• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
holky a ja jsem skutecna andrea, divny co? :grinning:
11. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
tak mi máme teď 57 cm. To je fakt mazec, jestli to bude takhle pokračovat, tak se nám nevejde do kočárku :grinning:
11. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Evi taky ti Davídek připadá v tom kočíku tak velký?no my máme 63cm,a to si říkáme,že poak tam bude mít skrčené nožky.A jak se ti jezdí s Cortinou?My jsme spokojeni,dobře se s ní manipuluje.
Tak jsme se vrátila z obchodu,mamka si vzala malého ven,tak já se půjdu převlíct a na chvilku si zacvičím.
11. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
andrej: jojo, je velkej. Je to šílený, jak rychle roste. S cortinou jsme maximálně spokojení. Fakt super kočárek :wink:
11. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
ahojky maminky, tak jsem se pobavila u dočítání tak míša není míša a andara je tereza :grinning: tak já se taky přiznám jsem petra :slight_smile: jo evi ještě jsem ti nestihla pochválit fotečky fakt super :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
sun děkuju
11. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Evi, fotky jsou fakt super. Se mi hrozně líbí, když je záběr třeba na ručičku, která je velká a pak je ten zbytek malej :sunglasses:
11. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
pasujem evulku na profi fotografku :wink:
11. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
přidávám se,ty fotečky jsou opravdu moc nádherné :wink: já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
tak už mám za sebou 5km,teče ze mě jak z bravka,jdu pokračovat,ať nevychladnu :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
ty ses do toho, andrej, ale oprela! :grinning: :wink: sikula :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
teda andrej ty jsi se do toho pěkně obula, tak ať se dostaví výsledky co nejdřív. já se k tomu nemůžu pořád nějak dokopat jezdím jen dálky s kočárkem a to mi nějakk moc nepomáhá. dneska asi vynecháme mám tady opět slavné žehlení :rolling_eyes: a taky si musím probrat věci ve skříni a to bude nejspíš na celý odpoledne :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahoj hoplky my dnes byly v poradne malej vazi 4660 g jsme plne na nutrosi malej je spokojenej vcera jsem mu zkusila dat MM a vsechno to vyblil proste mu neco vadi a ja nevim co zkousela jsem mu ho davat proto aby kakal sam ma totiz zacpu z toho nutrose tak jsme zkouseli nkoupiit ten proti zacpe ale nezabral zacpa porad a za spuntkem prujem tudiz ho bolelo brisko a tak jsme na rektalni trubicce pmuzu mu se spuntikem a on se pak dokaka sam dr rikala ze se to upravi jak se zacne vice hybat a jak se nasadi prikrmy coz je od 4 mesice jinak ja jsem eva to je prekvapko co

jinak se pridavam k pochvale fotek a vubec vsech miminek jsou uzasne mate krasne deticky maminky muzete byt pravem hrde
11. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
ja bych se do toho cviceni taky uz dala ale nemuzu jsem po CS takze u me proichazi stepper nebo rotoped az za 3 mesice :angry: ale mam z 20 kilo nahore "JEN" 7kilo :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
tak teda eva hm :grinning: to jsem netušila. tak já pořád odstříkávám mám půjčenou tu avent isis a jsem s ní spokojená dokonce se mi teď začalo dělat víc mlíka, takže máme i trošku v zásobě. :slight_smile: minule jsem malýmu zkoušela dát z prsu (bylo teda hodně nalitý) a pěkně bumbal, ale asi zůstanu u toho odstříkávání :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Evi, tak to ti spadlo hodně kilo dolů. Ale tys byla hodně zavodněná, že?

Já musím sundat dolů to břicho, ale nevím jak :frowning2: . Jenom sedy lehy stačí?
11. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
evcaa a jak dlouho dáváš ten nutr??? já mám nutr comgort-nemůžu si ho teda vynachválit...musíš mít trpělivost než si trošku zvykne ..ten jeho žaludek byl přece jen zvyhlý na něco jiného :wink:
11. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
teda já píšu bych se poblila z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
blani já mám taky pořád břuch...sice už menší ale pořád tam je převis a celulitida chjo...prý na to pomáhá baňková masáž, tak se chci objednat :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
tak končím,už se těším na spršku,musím se dát dokupy než mi přijede to moje sluníčko
no obula ani ne,je to teprve podruhé co cvičím a jen díky tomu že mamka vezme malého ven.
Nahoře mám pořád 5kg ale spíše bych potřebovala to tělo zpevnit

Peti-Sun to žehlení mám taky a strašně velkou kopu,nikdy nevyžehlím všechno takže to pořád schovávám,ale tím se nějak netrápím,pořád si říkám chodit v čem máme takže dobrý :grinning: ale taky ybch měla dneska spoň malému něco vyžehlit.
Evi já taky bojuji s koejním,zatím to nevzdávám,ale včera večer jsme už dala Bebu a to chlemtal jako kdybych mu celý den nic nedala na papu :sweat_smile: Tak jasně že po císaři je ta pauzička větší,a 7kilo je pěkné,to se ztratí :wink:
Sun a proč ty vlastně nekojíš ale odstříkáváš?
Určo jsi to tady psala ale už si to nevybavuji
11. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
market davali jsme comfort 5 dni
11. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Marky, to bude pěkně drahý ta masáž, ne? A asi i bolet :zipper_mouth: . Jako když to břicho do sebe celý vcucnu, tak to jde. Ale tak se nedá chodit :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
ja mam brich obrovske nevim jestli se jeste poradne nestahla deloha ci co nevim nevim
11. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Já teda oblečení pro Marečka nežehlím :sweat_smile:

Evi, myslím, že po císaři se to břicho zmenšuje hůř :pensive:
11. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
no ze začátku jsem měla dost rozkousaný bradoury tak jsem si řekla, že budu odsávat než se to zahojí, pak malej z prsa pil, ale visel u toho hodinu a za chvilku křičel že má hlad, tak jsem začala zase odstříkávat a vím, že mi ty tři hodky vydrží najedenej. a máme klid oba :slight_smile: no já žehlit musím protože toho oblečení co mi zrovna je moc nemám tak abych měla v čem chodit :grinning: včera se malej posrandil a vzal to z gruntu body kalhoty moje triko i moje kalhoty :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
blani nezehlis? a vyvarujes bile? ja teda zehlim, ale neba me to :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
my zehlime veci i plenky
11. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
:grinning: že bysme dali do alba ty naše břicha na ukázku?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a co ted evi dáváš??? nám ten nutr prospívá, ale máme ho už od porodky, takže je i zvyklá!! a kaká mi hezky!!
11. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
ted davame obyc nutros
11. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Já hadříky žehlím, ale pleny už od konce 6. týdne ne.
11. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak to me prijdou nevyzehlene pleny jak struhadlo
11. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.