• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak mám vyžehleno a Mareček pořád spinká :confused:

Kateřino, mně nic ohledně stravy neříkali, takže ne :grinning:
11. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Katerino, nám řekli, že můžem všechno s mírou.
11. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Alex, o5 nespí, tak se mnou v lehátku vařil a teď mi tu kouká asi na nohy nebo kam :grinning: mÁM lehátko vedle sebe na zemi :grinning:
11. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
To já jen, že zrovna máme tolik broskví, švestek, atd. a já to údajně nemůžu ach jo :unamused:

Ale teď jsem neodolala a dala jsem si hroznový víno :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Katerino, klidně si dej. Osobně bych řekla, že hroznové víno je stran prdů horší nže broskev, ale tam je to spíš o alergii. Ovšem já bych to neřešila.
v Krči jsou kojící maniaci a zrovna doktorka, která je v tom fakt znalá, řekla, že to nemá cenu se nějak omezovat. pokud nastanou problém stran alergické reakce, pak ano řešit, ale jinak se má jíst vše a v běžných porcích, to jest nesežrat najednou bednu rajských apod.
11. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Kateřino, přesně, pokud toho nesníš kilo, tak si dej :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Holky, ani přes den nebudíte prcky na jídlo? Jedl naposledy o půl 12. O půl 1 si jenom cucl, protože chtěl usnout :pensive:
11. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
tak já už mám vyžehleno a stihla jsem i jednu opět neohlášenou návštěvu tchýně :sweat_smile: nebyla tu čtrnáct dní a od neděli jí vidím denně, zítra jedeme na výlet tak snad bude klid :grinning: nám o peckovitým ovoci taky nic neříkali, normálně jím všechno a zatím dobrý tak si taky dopřej kačí.
11. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
holky tak jsem nakonec Vojtíkovi udělala ještě Bebu,po kojení tak pobrekával,tak jsme to zkusila,vypil 60ml a vytuhnul mi v náručí,takže jsme ho dala do postýlky a spinká.Asi mu to moje mlíčko opravdu nestačí.
Tak jsem s epustila do vaření,ještě jsem neobědvala.
Blani já nebudím vůbec,no je pravda,že Vojta mi přes den moc nespí,teda poku nepapá bebu :sweat_smile: Mareček by se vzbudil kdyby měl hlad
11. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Jo a Blani má ještě Mareček tu vyrážku na pusince?
11. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Blani, já nebudím. Pokud má normální přírůstky, tak bych nebudila.
Akorát já musím pak odstříkávat, protože mi tuhnou prsa :grinning:
11. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Andreo a Vojta se odtrhne od prsa sám?
Zkusila si z toho prsa ještě odsát? Já bych možná zkusila odsát a pokud bych odsála, tak bych mu nabídla z lahvičky to MM.
11. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
Andrejko, jo, má ji pořád :frowning2:
11. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Tak já ho asi nechám.
11. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
andrej: takhle jsem to měla taky. Kojila jsem hodinu z obou prsů, pak únavou vytuhnul a za půl hodinky zase vzhůru a šílenej řev a hlad.
11. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
No on s emi od toho prsa odtahuje pořád a to ještě ani pořádně nezačal jíst,takže u nás to je tak že dáme prsu do pusy,sosne pustí,dáme,sosne,pustí a tak dále.Dříve pil krásně,kdo ví jestli mu to moje mlíko vůbec chutná :unamused:
Evi jj,on se tím strašně unaví,tím pádem toho moc nevypije.
Akorát v noci to pije krásně,přes den mi prostě stávkuje.
Evi takže ty už jedeš trvale na UM,nebo ještě přikládáš?
11. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Andreo, třeba je jen línej tahat. To měla kámoška s holkou, takže v 90% odsávala a krmila z lahve MM, dokrmila to až do půl roku plně.
Já bych to zkusila, ale je to můj názor.
Když myslíš, že je čas přejít na UM, tak přejdi a hlavně buď v pohodě.
11. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
andrej: mlíčko už nemám, takže jedeme pouze UM.
11. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
no budeme to dále zkoušet,zatím jsem nedala UM jako první vždycky jde nejdříve prso,nechci to vzdávat,uvidíme.
Jsem v pohodě když vidím že je Vojtík v pohodě,ale když se mi u toho vzteká a křičí,tak mě to trápí.
11. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
já bych taky zkusila odsát my to tak praktikujem a spokojenost na obou stranách :wink: evi vy jste taky dokojily? jsem nějak přehlídla. my občas dáme taky příkrm mám tu hami, ale zdá se mi, že dost pění :confounded: tak už ho příště nekoupím, jenže kupovat třeba 800g nutrilonu je pro nás zbytečný. a co dáváte vy evi?
11. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
holky vy jste toho teda nakrafaly :wink: :grinning: jako za casu tehulkovskych :grinning: :grinning: ja si zdrimla na hodku a pul se sabulkou :slight_smile:
hlasili otepleni a ja se porad potim :angry: letos to vedro fakt nemusim! uz se tesim na mrazejky..
my taky berem kanavit a vigantol.. :slight_smile:
uz aby se mala vzbudila, prsa mam jak sutrovniky, ale uz mam odsavajdu, tak v poho :slight_smile:
blani, nevim, jestli jsi to ode mne cetla.. ale doporucuji ti tu avent isis :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
tak jsem zpět z gyndy :slight_smile: Cestou tam mě zastihl takovej slejvák, že deštník byl zbytečnej :angry: Naštěstí jsem mohla vlízt pod strom, ale i tak jsem mohla ždímat :angry: :angry: :unamused: Na gyndě vše v poho, dala mi léky...no ale nic příjemnýho to nebylo :unamused: Už jsem se celkem těšila jak si s manželem užijem a teď teda nevím nevím :frowning2:
11. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Heluli, tady svítí sluníčko :sunglasses:

Já budu doufám kojit hodně dlouho, bo jinak bych musela krotit svoje obžérství.
11. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
jo avent isis je fajn :slight_smile: tak na mrazíky se teda moc netěším, ale na babí léto jo. :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
tak jsme zkusila odsát a z toho jendoho prsa vykoulkly tři kapičky :frowning2:
tak tady zase prší.Vojtík s euž zase vrtí tak dju povozit košem
11. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Babí léto moc nemusím, vadí mi ten rozdíl teplot - ráno x odpoledne.
11. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
mě se líbí jak je jasno takový ostrý obraz :slight_smile: a ty stromy :dizzy_face: no v zimě to bude sranda, jestli prcka obleču do všech těch vrstev on se mi jako obvykle po... tak ho zase sleču :grinning:
11. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
Já mám ráda přelom října a listopadu, kdy je barevné listí a vzduch většinou vlhký, to listí voní :grinning:
11. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
Andrej, jo jo, četla jsem to. Právě jsem se dívala, kolik stojí elektrická medela a ta avent iq. Já furt nevím. A už bych se fakt měla rozhodnout :pensive:

Heli, přesně, kontrola nic moc. Nejhorší bylo asi to roztažení, pak celkem OK. Ale od té doby jsem se bála sexu. No, zatím teda jenom jednou a musím říct, že jsem u toho brečela, jak mě to bolelo :frowning2:

Holky, a do čeho odsáváte?
11. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
no a holky kápněte božskou...jak je to se sexem?? my ještě nic :astonished:
11. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.