to zase položím a nebo ho přesunu do postele.
Teď už tam má i hrazdu s hračkama, tak do nich občas bouchnu, ony se začnou hýbat a on je pozoruje.
10. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
no naše malá pozoruje ale dnes říkala očařka,že pořádně uvidí asi cca ten 8 týden,ale už jí dost ty očiska lítají tak sem právě přemýšlela,že bych jí skusila do toho lehátka šupnout jestli bude nějakregistrovat ty hračky,no mě jhak malá nebrkne tak se nám do dvou hodin vrací mlíko a dáví se mi,takže já jí maám na rukách do té doby než brkne,takže to je dobrej nápad jí skusit dát dotoho lehátka,páč když něěco musím udělat tak jí položím na bok a obeženu jí kojopolštářem aby byla na boku,ale to sebou tak mele,že se stejně poblinká a pak škytá,prostě to naše děcko nevydrží chvilku v klidu,hyperaktivka už od narození fakt se máme naco těšit :grinning:
10. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Mně to řekla pediatrička, že když si nekrkne a nemám čas, tak mám dát do autosedačky a nebo do lehátka na polosed a nebo ne levý bok do postýlky. My máme ty polohovací polštáře, takže z toho nevyleze. :grinning:
10. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Reni, to jdete brzo na kontrolu s těma kyčlema :confused: . A máš jít na ortopedickou kliniku? Nám ten doktor jenom řekl přijde na kontrolu a neřekl kam, tak jsem se ho ptala a říkal tam. Ale je mi to divné, jestli by se nemělo jít spíš na dětské :confused:
Jinak mně očistky skončili přesně v 5 týdnech Marečka. Taky mě to už nebavilo :rolling_eyes:
A proč jste byly u oční? Má něco s očičkama? Jo, vlastně ten hnis nebo co, že? A je to v pohodě?
10. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Blko, my byli na ortopedii taky na normální, chodí tam děti i dospěláci, spíš záleží na vybavení.
10. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Míšo, aha, tak to jo. Jsem si říkala, aby mi na něho někdo nekýchl nějakej bacil. Ale kde by se vzal na ortopedii, že? Už mi to leze na mozek :grinning:
10. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
tak sjme byli dvě hodiny venku,malý byl zlatíčko.A já si na lavičce četla.Jak sjme přišli krásně se mi poosmolil a teď slyším zase prdění,takže jdu přebalovat :wink:
10. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
mne ted mala usina v postylce pri zapnutym kolotoci.. no nevim.. snad to klapne, taky bych si zdrimla.. :slight_smile:
dlouho tu nebyla adrosek.. ale ani se nedivim.. musi toho mit holka az az s dvojcatky.. :slight_smile:
aaa.. sabca vyplivla dudlik.. to zas bude kravalu :grinning: no nic, jdu si dat nanuka..
10. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Andrej, to máš pravdu s Adroškem. Jsem si na ni ani nevzpomněla :pensive: . Já si dám za chvilku roládu :sunglasses:
10. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
roladka taky mnam :grinning:
10. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
ja dnes varila moji oblibenou koprovku s bramborama a vajickem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: udelala jsem toho kotel, tak bude i na zitra.. :slight_smile:
10. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
Andreasku, tu bych si dala :grinning:
10. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
Malej je dneska zpruzelej, kdyby to bylo každý den, tak snad začnu chovat a uspávat na ruce :confused:

Takhle jsem vytrvalá nahazovačka dudla a pouštěčka kolotoče :grinning: Ikdyž odpo jsem aplikovala šátek, abych mohla něco udělat a teď tu mám malého v lehátku a chvilkama pohupuju, abych mohla udělat něco na PC :pensive:
10. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
miso ja ji zboznuju.. fakt vic nez s masem a knedlama :grinning:
jinak jsem blazen.. nakojila jsem malou z obou kozenek a odsavajda mela premieru.. vytahla jsem jeste z obou 110 ml! :sweat_smile: ale teda doporucuju fakt tuhletu avent isis.. je rychla a neboli to s ni.. fakticky super!
10. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak jsme byli na procházce a šel s námi i tatínek a hafan, tak to bylo fajn a rovnou jsem nakoupila, tak teď dělám véču (šunkofleky).

Kačenka je dnes pěkně nevrlá na procházce chrupkala a když jsme se vrátili přebalili nakojili, tak pak nemohla usnout a jen řev trvalo to asi 2 hodiny, dokonce jsem to nevydržela a vzala jí na ruku, ale jen na vteřinku, aby jsi nezvykala, tak jsem dnes úplně mrtvá :unamused: .

Teď konečně spinká, tak snad ještě chvilku bude :slight_smile:

Holky kdy se Vám začalo natahovat spaní v noci?
10. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Andrejko, koukala jsem na tvé foto a Sabinka je fakt krásňoučká :slight_smile:
10. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
katko jak myslis natahovat? :slight_smile:
10. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
no kdy začali spinkat v noci déle než 3 hodiny
10. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
no nam sabca spala hned prvni noc 7 hodin v kuse :grinning:
10. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Tak to je pěkné a zůstalo jí to?
10. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Musím jít, abych ještě něco udělala dokud spinka.

Tak paaaaaaaaa
10. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
ahojík holky, jdu vás taky pozdravit :wink: , nějak nestíííííháááám.
Lukášek je docela hodný, ale dneska má teda den, do pátku jsme dávali ke kojení příkrm BEBU a od pátku už jen kojíme, zdá se mi, že se to rozběhlo, tak jsem to zkusila a byl spokojený.
Holky kojím z obou prsů, vždycky při kojení 15 min z jednoho a 15 min z druhého. Po krmení vypadá spokojeně, ale dneska je nějaký nervní...ne a ne zabrat a ručičky furt do pusinky, tak jsem myslela, že už mu to mlíko nestačí a udělala mu 90-ku Beby, dala mu jí, on nevypil ani polovinu a hodil šavli, ale vyloženě :sweat_smile: . Takže jsem usoudila, že mého mlíka má asi dost... :sweat_smile: . Fakt nemám představu, kolik ode mě vypije.
Z porodnice nás pouštěli minulou neděli, v pondělí před týdnem jsme byli u dětské mudr., ale naše měla dovču, takže u zaskakující, malý přibral. K naší dětské jdu s ním zítra, tak uvidím, kolik přibyl, ach jo, je to věda :confused: .
Jinak já bych spala, ale moc to nejde, dneska zalehnu večer brzo. Malý se budí v noci tak mezi 1-2 ráno a pak kolem 5ráno, takže to jde, ale půl hodiny kojení, pak nechce říhnout...., pak se po, takže přebalím, no a pak ještě dostane škytku, takže znovu dát trochu napít, mám to tak na hoďku, někdy dýl. Jak je to u vás?Abych měla srovnání :slight_smile: .
10. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
je to ruzny, ale vetsinou pet hodin vydrzi :slight_smile:
10. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.