• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blko, já zatím do odpadu :grinning: Ale asi budu odsávat a mrazit mlíko do pytlíků na led, přijde mi to skladné.

Ono se prodávaj spešl pytlíky od Medely na mlíko a nebo od Aventu kelímky, ale to je na pár použití a pak to musíš vyhodit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Smouli, my taktéž. Od lońského října, si připadám jako panna. :grinning:
11. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
u tý aventky máš rovnou našroubovaný ty kelímky jen odšroubuješ dáš víčko a fertig :slight_smile:
11. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Blko, tak když ji budeš používat často, tak se to vyplatí, swing seženeš za trojku na netu a electric tak za dvatřista by se možná dalo. A když se o ni budeš hezky starat, tak to pak můžeš prodat anebo využiješ pro dalšího potomka.
11. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
Jiťo, jsem se dívala. 20 sáčků od Medely stojí skoro 500,- :confused: a podle mě jsou jenom na 1 použití. Taky jsem četla o těch sáčcích na led, ale když jsem do nich lila vodu, tak to teklo všude, tak jsem přemýšlela, jak to mlíko do toho dostat, aby ho nebylo víc v dřezu :sweat_smile: . Možná bych si koupila spešl malou nálevku.

Marky, už jsem to psala. To bylo poprvé tak po 4 měsících. A teda nic moc. Fakt jsem brečela a děsím se další "akce" :confounded:
11. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
A koukám, že ta mini electric se dá sehnat i pod dvojku.

Sunset, ale to se u Aventu při častém použití prodraží ne? Kolik cyklů to vydrží?
11. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
tak šmouly u nás taky nic :pensive: nějak nemám ani po tom lítání kolem prcka večer chut, ale po zdravotní stránce si myslím by to neměl být problém. jito a proč se musí ty kelímky vyhazovat? to jsem nevěla to je dobrej nápad s tím ledem.
11. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
tak mě teprve gynda čeká,jdu 20.8,mám novou doktorku,tak jsme na ni zvědavá,měla dovču tak proto až teď.Jindra už se na sexík strašně moc těší,já mám trochu strach jestli to bude bolet,au au.
11. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
mno jsem se bála, že budu jediná....a hurá nejsem. |radek stejně ale blbě pokukuje po mně...dycky jakoby zvedá obočí...a já nic nebude!!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani nemám chut

blani jak po 4měs?? co??
11. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
Sunset, no já nevím, píšou to tam. já si chtěla koupit tohle:http://www.detskydum.cz/detail/avent-via-krmc-systm-511901/
11. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
povídal, že už má koule jak vodní melouny a že až přijede ze služebky mě pěkně protáhne.... :astonished: se mám na co těšit co!! :rolling_eyes:
11. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Tak já bych chuť měla, ale muž nějak nechce. Prý sem ho neměla brát k porodu :grinning: :grinning:
A já bych chtěla ještě před gyndou. :angry:
11. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
jitko :grinning: si děláš prdel :fearful: :grinning:
11. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
Tak mladej vytuhnul v lehátku a tváří se, že snad bude spát. já se teď rozběhnout, tak mi prsa vyrazí zuby, mám je jak šutr. :pensive:

Jdu hodit do sterilizátoru odsávačku, abych mohla případný odstříkaný mlíko zmrazit.
11. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
No nedělám, fakt mi to říkal. Asi ho budu muset znásilnit. :grinning:
11. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: ty máš zas hlášky.... zuby...mě ted taky malá usla v lehátku, jdu vytřít. Tak zatál :wink:
11. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
andrej: my jsme na nutrilonu.Dá se sehnat i menší krabička.Nemusíš kupovat to balení 800g.
11. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
:grinning: šmouly tak to zní hrozně bych se někam schovala :grinning: tak to toho mýho porod neodradil dal by si říct, ale naštěstí nějak moc na mě netlačí :sweat_smile: no jsem to přečetla o těch kelímkách a nějak tomu nerozumím, jak by to mohlo mm nějak opotřebit vždyt to není kyselina ne? :slight_smile: možná to mražení a mikrovlnka asi jo, ale já teda zatím skladuju jen v ledničce.
11. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
Jíťo, jo, ale ta swing stojí 3500,- (určitě se dá sehnat aji levněji, neříkám, to je cena z jejich stránek) a stejně tak stojí ta avent iq a tu můžu použít i jako elektrickou i jako manuální. Takže mi líp vychází ta avent.
Ještě nějaká mini electric? Mrknu k jakému odsávání je vhodná.
11. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Sun, no spíš pak to mytí a sterilizace atd.
11. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
evi to jsem psala já? tak u nás jsem menší neviděla, jo jen v lékarně takovej pytlíček na jednu dávku to je taky šikovný, ale stál 15 kč :confounded:
11. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
Marky, v těhu sex zakázanej není, ne :grinning: :wink: . To má teda drsný prupovídky ten tvůj chlap :sweat_smile:
11. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
Tak odsávačku už sterilizuju :slight_smile:

Blani, já myslím,jak jednou použije elektrickou, tak manuální už nebude nic pro Tebe, proč se namáhat ručně, když to udělá odsávajda za Tebe. Si pamatuju z porodky, jak to šlo fofrem.
11. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
Jíťo, to jo, ale zase budu odsávat aji ve škole a fakt nevím, jakej to vydává zvuk, tak aby se ostatní příchozí na záchod nedivily, co tam dělám :sweat_smile:
11. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
No zvuk vydává každá odsávačka, je to zvuk při tom sání. Můj muž říká, že je to děsný :grinning: :grinning: Že slyší, jak to mlíko stříká do lahvičky a to mám jen ruční. Ale mně tedy fakt stříká :grinning:
11. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
jitko :grinning:
no my tomu v tehu moc nedali.. naposledy dva dny pred porodem, kdyz jsme vyhaneli sabinku a svet.. :grinning:
a ted se budu bat.. myslite si, ze jizva muze prdnout??

jinak blani, ted mi ta mechanicka prijde jako lepsi volba, muzu si to krasne korigovat, jak sama chci... :wink:
11. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
Andreasku, to můžeš korigovat i u elektrický.
11. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
díky míšo za odkaz to je fajn tak to se zítra poptám v lékárně v budějkách, tak jsme ted po jídle a čekáme na krk a vyrazíme taky dneska konečně na vzduch
11. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
miso ja vim, spis jsem si myslela, jak me to jakoby nebude obtezovat porad mackat tu packu a je to docela fajn.. :slight_smile: pozoruju, jak to tece :grinning:
11. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.