• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
zdraec šmoulec-já jí nebudívám na kojo,nechám jí až se vzbudí sama,ale chtěla sem jí přenýst jen z kočáru do postýlky a sní to ani nehlo :grinning: mazec-on dokáže spinkat fakt i těch 7 hodin v kuse,na kojení jí nebudívám
11. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Smouli, no proti tomu jaká byl žížala je už fakt big.
11. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
tak to bud ráda...nevíš co máš!!!! to je zlato vid...jen tak dál-vím o čem mluvím :wink:
11. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
je vidět že mu kojení prospívá!!!!!
11. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Smouli, šak on se neupejpá.
Manžovi se do telefonu hlásím- tady kravín, u telefonu dojnice Jitka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: . U nás je taky deštivo. Mareček se vzbudil v 5 ráno na kojo a pak ho zase bolelo bříško, tak jsem si ho vzala k sobě a spali jsme bříško na bříško :dizzy_face: . Tak jsme spali aji včera a manža hnedka dopoledne volal, jestli jsme OK :sweat_smile: . Měl strach, že ho zalehnu. A když jsem mu řekla, že jsme tak nespali poprvé, tak ať mu to prej ani neříkám :grinning:
11. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Míšo :grinning: . Počki, ty jsi Jitka :confused: ? Že ti říkám Míšo :sweat_smile:

Jo, se zubem se může narodit, ale prej se volá zubař a ten mu ho vytrhne. To bych chtěla, sotva vylezu na svět z té super vody na ten hnusnej kyslík a oni na mě ještě zavolají zubaře :sweat_smile:
11. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Alex je krásnej :wink:

Doktorka Marečka na té 6-i nedělní prohlídce neměřila :frowning2:
11. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Blko, jj, jsem Jitka :grinning:

Nám taky Alexe dr. neměřila, já si ho doma změřila sama :slight_smile: Změřila mu jen hlavičku.
11. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Blani-jedem na ty kyčle do fakultky na ortopedii,a jakto že vy jedete až pozdějc když je Mareček starší? :confused:

tak unás je dnes taky zataženo a vypadá to na celej den,tak aspoň zas budu mít čas dát do kupy nejaký fotky,páč dnes to na prochajdu nevypadá a večer má přijet návštěva mrknout na malou
11. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak u nás počasí nic moc.A to si má kolem desáté mamka vyzvednout Vojtíka a jít s ním ven,tak snad dorazí.Chtěla jsem si zacvičit.
včera večer jsem ještě po kojení dala Bebu a vypil mi 100ml.Takže mu moje prso nestačilo,ani s emu nedivím,spějeme ke konci kojení.
A spinkal krásně,papal v devět a pak s evzbudil až ve tři,a potom od čtyř do půl osmé.
Teďka ho mám v lehátku a povídá si se zvířátky spíše do nich boxuje.
Jé a já jsme taky myslela že jsi Míša a z tebe se vyklubala Jitka :slight_smile: Alex je moc krásný a Andy taky moc krásné fotečky.My jsme se zatím s Vojtíkem společně nekoupali ale chci to brzo vyzkoušet.
11. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Andreo, společný koupání je super. Malej si tu užívá.
11. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Míšo, tak to tě teda pěkně blbě oslovuju. A ani ses neozvala :sweat_smile: . No, já jsem si ho taky změřila, ale byl pokroucenej, tak to nebylo přesný.

Reni, to já právě nevím. Ale šla jsem se včera pro jistotu podívat na lístek, jestli jsem to nespletla a ne. Ten dr. říkal po 6 týdnech na kontrolu a sám napsal to datum :confused:
11. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
no my jsme to nějak nestačili ještě praktikovat nejdříve nám netekla ta teplá voda,několikrát s emalý koupal u našich,tak na to nějak nevyšel čas :sweat_smile:
11. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
no my jsme zhruba doma naměřili že Vojtík má 63cm
11. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
andry-už nemáš mlíko?nebo malýmu to nestačí,že přestáváte kojit?
11. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
reni malý mi asi před 14dny jedno prso,nechce se přisát a když už to udělá pořád ho pouští,nesaje,pak je nevrlý,tím pádem se tam už skoro netvoří mlíčko,takže jsem v podstatě na jednom prsu,jenže to mu někdy nestačí.Pořád to zkoušíme,ale někdy je opravdu protivný a to prso ne a ne si vzít,když mu anbídnu dudlík tak po něm se sápe,akorát brouček nechápe že z toho nic nepoteče,takže dudlík zase vytáhnu a dám mu rychle prso,už jsem i zkoušela odsát,jestli je to tím prsem nebo celkově mlíkem,no vypil to,ale že by se po tom nějak sápal to ne.
11. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
jmiso, to jako fakt? fakt jsi Jitka? hej, tak odhalte jména:slight_smile: já jsem teda taky jitka.
11. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Tak jsem Marečka teda změřila a má tak 56-57cm :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak já se taky odhaluju :grinning: . Já su Blanka.
andry-aha tak to jo,mě se dycky líbí když mi malá vypije 1 prso tak v podprdě mám jedno nalitý a druhý tak o číslo menší :grinning: tak si nedovedu představit že bych kojila jen z jednoho,bych si to druhý musela vycpávat :grinning:

jituš-tak já sem Renata :grinning: kdo si tady ještě nechává říkat jinak než se jmenuje? :grinning:

jmisa-já sem taky maslela že seš Míša :grinning:

tyvolenku půl desáté,du budit malou na kojo a musíme letět naty kyčle,sem zapomněla na čas :astonished: :astonished: tak já ještě dnes pisnu,zatím pá
Já když jsem se registrovala, tak Jitka nebylo volné a mě nebavilo si nic vymejšlet, tak jsem tam prostě frkla jméno psice a před něj dala J :grinning:
11. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
tak já se taky odhaluji byla jsem,jsem a budu pořád Andrea :grinning: :grinning: :grinning:
reni jj je to tak,jedno je menší druhé větší,jedno se nalívá druhé ne,to které nechce mu nabízím ale výsledky jsou pořád stejné,prostě si ho neveme,už jsem to i říkala doktorce,tak říkala že v pohodě můžu zavést Bebu klidně pravidelně.Jsem ráda že mi nenutí to zkoušet jen s kojením,příkrm nedávám každý den,ale když vidím,že nejí,tak ho dám.Spíše navečer.V noci kojím krásně,protože se za ty hodiny krásně naplní a přes den mu to stačí.My totiž rosteme ze vzduchu :grinning: :grinning: to má po mě :wink:
11. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Áááá vidím, že tu misa rozpoutala diskusi...teda pardon Jitka :grinning:
Tak já jsem Hela, přezdívka taky nic moc originální co? plácla jsem to při přihlašování, protože mi tak říká bráška a vlastně někdy i rodiče :wink: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Teda u nás leje :angry: doufám, že přestane, než půjdu odpolko na vlak a budu šlapat na gyndu. Sakra, proč je to z toho nádraží tak daleko :angry: :angry: Na druhou stranu, aspoň nemusím lítat s konvou a zalívat betony :slight_smile: :grinning:
11. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Andreo, nechci ti moc kecat do kojeni, (jen tak trochu.. ) ale zkus se podivat na www.kojeni.net do databaze otazek a odpovedi. Treba tam najdes radu. Mne ty stranky pomohly. Mala taky obcas bojkotuje jedno prso, ale chce to vydrzet.
Vydrz, Prtka, vydrz! Az bude mit opravdu hlad, tak si ho vezme. Nebo je dobry to "kriticky" prso zkouset hlavne v noci, nebo kdyz je celkove rozespaly. U nas to zabiralo.
11. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
já Markétka :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Ja jsem Tereza,ikdyz si kazdej mysli,ze Andrea- to pekne klamu co :grinning: Prezdivku Andara mam uz od stredni - je to jmeno carodeje z knizky Carodej ze Salemu. :wink:
11. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
teda andara, tos mě taky dostala :grinning:
11. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
jitko...ten pysk přes palubu :grinning: :grinning: to bylo jako dobrýýýýý to dělá malá taky :grinning:
11. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.